Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andrew5667

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Was koledzy. Czy moglbym prosic ktoregoś z Was o sprawdzenie tego autka miernikem lakieru. Autko stoi w Lublinie u osoby prywatnej.Oferta - Volkswagen Passat CC - Witam, mam do sprzedania VW Passata CC z 2010, pierwsza rejestracja 2011. Przebieg ok. 18000 km. Samochód z Polskiego salonu na 100%. Dziekuje z gory
  2. 51018 ROSSO/BIANCO APIA - Takie Buty! - Sklep internetowy sa i tez czarne
  3. Ja prawie od 14 lat kupuje buty w tym sklepie www.apia.pl. Moze Ci tu cos podpasuje
  4. Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku
  5. a ze mnie wszyscy sie smiali jak miałem S4 w dizlu :)Ladnie wyglada w czerni ten gril
  6. jestem ciekaw jak dlugo bedziesz sprzedawał ja sprzedawalem jakies 1.5 miesiaca
  7. Kurcze a ja powiem Ci ,ze byłem zadowolony z Ałdi(tydzien temu sprzedałem) i planuje juz trzecie w mojej karierze własnie z silnikem benzynowym . Poza paryjacymi reflektorami i przetartym fotelel kierowcy nic sie nie działo. A czy jest to mozliwe , ze na rynek niemiecki mimo wszystko daja lepszą jakosc -mialem z niemieckiego salonu
  8. Auto sprzedane . Takze temat do zamkniecia
  9. w sumie to masz nowe autko. Z tego Ty co pisales to kupiłes z niewielkim przebiegiem -to co pierwszy własciciel wogóle nie dbał o lakierek
  10. Kurcze z tą piateczka to czym starsze tym ładniejsze. Pamietam jak chyba 5 lat temu bylem w DE i przypadkowo wszedłem do salonu ałdi a tam prezentacja byla tego modelu. Wogole mnie nie powalila na kolana. A teraz jedno z ładniejszych aut-oprocz mojej :polew:. We Wrocławiu teraz dosc czesto widuje własnie cała w S-line z takimi 20 co Ty masz i w pakiecie czerń- zacnie i dostojnie wygłada
  11. zbyt masywne dla mnie
  12. Loop najwazniejsze aby Tobie sie podobały
  13. czyli gra muzyka
  14. trza pogooglowc http://www.finanse.egospodarka.pl/61911,Raiffeisen-Bank-przejmuje-Polbank,1,48,1.html
  15. Moim zdaniem nie masz sie czego bać.Z tego co mi wiadomo to chyba Raifeisen Bank przejął Polbank i w tym przypadku nie ma strachu ,ze Grecja jak zbankrutuje to bedą poblemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.