Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LPC

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. LPC odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    Chodzi o komplet + gwarancja, ja się do tego nie dotykam.
  2. LPC odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    Najlepiej woj. mazowieckie okolice Warszawy. Czy FV? Nie będę tego odliczał, ale gwarancja oczywiście by się przydała.
  3. LPC odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    Panowie ponawiam pytanie jakieś namiary na godne polecenia używane 2.0 TFSI lub na kogoś kto robi generalki?
  4. LPC opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów wymieniał silnik 2.0 TFSI. Nie chce ryzykować naprawy która może okazać się droższa od używanego kompletnego silnika. Problem? Znany - pobór oleju. Audi oczywiście umywa ręce bo auto ma ponad 5 lat. Proszę o ewentualne namiary na sprawdzonych sprzedawców takich silników i godnych polecenia mechaników. Lokalizacja najlepiej mazowieckie. Pozdrawaim.
  5. Wszystko, dokładnie jak u mnie. Teraz jestem w trakcie drugiej próby olejowej, zobaczymy co wymyślą.
  6. Identyczna sytuacja jak u mnie.
  7. Loop, zmieniło się coś u Ciebie jeśli chodzi o spalanie oleju?
  8. OK, w takim razie jakie amortyzatory polecacie do tych sprężyn?
  9. Panowie a jak właściwości użytkowe, jaka trakcja, jak trzyma się drogi w stosunku od ORI 1BA?
  10. Witam, mam pytanie, czy można bez problemu dla eksploatacji samochodu wymienić sprężyny ze standardowych na Eibach Pro-Kit -35mm/-30, zachowując oczywiście firmowe amortyzatory. Ewentualnie jaki to będzie miało wpływ na żywotność oryginalnych amortyzatorów. Teraz mam w samochodzie serie, o ile sięnie mylę 1BA czyli zawieszenie komfortowe. Pzdr.
  11. jak na bagnecie , litr. OK, a wiesz może ile więcej (ponad MAX MMI) leją, przy wymianie oleju w serwisie?
  12. Nie płaciłem. I jeszcze nie wiem co zrobić z tą sprawą, bo jak myślę, że mają rozbierać prawie nowy silnik to krew mnie zalewa, choć dolewka 0,4l na 1200km to wg mnie chore.
  13. Szkoda słów, ja teraz zobaczę ile mi spali i jeszcze raz wybiorę się na próbęolejową. Wiecie może jaka jest różnica poziomu na MMI między min i max?
  14. Witam w klubie U mnie to samo. Jestem już po stage 1 i w serwisie powiedzieli, że wszystko ok, po próbie olejowej i przejechaniu 1200 km ubyło 0,4 l, sam nie wiem co o tym myśleć. A za miesiąc kończy mi się gwarancja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.