Treść opublikowana przez zombi
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
http://img860.imageshack.us/img860/826/19ag.jpg Tutaj co prawda 19, ale ori rs6 w graficie. Nie wygląda to dobrze
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.
-
[B6 AWX] Moja niunia
niedomknięcie?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Mam wrażenie, że przez niektórych przemawia zazdrość. Kolega ma możliwość inwestowania w auto i to robi, co jak widać sprawia mu ogromną przyjemność, a o to w tym chodzi, inni wymieniają felgi zderzaki itp itd, a kolega dłubie w mechanice i nareszcie ciekawy wątek, oby tak dalej dżo dżo, pozdro
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
piękne auto, grill może i w chromie lepiej, ale nie każdy musi mieć idealne pakiety, ważne, że się podoba Tobie, a te felgi robią naprawdę wrażenie, już dość tych wszystkich s-line, s, rs wszyscy te same, a bbs rzadko się widuje. Jeszcze raz graty auta
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Wyglądają naprawdę kozacko A nie dało się ich zbliżyć do siebie? Tak jak A6 ma? http://e.autokrata.pl/a197/bcae27870001ba7545d0a636 Tak z czystej ciekawości pytam
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
piękne auto, ale kup proszę welurowe dywaniki taka piękna alcantara na zadkach, a tu guma pod nogami fura robi wrażenie, bez awaryjnej jazdy życzę
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jak potrzebujesz biały klosz to np w lampach peugeota 206 po 2003 czy 2004 roku są takie jak w audi po 2004 czyli bielutkie, zawsze to jakaś tańsza opcja tu ma ktoś na sprzedaż, bez kloszy komplet bixa skrętnego http://www.allegro.pl/item718711985_audi_a4_2004_2007_b7_xenon_bixenon_skretny.html
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
przecież podał namiary na kogoś kto robi ledy i opisał, że są dobrze wykonane a co do żarówki kierunkowskazu to może coś takiego: http://www.fotosik.pl/aukcja/55435/5c974f1fabbb5446.html do kupienia na allegro w granicach 20 zł a tak wygląda kiedy nie świeci: http://www.fotosik.pl/aukcja/55435/a6ad8e11251df1ea.html czyli znośnie, ale to rzecz gustu
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
czyżby ledy na tyle kolega już jeden ma na forum jakby co
-
[B7 BRE] Witam z miom a4 2.0 tdi s-line avant (red)
wiem, że są takie same, nie wyraziłem się dokładnie chodziło mi pół skóra/alcantara a skoro tak najeżdżacie, to chyba w pakiecie s-line są z napisem s-line, chyba, że się mylę to chylę czoła
-
[B7 BRE] Witam z miom a4 2.0 tdi s-line avant (red)
zdałoby się RNS-E, gałka i kiera s-line, w przyszłości fotele s-line ale i tak piękne auto
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
felga kozak, szkoda, że w black edition podążasz, ale kwestia gustu, piękne auto, oby służyło i nie sprawiało problemów
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
smaku narobił i poszedł
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
to tak na zachętę
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
nieprawda, normalnie działają mody stylistyczne ( Black Edition i felunek New RS6 19cali ) widzisz fotki?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
te fotki co dodałeś w 1 poście się nie wyświetlają
-
[B7 BRE] Witam z miom a4 2.0 tdi s-line avant (red)
piękne auto zenon by się przydał i spryski w derzaczek, jeśli już potrzebujesz modów to wydech na dwie strony rozłóż i zdjęcia wnętrza by się zdały
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
do Twojego wzór nr 3
-
[B6 AVF] Moje 1.9 Hybrid B6+B7 ; ]
Może taka nie wyszła z rąk audi, gdyż b7 ma przód i tył bardziej w zaokrąglonych liniach, a b6 w topornych i kwadratowych, a Ty zrobiłeś z tego MIX, ale jak mówisz, rzecz gustu i grunt, że Tobie się podoba, gratuluję spasowania, bo wygląda naprawdę ładnie
-
[ALL B7] Już czas na Black Pearl 2.0 T Quattro
ale na wlepce znak wodny ma Twój numer tzn powinien mieć a od golfa to nie pyknie i na tej blasze takie PL'ki pod światło chyba muszą być etc ale fajnie fajnie, tylko szkoda, żeby Ci się misiaki przyczepiły
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja bym zrobił to co chcesz + lusterka w kolor felg byłoby cudnie, ale Twoje autko które i tak jest już jedyne w swoim rodzaju, między innymi dlatego, że nie jest czarne
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
Malik= S4 Splash= RS4 widzisz różnicę? S4 to żadna konkurencja dla RS4 więcej fotek dużo dużo więcej pozdro
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
ta fela od rs 4 tylko 19' byłyby boskie ale to wkestia gustu http://www.audizine.com/gallery/showphoto.php?photo=38886 albo te z Q7 też piękne http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7477689
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
kurde stary czy ty widzisz co ty napisąłes :polew: włącznik jest zawsze czarny rns tez jest zawsze czarny klima tez jest zawsze czarna tempomat tez jest zawsze czarny a reszta siwa jest w takim układzi ekolorystycznym chyba ze masz inaczej to ja chetnie zobacze :polew: Młody super kiera a czy ja napisałem, że to on zmienił klime, rnse, tempomat i włącznik? Nie tylko, że tak ma, chodziło mi o to, że mógł dać czarną kiere i byłoby lepiej wg mnie, ale to tylko moje zdanie, zazdroszczę autka, pozdro