-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Samochód sprzedany:) Zdradziłem markę i jeżdżę BMW 525 xD:) Pozdrawiam A4 maniaków.
-
[ALL B6/B7] W których modelach ta felga była montowana fabrycznie?
Taka felga występowała na moim wozidle jak dokonałem zakupu A4 Avant B7 3.0 TDI 204KM 2005 rok produkcji.
-
[ALL] 18" 5x112 ET 35 8J
Podepnę się do tematu, mam A4 3.0 TDi BKN z układem hamulcowym do S4 z przodu, czy w moim 18" 5x112 8J ET35 podejdzie? Dzięki z góry za podpowiedź.
-
[ALL] Czy te felgi 18" są oryginalne?
Witam, ten sprzedawca ma felgi oryginalne, ale często są malowane, koniecznie zapytaj się przed zakupem w celu uniknięcia nieporozumień.
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Tak szczerze to nie mam zielonego pojęcia:)
-
Znaczenie ET Felgi
Witam, Założyłem do A4 B7 3.0 TDI felgi 7,5J ET 28 z oponami 225/50R17, i za bardzo mi wystają, czy mogą powodować (te wystające opony) jakiekolwiek drgania w układzie kierowniczym? Pozdrawiam Tomek
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie macie kogoś godnego polecenia w Lublinie?
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Jak napisałem na samym początku zdjęcia wkrótce:)
-
[ALL B8] Łaciata
Fura kox ale prosimy o więcej fotek. Black&White Edition
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Dawno tu nie zaglądałem, ale zaplanowane dawno mody właśnie się robią hehe, wkrótce mały UPDATE
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
A4- ka fajna z wyjątkiem koloru lakieru:( Środek piękny, ja osobiście mam już dosyć czarnego środka, ale z drugiej strony miałem dość jasnego jak miałem jasnoszary... Zmień kiere na sportową, środek nabierze rumieńców
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Ostatnie moje plany zdobyć ori fele wzór RS4 ale rozmiar 18", takie z Malikowozu:) Panowie ja widziałem oryginały i one istnieją, ale o cenę nie pytajcie...
-
[B7 BLB] Moja B7 Avant 2.0 TDI UPDATE 08/06/09
Furka fajna, kolorek ciekawy, ale hak psuje cały efekt Kojarzy mi się Pan w kapelutku z robioną w garażu Pana Kazika przyczepką. Pozdrawiam
-
[B7 BKN] Czarna mamba A4 avant 3.0 TDI, 6-biegów, quattro, s-line *UPDATE*
Czekałem na ten komentarz hehe, relingi były czarne, ja je zamieniłem na chromowane, tak mi się bardziej podoba, myślałem nad zmianą obwódek szyb na srebrne ale dałem na luz.
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Fura KOX Cuber fele są za***iste hehe, sam myślałem o takich ale jednak zdecydowałem się na bardziej "przejrzyste"
Czajeno
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta