-
2.0 TFSI do wymiany
Chodzi o komplet + gwarancja, ja się do tego nie dotykam.
-
2.0 TFSI do wymiany
Najlepiej woj. mazowieckie okolice Warszawy. Czy FV? Nie będę tego odliczał, ale gwarancja oczywiście by się przydała.
-
2.0 TFSI do wymiany
Panowie ponawiam pytanie jakieś namiary na godne polecenia używane 2.0 TFSI lub na kogoś kto robi generalki?
-
2.0 TFSI do wymiany
Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów wymieniał silnik 2.0 TFSI. Nie chce ryzykować naprawy która może okazać się droższa od używanego kompletnego silnika. Problem? Znany - pobór oleju. Audi oczywiście umywa ręce bo auto ma ponad 5 lat. Proszę o ewentualne namiary na sprawdzonych sprzedawców takich silników i godnych polecenia mechaników. Lokalizacja najlepiej mazowieckie. Pozdrawaim.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
95
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Wszystko, dokładnie jak u mnie. Teraz jestem w trakcie drugiej próby olejowej, zobaczymy co wymyślą.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Identyczna sytuacja jak u mnie.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Loop, zmieniło się coś u Ciebie jeśli chodzi o spalanie oleju?
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
OK, w takim razie jakie amortyzatory polecacie do tych sprężyn?
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
Panowie a jak właściwości użytkowe, jaka trakcja, jak trzyma się drogi w stosunku od ORI 1BA?
-
[ALL B8] Sprężyny Eibach Pro-Kit -35mm/-30 na seryjne amortyzatory 1BA
Witam, mam pytanie, czy można bez problemu dla eksploatacji samochodu wymienić sprężyny ze standardowych na Eibach Pro-Kit -35mm/-30, zachowując oczywiście firmowe amortyzatory. Ewentualnie jaki to będzie miało wpływ na żywotność oryginalnych amortyzatorów. Teraz mam w samochodzie serie, o ile sięnie mylę 1BA czyli zawieszenie komfortowe. Pzdr.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
jak na bagnecie , litr. OK, a wiesz może ile więcej (ponad MAX MMI) leją, przy wymianie oleju w serwisie?
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Nie płaciłem. I jeszcze nie wiem co zrobić z tą sprawą, bo jak myślę, że mają rozbierać prawie nowy silnik to krew mnie zalewa, choć dolewka 0,4l na 1200km to wg mnie chore.
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Szkoda słów, ja teraz zobaczę ile mi spali i jeszcze raz wybiorę się na próbęolejową. Wiecie może jaka jest różnica poziomu na MMI między min i max?
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Witam w klubie U mnie to samo. Jestem już po stage 1 i w serwisie powiedzieli, że wszystko ok, po próbie olejowej i przejechaniu 1200 km ubyło 0,4 l, sam nie wiem co o tym myśleć. A za miesiąc kończy mi się gwarancja.
LPC
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta