Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Witam z miom a4 2.0 tdi s-line avant (red)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto i ona czerwona a4 avant s-line :hi:58884716.th.jpg

96915979.th.jpg

93685158.th.jpg

wiecej fotek na czasie no i modyfikacje , moze jakies podpowiedzi :naughty:

Opublikowano

piękne auto

zenon by się przydał i spryski w derzaczek, jeśli już potrzebujesz modów to wydech na dwie strony rozłóż i zdjęcia wnętrza by się zdały

Opublikowano

piękne auto

zenon by się przydał i spryski w derzaczek, jeśli już potrzebujesz modów to wydech na dwie strony rozłóż i zdjęcia wnętrza by się zdały

powtórzę sugestię

ogólem :kox: czerwonka :naughty:

Opublikowano

Ładna niunia, więcej fotek i koniecznie wnętrze pokaż przydał by się także opis wyposażenia...

Opublikowano

Nigdy mi sie nie podobaly czerwone auta ale to wyglada :good:

Jak juz koledzy pisali daj wiecej fotek i opis.

Opublikowano

Nigdy mi sie nie podobaly czerwone auta ale to wyglada :good:

Audi nawet muchomorkowo-sino-blade będzie ładne bo to audi. BTW bardzo ładne autko. Przyjemnego użytkowania :good:

Opublikowano

czerwone B7 jest zaj*biaszcze :kox:

Opublikowano
  • Autor

No zrobilem i srodek razem z miom malym maksiem i jego kubelkiem . Srodek nie za bogaty :confused4: ale moze cos sie zmieni . A wyposazenie dodatkowe tez mizerne :

- 20 mm s-line

- s-line pakiet outsaid [chyba nie pelny]

- felgi 18

- zderzaki s-line

- s-line pakiet inside [ tez skromny ]

- kiera skura multi

- lewarek skora

- reczny skora

- fotele kubelki

- chromy

No i mam pytanko jaki wirusik bedzie najlepszy do tego BRE ?

-

- 14743086.th.jpg

75378111.th.jpg

41839831.th.jpg

31254123.th.jpg

10873073.th.jpg

Opublikowano

zdałoby się RNS-E, gałka i kiera s-line, w przyszłości fotele s-line :P ale i tak piękne auto :)

Opublikowano

kiera s-line

w przyszłości fotele s-line

a te niby jakie sa ?

Opublikowano

koledze chyba chodziło o to, że z napisem "S-line"...

Opublikowano

No moze bo stolki sa dokldnie takie same :wink4:

Opublikowano

wiem, że są takie same, nie wyraziłem się dokładnie chodziło mi pół skóra/alcantara

a skoro tak najeżdżacie, to chyba w pakiecie s-line są z napisem s-line, chyba, że się mylę to chylę czoła :hi:

Opublikowano

ładna czerwonka :good:

...chyba w pakiecie s-line są z napisem s-line, chyba, że się mylę to chylę czoła :hi:

chyl, chyl :naughty:

jedynie rns-e i gałka i pięknie będzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.