Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI


jogi1978

Rekomendowane odpowiedzi

Całe życie jeździłem strupami (polonez,fiat cc700) A teraz moje marzenie sie spełniło :)

Nowe foty tym razem autko umyte :decayed: z nowymi lapami tylnymi LEDY

audi A4 1.9 tdi 130KM KOMBI 12/2003R

Nieco danych:

- W Polsce od 10/2007r

- kolor - grafitowa perła

- 6-cio biegowa

- Tempomat

- Komputer pokładowy +fis kolorowy+ nawigacja gps mała,

- Klimatronik - dwustrefowy

- ABS,ESP, 6 poduszek,

- elek.wszystkie szyby,elek lusterka,

- otwierany bagażnik z pilota

- domykanie szyb z pilota

- podgrzewane spryskiwacze szyb

- centr. zamek,autoalarm (imobilajzer)

- anty napad

- alumy orgi -Audi

- pakiet chrom,

- pakiet oświetlenie

- pakiet schowek

- wykończenie wnętrza w Aluminium

- 2x podłokietnik,

- skóra- kierownica ,biegi

- Xenony (HID)

- tył lampy LED IN.PRO

- oryginalne nagłośnienie chorus II

8 głośników +tuba + zmieniarka 6cd +kaseciak

A to co do tej pory zmieniłem.

- Przyciemnienie szyb 7szt

- tył lampy LED IN.PRO - kupione od Wąski :-)

Do zmiany planowane jeszcze:

Pewnie jakieś fele ,może 17" ale na wiosne :rolleyes: :rolleyes:

8f2a21411d350607.jpg

Nowe pokrowce dedykowane do a4 (przód+tył+airbag+ podłokietnik+ tył słupki+ 5x zagłówki , szyty z mateiału co orgi.(nie barwiony) 6 lat gwarancji.Wzór pleciony i kolor taki jak w moim orgi. z tym ,że dodatek koloru białego wpleciony , pasuje do srebrnego wykończenia wnętrza :> i co najważniejsze nie psuje wyglądu wnętrza.(może ciut ciut :confused4:) 2 miesiące poszukiwań odpowiednich bo sama tandeta wszędzie .

WIEM WIEM zaraz mi sie oberwie za pokrowce ,ale zrozumcie siła wyższa ,mam małe dziecko strasznie brudzi ,a zwykła woda po mineralnej potrafi zrobić poważne kłopoty na czarnych pokrowcach :audi:

NOWE

5ed34c3d46a005fe.jpg

bb7789d20c13353a.jpg

96c4204c2b47d030.jpg

3233d3fe1f492ac4.jpg

32f5199f430ed1e3.jpg

b9d4242f46800ebe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ale te "Xenony (HID)- orgi." to raczej nie oryginalne xenony :gwizdanie: i to oznakowanie na klapie tak wysoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy byłem jak szybko sie kapniecie :naughty: :> a no ja sobie zapodałem bardziej u góry .Na dole jak w orginale nie za bardzo mi się podobało.

A co do xenonków po czym można rozpoznać czy xenony są orginalny lub nie .zaglądałem od środka i wszystko wygląda razem z przetwornicą jakby były montowane orginalnie.

Gratuluje spostrzegawczości Muskel1 szkoda że nie mam nagrody dla ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak spryskow.Ladne autko. :)

Do tego jeszcze xenony maja wieksze soczewki

a4b6yo5.th.jpg

Co do nagrody to preferuje $$$$$ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do xenonków po czym można rozpoznać czy xenony są orginalny lub nie .zaglądałem od środka i wszystko wygląda razem z przetwornicą jakby były montowane orginalnie.

Skoro widzisz przetwornice na wierzchu to napewno nie ori, bo seryjnie montuje się na spodzie lampy no i tak jak napisali wyżej brak sprysków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to korekta opisu :embarrassed::>.no cóż to moje pierwsze audi .Można wybaczyć mi chyba?? :confused4:

Spryskiwacze.MMM widze ,że ich nie mam tak jak czujników cofania i elek.foteli :kawa:,ale fajnie by było prysnąć sobie 4-5 razy do roku.

Ale jak to mówią co za dużo to nie zdrowo :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2008, 21:31 _________________________________________________Szuka i szperam odpowiednich lamp tylnych na ledy co myślicie o tych , czy nie za bardzo odbiegają od orginala ??

może je ktoś widział na żywo.

http://moto.allegro.pl/item415177979_lampy_tylne_audi_a4_combi_diodowe_avant_01.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item413429002_lampy_tuningowe_audi_a4_avant_01_04b6_clear_led.html

bierz te, za ta kaske co na sterownik audio dałeś nie stykło by Ci na ori RNS-E? Ale to namierzanie godna rzecz, ja czytałem ostatnio o alarmie, że masz karte i nawet jak Ci buchną fure a nie będzie w obrębie iluś metrów karty to zgaśnie i zacznie mrugać, ryczeć, piszczeć itp :) sorry za OT, furka fajna zazdroszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący i stosunkowo rzadki kolor, no i czekamy na "letnie" felgi:) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E razem z montażem kosztuje jakieś 2000 zł i w sumie mogło by być ,ale z tego co wiem żeby RNS-E dorównało funkcjami takiej stacji multimedialnej to drugie tyle bym musiał wydać na przystawki itp. blutoot,tv,divix +txt,mp3 itd.

Nie wiem ile możęe kosztować takie Rns-e na full wypasie z tv ,mp3 i dvix, :mysli:

Bo ja za tego chinczyka dałem 1200zł i narazie wystarcza trochę problemów z podłączeniem do orgi.instalacji ,ale sie udało i jak narazie hula.Mój synek już nie nudzi sie w aucie ,(bajka) i sprawa załatwiona :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak ten znaczek 1.9 TDI wywal go co ? lampy led to do kolegi waskipl :good: autko ładne tylko to radio :disgust: najlepsze są orginały audi :cool1: ale to moje zdanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za brak cytatu. Jak sprawdzic czy sa ksenony - pierwsza sprawa spryski w zderzaku pisano o tym ale to jest pikus najwazniejszy jest system samoregulacji cos w rodzaju zyrokompasu utyrzmujacego ksenon na tym samym poziomie zeby nie oslepiac innych a tak to niestety... bedzeisz wkur... ludzi w tym mnie . Nie nawidze ksenonow z allegro i innych serwisow jesli nie sa zrobione jak byc powinny. I jak jestem przeciw wszelkim kara tak za samochod z takimi powinno sie zabierac dowod tak jak robi sei tu u Naszych sasiadow zeby wiochy nie bylo:P.

autko fajne naprawde fajne :) kolorek super. szkoda ze siedzenia bez sporotwego profilu i szkoda ze radio nie org. ale pozatym jset wypasik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za brak cytatu. Jak sprawdzic czy sa ksenony - pierwsza sprawa spryski w zderzaku pisano o tym ale to jest pikus najwazniejszy jest system samoregulacji cos w rodzaju zyrokompasu utyrzmujacego ksenon na tym samym poziomie zeby nie oslepiac innych a tak to niestety... bedzeisz wkur... ludzi w tym mnie . Nie nawidze ksenonow z allegro i innych serwisow jesli nie sa zrobione jak byc powinny. I jak jestem przeciw wszelkim kara tak za samochod z takimi powinno sie zabierac dowod tak jak robi sei tu u Naszych sasiadow zeby wiochy nie bylo:P.

autko fajne naprawde fajne :) kolorek super. szkoda ze siedzenia bez sporotwego profilu i szkoda ze radio nie org. ale pozatym jset wypasik .

XENONY (hid) Były montowane w Niemczech .Jeżdze jakiś czas autem i jeszcze nikt mi nie mrugał ,że ich oślepiam,no chyba że suszarki na drodze :decayed:.poza tym lampy są jakby t :decayed:roche inaczej ustawione niż zwykłe lampy tak jakby niżej od strony kierowcy,poza tym jest dodatkowa regulacja elek. góra-dół w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie sa orginalne,musze Cie zmartwic xenony nie maja regulacji w samochodzei ,zadne! to jest lampa ktora sama sie reguluje . prosty przyklad wnocy podjedz do murku zapal swiatla - uruchamiasz silnik po paru godzinach np zapalasz swiatla lampa swieci w dol po 1sekundzie podnosi sie isie reguluje. To ze byly zakladane w niemczech to nieznaczy ze nie zrobil tego ktos bez pojecia:P... Niemcy to nie wyrocznia , aczkolwiek troceh mniej wiochoty narod :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...