LPC

• Ostatnia wizyta

O LPC

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LPC

Reputacja

1. LPC

2.0 TFSI do wymiany

Chodzi o komplet + gwarancja, ja się do tego nie dotykam.
  2. LPC

2.0 TFSI do wymiany

Najlepiej woj. mazowieckie okolice Warszawy. Czy FV? Nie będę tego odliczał, ale gwarancja oczywiście by się przydała.
  3. LPC

2.0 TFSI do wymiany

Panowie ponawiam pytanie jakieś namiary na godne polecenia używane 2.0 TFSI lub na kogoś kto robi generalki?
  4. LPC

2.0 TFSI do wymiany

Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów wymieniał silnik 2.0 TFSI. Nie chce ryzykować naprawy która może okazać się droższa od używanego kompletnego silnika. Problem? Znany - pobór oleju. Audi oczywiście umywa ręce bo auto ma ponad 5 lat. Proszę o ewentualne namiary na sprawdzonych sprzedawców takich silników i godnych polecenia mechaników. Lokalizacja najlepiej mazowieckie. Pozdrawaim.
  5. Wszystko, dokładnie jak u mnie. Teraz jestem w trakcie drugiej próby olejowej, zobaczymy co wymyślą.
  6. Loop, zmieniło się coś u Ciebie jeśli chodzi o spalanie oleju?
  7. OK, w takim razie jakie amortyzatory polecacie do tych sprężyn?
  8. Panowie a jak właściwości użytkowe, jaka trakcja, jak trzyma się drogi w stosunku od ORI 1BA?
  9. Witam, mam pytanie, czy można bez problemu dla eksploatacji samochodu wymienić sprężyny ze standardowych na Eibach Pro-Kit -35mm/-30, zachowując oczywiście firmowe amortyzatory. Ewentualnie jaki to będzie miało wpływ na żywotność oryginalnych amortyzatorów. Teraz mam w samochodzie serie, o ile sięnie mylę 1BA czyli zawieszenie komfortowe. Pzdr.
  10. jak na bagnecie , litr. OK, a wiesz może ile więcej (ponad MAX MMI) leją, przy wymianie oleju w serwisie?
  11. Nie płaciłem. I jeszcze nie wiem co zrobić z tą sprawą, bo jak myślę, że mają rozbierać prawie nowy silnik to krew mnie zalewa, choć dolewka 0,4l na 1200km to wg mnie chore.
  12. Szkoda słów, ja teraz zobaczę ile mi spali i jeszcze raz wybiorę się na próbęolejową. Wiecie może jaka jest różnica poziomu na MMI między min i max?
  13. Witam w klubie U mnie to samo. Jestem już po stage 1 i w serwisie powiedzieli, że wszystko ok, po próbie olejowej i przejechaniu 1200 km ubyło 0,4 l, sam nie wiem co o tym myśleć. A za miesiąc kończy mi się gwarancja.