Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro


loop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

Od września jestem posiadaczem A4 Avant 2.0 TFSi Quattro.

Kolor szary lava.

Z wyposażenia dodatkowego :

-tapicerka skóra+alcantara,

-podgrzewane sportowe fotele,

-zawieszenie sportowe -20mm

-chromowe listwy i relingi,

-advanced key,

-pakiet schowek i oświetlenie,

-klima 3 strefowa,

-czujnik deszczu ,świateł+asystent świateł,

-lusterko fotochrom,

-bixenon+adaptive light+led,

-parking system plus + wyświetlacz MMI,

-MMI Navi plus + AMI + ASS,

-kier.trój ramienna,

-Audi bluetooth,

-felgi 17 cali 225/50R17+ dojazdówka,

-gniazdo 230V,

-Podłoga bagażnika z uchwytami i systemem szyn,

-tempomat,

-rolety szyb tylnych,

Na wiosnę felgi 19 i dobry program na początek...

no i grill by się przydało zmienić ...

Wrzucam parę fotek...

DSC_0040.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0024.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0038.jpg

DSC_0065.jpg

DSC_0052.jpg

Audi1.jpg

IPhone_102.jpg

DSC_0014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo :)

Silnik daje rade,ale jak dla mnie mógłby być ciut szybszy,dlatego planuje co nieco dodać kucyków z czasem.

niech się dotrze,bo ma dopiero 4 tyś przejechane...

spalanie niestety zbyt duże jak na takie osiągi...za to quattro-rewelacja !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że jest q to pali więcej, ale ja po 65tys od nowości na FIS mam 8,7L a powoli mi się rzadko zdarza jeździć. w mieście w korkach mam 12-13 a jak jest średni ruch to 10L nie przekraczam nigdy,

trasa przy naprawdę agresywnej jeździe 11L, a średnio trasy około 8-9L więc serio nie wiem jakim cudem masz takie spalanie. tyle co piszesz to s4 yamahy pali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :kox: Spalanie podajesz z FISa czy mierzone przy dystrybutorze ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :kox: Spalanie podajesz z FISa czy mierzone przy dystrybutorze ?? :gwizdanie:

Spalanie z FISa...

No nie wiem jak ja to robię,ale naprawdę tyle mi pokazuje ;(

Przy dystrybutorze nie sprawdzałem,ale chyba będę musiał to zrobić.

Moja jazda to głownie miasto,rzadko kiedy trasa i może dlatego wychodzi pomiędzy 12-15 litrów.

Wolno nie jeżdżę i jak widać trochę helu do buta by mi się przydało :embarrassed:

Mam też BMW 335i i tam spalanie jest bardzo zbliżone pomimo sporo większej mocy,dlatego trochę mnie zdziwiło tak duże spalanie w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz z ciekawości właśnie pod dystrybutorem :wink4: BMW też dobre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że jest q to pali więcej, ale ja po 65tys od nowości na FIS mam 8,7L a powoli mi się rzadko zdarza jeździć. w mieście w korkach mam 12-13 a jak jest średni ruch to 10L nie przekraczam nigdy,

trasa przy naprawdę agresywnej jeździe 11L, a średnio trasy około 8-9L więc serio nie wiem jakim cudem masz takie spalanie. tyle co piszesz to s4 yamahy pali...

Q wazy 100 kg wiecej nie mowiac juz o oporach w napedzie dodatkowo tez jest S tronic ktory tez bedzie wiecej palic niz maual. Ty masz tez inne przlozenia skrzyni dlatego bez sesu jest takie porwnywanie tym bardziej ze kazdy jedzi inczej.Zeby to mozna jakos wiarygodnie ocenic to jedna osoba musial by pojechac tymi autami na tej sanej trasie w takim samym ruch w tych samych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boska jest,można prosic o jeszcze więcej fotek? :hi: takich bardziej ogólnych, a nie takich ZOOM'ów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-tronic wg danych audi pali mniej niż manual. :gwizdanie: BMW 335i to moje następne autko. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-tronic wg danych audi pali mniej niż manual. :gwizdanie:

dokładnie

a samo Q nie powinno się przekładać na spalanie +50% w stosunku do ośki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-tronic wg danych audi pali mniej niż manual. :gwizdanie:

dokładnie

a samo Q nie powinno się przekładać na spalanie +50% w stosunku do ośki

Ale zrozum to ze ty msz FWD ! Zerknij sobie w dowod i zobacz ile wazy twoj sedan i ale Avant w Q.Miedzy tymi autami jest prawie 150 kg roznicy jak nie lepiej !

Kolejna sprawa to wiesz jak gosc jezdzi ? nie wiesz

Ja pojezdzilem troche takim TFSI i wiem ile takie auto palilo pod moja noga , a to ile komus pali to mnie malo interesuje ,

Fakt duzo mu wychodzi, mnie wychodzilo dobre 2-3 lity mniej w miescie.Ale noga nodze nie rowna tak jak miasto miastu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiej by nie miał nogi to jeśli bmw 335i pali tyle samo to chyba faktycznie dziwne, jeżeli kierowca ten sam i warunki na drodze porównywalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW spalanie mam ok litr większy przy mniej więcej podobnej jeździe,pomimo iż tam jest kilkadziesiąt koni więcej,nie wspominając o większych kołach.

Nie wiem czy ja na jakiś kurs eko -drivingu muszę tym audi jechać czy co :wallbash:

Sprawdzę raz jeszcze przy tankowaniu i napisze jak mi wyszło.

teraz na kompie mam średnie 14,4 l .... wiem ,że ja należę do ludzi którzy jeżdżą dość agresywnie ,ale mimo to jest to chyba ciut za dużo.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:39_________________________________________________

ja rozumiem że jest q to pali więcej, ale ja po 65tys od nowości na FIS mam 8,7L a powoli mi się rzadko zdarza jeździć. w mieście w korkach mam 12-13 a jak jest średni ruch to 10L nie przekraczam nigdy,

trasa przy naprawdę agresywnej jeździe 11L, a średnio trasy około 8-9L więc serio nie wiem jakim cudem masz takie spalanie. tyle co piszesz to s4 yamahy pali...

to w sumie czytając to co napisałeś mnie wychodzi po mieście ok 14 więc niewiele więcej niż tobie...a tak jak napisałem wyżej - jeźdżę szybko i do tego po mieście

ale skoro ty piszesz ,że masz średnie spalanie 8,7 to wynika że jeżdzisz tylko w trasy,czy się mylę :mysli:

kurcze dla mnie taka wartość jest osiągalna ,ale w s-maxie małżonki ( 2,0 TDCI) :decayed:

Muszę sprawdzić koniecznie w trasie,bo jeszcze nie miałem okazji nigdzie być poza Wawą ...

tak czy siak dzięki za info ... :good:

muszę helu naładować do buta i tyle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...