-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Was koledzy. Czy moglbym prosic ktoregoś z Was o sprawdzenie tego autka miernikem lakieru. Autko stoi w Lublinie u osoby prywatnej.Oferta - Volkswagen Passat CC - Witam, mam do sprzedania VW Passata CC z 2010, pierwsza rejestracja 2011. Przebieg ok. 18000 km. Samochód z Polskiego salonu na 100%. Dziekuje z gory
-
Jakie buty ?
51018 ROSSO/BIANCO APIA - Takie Buty! - Sklep internetowy sa i tez czarne
-
Jakie buty ?
Ja prawie od 14 lat kupuje buty w tym sklepie www.apia.pl. Moze Ci tu cos podpasuje
-
6 urodziny klubu :)
Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a ze mnie wszyscy sie smiali jak miałem S4 w dizlu :)Ladnie wyglada w czerni ten gril
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
jestem ciekaw jak dlugo bedziesz sprzedawał ja sprzedawalem jakies 1.5 miesiaca
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Kurcze a ja powiem Ci ,ze byłem zadowolony z Ałdi(tydzien temu sprzedałem) i planuje juz trzecie w mojej karierze własnie z silnikem benzynowym . Poza paryjacymi reflektorami i przetartym fotelel kierowcy nic sie nie działo. A czy jest to mozliwe , ze na rynek niemiecki mimo wszystko daja lepszą jakosc -mialem z niemieckiego salonu
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Auto sprzedane . Takze temat do zamkniecia
-
A5 8T 3.0TDI quattro
w sumie to masz nowe autko. Z tego Ty co pisales to kupiłes z niewielkim przebiegiem -to co pierwszy własciciel wogóle nie dbał o lakierek
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Kurcze z tą piateczka to czym starsze tym ładniejsze. Pamietam jak chyba 5 lat temu bylem w DE i przypadkowo wszedłem do salonu ałdi a tam prezentacja byla tego modelu. Wogole mnie nie powalila na kolana. A teraz jedno z ładniejszych aut-oprocz mojej :polew:. We Wrocławiu teraz dosc czesto widuje własnie cała w S-line z takimi 20 co Ty masz i w pakiecie czerń- zacnie i dostojnie wygłada
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
zbyt masywne dla mnie
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Loop najwazniejsze aby Tobie sie podobały
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
czyli gra muzyka
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
trza pogooglowc http://www.finanse.egospodarka.pl/61911,Raiffeisen-Bank-przejmuje-Polbank,1,48,1.html
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Moim zdaniem nie masz sie czego bać.Z tego co mi wiadomo to chyba Raifeisen Bank przejął Polbank i w tym przypadku nie ma strachu ,ze Grecja jak zbankrutuje to bedą poblemy
andrew5667
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta