Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ostatnio wyskoczył mipryszcz na d...e A tak serio to jutro jestem elastyczny jak guma od gaci także może być i wieczór pod warunkiem że prędzej niż 21
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi pasuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łahahaha to robimy tego spota czy nie robimy????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19-20
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uderzaj do mateogda, tyle że to są te starsze modele[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 14:08 _________________________________________________No i dooopa. Mnie nie będzie.Niespodziewany wypad pod żagle się urodził. Także sorry no chyba że jutro
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Spokojnie, tragedii nie będzie
-
[ALL B7] spyskiwacze w zderzaku ori S-line a zwykłym
Czyżbyś nabył już zderzak??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale do kabiny też wkładać ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ile flaszek zabrać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nareszczie coś konkretnego. Przy okazji się obgada sprawe zlotu
-
[B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI
Skoro widzisz przetwornice na wierzchu to napewno nie ori, bo seryjnie montuje się na spodzie lampy no i tak jak napisali wyżej brak sprysków
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To w końcu robimy jakiegoś spota czy nie??? Bo widze że się zabieracie do tego jak ''pies do jeża"
-
[ALL] Kurs odzyskiwania punktów
Dokładnie. Takie zdjęcia od razu idą do lamusa Dowiedziałem się tego na jednym z takowych kursów
-
[ALL B7] Instalacja Cullmann i N95
Po co Ci przystawka. I tak będziesz się łączył przez BT. Zresztą zestawy w audi nie specjalnie ''gadają'' z telefonami z symbianem
-
[ALL] Zestaw glosnomowiacy Nokia i Bluetooth
Ybacay podjedz na spot w 3-m to napewno Ci niemre na angielke zmienimy
-
[ALL B7] ori Xenon od B8 do B7
Też się nad tym zastanawiałem. Trzeba skołować chociaż jedną lampe i spróbować
-
[B3 RU] Weteran szos AUDI 80 B3 1.8 PB
Dobre B3 nie jest złe Też mam taką w garażu
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Sprawdz VIN w książce i na nadwoziu może się okazać że to wogóle nie do tego auta książka
-
oby to nikt z naszych :/
:confused4:poskładany jak Wigry 3
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przemas czyżbyś udostępniał auto żonie ??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
faktycznie faktycznie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Przemas a Tomek jaką ma???
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:polew:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ludu pełno spigulonych jeszcze więcej Zresztą jak co roku
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Siema. Ja właśnie wróciłem z kontrolnego wypadu na Festival Beach Party. Hehe