Treść opublikowana przez andrew5667
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Was koledzy. Czy moglbym prosic ktoregoś z Was o sprawdzenie tego autka miernikem lakieru. Autko stoi w Lublinie u osoby prywatnej.Oferta - Volkswagen Passat CC - Witam, mam do sprzedania VW Passata CC z 2010, pierwsza rejestracja 2011. Przebieg ok. 18000 km. Samochód z Polskiego salonu na 100%. Dziekuje z gory
-
Jakie buty ?
51018 ROSSO/BIANCO APIA - Takie Buty! - Sklep internetowy sa i tez czarne
-
Jakie buty ?
Ja prawie od 14 lat kupuje buty w tym sklepie www.apia.pl. Moze Ci tu cos podpasuje
-
6 urodziny klubu :)
Jestem tu od połtora roku i żałuje , że nie było mnie tu od początku
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a ze mnie wszyscy sie smiali jak miałem S4 w dizlu :)Ladnie wyglada w czerni ten gril
-
[ALL B8] ciemny granat perłowy SPRZEDANA
jestem ciekaw jak dlugo bedziesz sprzedawał ja sprzedawalem jakies 1.5 miesiaca
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Kurcze a ja powiem Ci ,ze byłem zadowolony z Ałdi(tydzien temu sprzedałem) i planuje juz trzecie w mojej karierze własnie z silnikem benzynowym . Poza paryjacymi reflektorami i przetartym fotelel kierowcy nic sie nie działo. A czy jest to mozliwe , ze na rynek niemiecki mimo wszystko daja lepszą jakosc -mialem z niemieckiego salonu
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Auto sprzedane . Takze temat do zamkniecia
-
A5 8T 3.0TDI quattro
w sumie to masz nowe autko. Z tego Ty co pisales to kupiłes z niewielkim przebiegiem -to co pierwszy własciciel wogóle nie dbał o lakierek
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Kurcze z tą piateczka to czym starsze tym ładniejsze. Pamietam jak chyba 5 lat temu bylem w DE i przypadkowo wszedłem do salonu ałdi a tam prezentacja byla tego modelu. Wogole mnie nie powalila na kolana. A teraz jedno z ładniejszych aut-oprocz mojej :polew:. We Wrocławiu teraz dosc czesto widuje własnie cała w S-line z takimi 20 co Ty masz i w pakiecie czerń- zacnie i dostojnie wygłada
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
zbyt masywne dla mnie
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
Loop najwazniejsze aby Tobie sie podobały
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
czyli gra muzyka
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
trza pogooglowc http://www.finanse.egospodarka.pl/61911,Raiffeisen-Bank-przejmuje-Polbank,1,48,1.html
-
[ALL] Polbank i problemy Grecji
Moim zdaniem nie masz sie czego bać.Z tego co mi wiadomo to chyba Raifeisen Bank przejął Polbank i w tym przypadku nie ma strachu ,ze Grecja jak zbankrutuje to bedą poblemy
-
Jaką myjkę wybrać???
ja mam stary juz model k- 620 M . Z tego co pamietam to ma chyba120 bar i 350 litrow .Uzytkuje go koło 12 lat i nic sie z nim nie dzieje oprócz wymiany dwa razy wtyczki-dalem do serwisu aby mi profesjonalnie zrobili bo wiadomo woda. Takze z czystym sumienie Ci polecam karszera z tymi parametrami i cena tez dobra i jeszcze jak jest pompka alu.... :good:Nie wiem jak u Ciebie z serwisem ale na + karszera jest to ,ze prawie na kazdym wiekszym rogu jest serwis
-
Jaką myjkę wybrać???
Powiem Ci ze porametry to bez rewelacji ,ale ja mam podobne i do auta wystarczajace.Ja na dzien dzisiejszy szukalbym cos wiekszego dla siebie. Przede wszystkim pompa musi byc aluminiowa lub miedziana - a własciciel nic nie pisze
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
A wchodziłes moze w galerie www.tomason.de moze galeria Ci pomoze w wyborze A poza tym to wszystkich felg nie ma Tn7 Tn8 Tn9. Bardzo przyzwoite felgi . Sam mialem 2 komplety Tn1
-
[ALL B8] A4 Avant 2.0 TFSi Quattro
przy 19 fabrycznych mam 43
-
[ALL B8] MOJA CZARNULKA S-line
Przy wczorajszym myciu zauwazyłem ryse o dlugosci ok 20 cm na przedniej szybie.Musiala sie kiedys pojawic choc zawsze przed uruchomieniem wycieraczek spryskuje szybe. Jakis czas temu kupiłem na Alegro politure do szkla-Hartpolish FG 50 wraz z koncowka polerska. Przyszykowałem sie psychicznie, że to bedzie mnie kosztowalo pare godzinek. A tu niespodzianka szyba zostala "naprawiona" w pół godziny. Rysa byla widoczna ale nie na tyle aby powstal efekt optyczny
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
o cholera nic sie nie stalo
-
[ALL B8] Co sądzicie o silnikach 2.0Tdi w Audi a4 b8 ?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207147.0
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ano tak bo sa jakies niuanse miedzy s-line a no s-line
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Cuber to nie jest przypadkiem cos dla Ciebie - spojler na tylnia szybe http://moto.allegro.pl/audi-a4-8k9-8k0-b8-2008r-spoiler-oryginal-nowy-i1706330312.html
-
[ALL] Lakiernictwo
najlepiej by było. Wtedy Ci wszystko poradza