Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro


loop

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny nowych felg w ASO sa odstraszajace. Uwazam , ze najlepiej nowe ori felgi kupowac podczas zamawiania nowego auta bo wtenczas to sie oplaca. Ja za swoje 19 podczas konfigurowania miałem dopłate kolo 2 tys a tak bym zaplacil razem z oponami kolo 14 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loop mam pytanko czy sprawdales moze w zimie czy da sie u ciebie calkowice wylaczyc ESP tak zeby sie posligac ladnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się już w B8 dać.U mnie się da.[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________

Ceny nowych felg w ASO sa odstraszajace. Uwazam , ze najlepiej nowe ori felgi kupowac podczas zamawiania nowego auta bo wtenczas to sie oplaca. Ja za swoje 19 podczas konfigurowania miałem dopłate kolo 2 tys a tak bym zaplacil razem z oponami kolo 14 tys

Kto kupuje nowe felgi w ASO... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się już w B8 dać.U mnie się da:

ty masz 2007 to inna bajka do 2010 i 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się wyłączyć esp tylko trzeba długo trzmać przycisk, przy krótkim naciśnieciu wyłącza się ASR i załącza sie przy 70km/h, mi to akurat guzik w zimie daje bo jest fwd ale w q można sie nieźle pobawić i jeszcze ten niesczesny reczny :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2010 tak sie wylacza ESP i ASR wlasnie trzymajac przez kilka sek. Ale turdzi chodzi o modele od 2010 bo podobno nie mozna calkowicie wylaczyc. Cos jak w nowym A4 allroad.

Turdzi: Spytalem u mnie w ASO, czekam na odpowiedz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2010 tak sie wylacza ESP i ASR wlasnie trzymajac przez kilka sek. Ale turdzi chodzi o modele od 2010 bo podobno nie mozna calkowicie wylaczyc. Cos jak w nowym A4 allroad.

Turdzi: Spytalem u mnie w ASO, czekam na odpowiedz :D

spox , tymi lepiej powiedz co robimy z ta niedziela :wink4:

a takbtu ciekawa odpowiedz otrzymalem od Compsportow :

TP mamy rozpracowane juz dawno.

Audi zapowiedzialo ze wszystkie modele wyprodukowane w 2011 beda mialy mozliwosc calkowitego wylaczenia ESP czego w dotychczasowych zrobic sie nie da.

:blink::mysli:

i

Jestesmy w stanie zrobic TFSI 2011

:notworthy:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox , tymi lepiej powiedz co robimy z ta niedziela :wink4:

a takbtu ciekawa odpowiedz otrzymalem od Compsportow :

TP mamy rozpracowane juz dawno.

Audi zapowiedzialo ze wszystkie modele wyprodukowane w 2011 beda mialy mozliwosc calkowitego wylaczenia ESP czego w dotychczasowych zrobic sie nie da.

:blink::mysli:

i

Jestesmy w stanie zrobic TFSI 2011

:notworthy:

:)

No no, laduje o 16 na Gardermoen i pozniej odrazu biegiem przywitac sie i napic z Jeremym, Richardem i James :)

Nie wiem ile to trwa ale chyba jakos 2h. Samolot spowrotem mam o 23 wiec mam okolo 2-2,5h wolnego. Odwieziesz mnie? :)

O co im chodzi ze "w dotychczasowych" nie mozna bylo wylaczyc ESP?? W 2009 da rade i 2010 tez, sprawdzone :)

A Ty juz widzialem ze wszystkie swiatowe fora audi przeszukujesz na temat 2.0TFSI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieziesz mnie?

mysle ze dam rade

A Ty juz widzialem ze wszystkie swiatowe fora audi przeszukujesz na temat 2.0TFSI

odrabiam lekcje :wink4:, ciebie tez tam widzialem , zeby tylko na tym........:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się

Powinno się już w B8 dać.U mnie się da:

ty masz 2007 to inna bajka do 2010 i 2011

W quattro zależało to chyba od generacji Torsena o ile się nie mylę...

moze , ale wane jest tez ECU a jest spora roznica miecdzy tymi 2007-09 a 2010 >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie próbowałem to się dało wyłączyć ESP,ale szczerze powiem ,że za dużo się nie poślizgałem i nie wiem czy przy wyższych prędkościach się nie włącza.

Felgi 19 cali oryginalne w Audi kosztują między 2000-3000 zł za sztukę co nawet uwzględniając rabat 20 % jaki udało mi się wywalczyć to i tak bardzo dużo.

Cały czas czegoś szukam,te Tomasony mi po głowie chodzą albo ewentualnie BBS lub OZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jakieś nowe silniki 2.0tfsi 2011r :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan pisale ze ma wejsc poprawiony motor w polowie 2011 ale ile w tym prawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daliby jakieś 2.5tfsi z 280KM i by było optimum do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej male szanse , ale z tym silnikiem bylo by wrecz idealnie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...