Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Ostatnio wyskoczył mipryszcz na d...e A tak serio to jutro jestem elastyczny jak guma od gaci także może być i wieczór pod warunkiem że prędzej niż 21
  2. łahahaha to robimy tego spota czy nie robimy????
  3. uderzaj do mateogda, tyle że to są te starsze modele[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 14:08 _________________________________________________No i dooopa. Mnie nie będzie.Niespodziewany wypad pod żagle się urodził. Także sorry no chyba że jutro
  4. Spokojnie, tragedii nie będzie
  5. Czyżbyś nabył już zderzak??
  6. Ale do kabiny też wkładać ???
  7. ile flaszek zabrać
  8. Nareszczie coś konkretnego. Przy okazji się obgada sprawe zlotu
  9. Skoro widzisz przetwornice na wierzchu to napewno nie ori, bo seryjnie montuje się na spodzie lampy no i tak jak napisali wyżej brak sprysków
  10. To w końcu robimy jakiegoś spota czy nie??? Bo widze że się zabieracie do tego jak ''pies do jeża"
  11. Dokładnie. Takie zdjęcia od razu idą do lamusa Dowiedziałem się tego na jednym z takowych kursów
  12. Po co Ci przystawka. I tak będziesz się łączył przez BT. Zresztą zestawy w audi nie specjalnie ''gadają'' z telefonami z symbianem
  13. Ybacay podjedz na spot w 3-m to napewno Ci niemre na angielke zmienimy
  14. Też się nad tym zastanawiałem. Trzeba skołować chociaż jedną lampe i spróbować
  15. Dobre B3 nie jest złe Też mam taką w garażu
  16. Sprawdz VIN w książce i na nadwoziu może się okazać że to wogóle nie do tego auta książka
  17. :confused4:poskładany jak Wigry 3
  18. Przemas czyżbyś udostępniał auto żonie ??
  19. Przemas a Tomek jaką ma???
  20. Ludu pełno spigulonych jeszcze więcej Zresztą jak co roku
  21. Siema. Ja właśnie wróciłem z kontrolnego wypadu na Festival Beach Party. Hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.