Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

No i w koncu po tygodniowych oczekiwaniach oficjalnie nadeszła wiekopomna chwila rozstania sie z zakichanym klekotem kłopotem BLB :evil:

Jego miejscze zajeła juz pożadna maszyna z napedem ktora mam nadzieje da w koncu duzo bezawaryjnej frajdy z jazdy ( zwlaszcza w zimie :decayed:)

Co da samego auta to jest to:

-pakiety S-line ( zewnetrzny , wewnetrzny i zawieszenie )

- xenony

- alcantara,

- 3ramienna multifunkcyjna kierownica,

- servotronic,

- sportowe fotele, Skora/Alcantara

- podgrzewane fotele

- automatycznie przyciemniane lusterka zewn i wewn. (wewn z kompasem, zewn elektr. skladane),

- fabrycznie przyciemniane szyby,

- czujniki parkowania tył

- pakiet oswietlenie,

- pakiet chrome,

- sportowe zawieszenie,

- worek na narty,

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- rękaw na narty

Planowane mody:

- gril RS4 ( juz kupiony )

- felgi BBS CH 18 lub 19 cali - ale to dopiero a przyszly sezon

- to obowiazkowo program na ok 200KM u Rogala ale to dopiero po uplywie gwarancji wiec dopiero za rok

- po programie , a moze i wczesniej upgrade hamulcow na te od S4 345mm

- stabilizatory RS4

- moze cos z wydeszkem jakies fajne koncowki

- moze jak mi sie zachce i nie bede mail co z $$$ robic to jakas kierowniczka a'la R8

Tak auto wygladalo po zakupie : ( sierpien 2009 )

p1030942i.jpg

p1030945p.jpg

p1030945p.jpg

I zaraz pierwszy mod , felgi BBS 18 cali ( szybko zostaly sprzedene gdyz jakos mi nie podeszy )

p1030985y.jpg

p1030989i.jpg

oraz gril RS4

49959955.jpg

Nastepnie mody to dopiero marzec 2010 : program u witka , hamulce S4 , felga od B8

img1832e.jpg

img1841t.jpg

img1837id.jpg

img1839bu.jpg

img1834rd.jpg

a mocowo wyglada tak :

turdzagmailcom.jpg

Kolejna zniana to listwy boczne oklejone w ZMIANA KOLORU we Wroclawiu , i moja flota :wink4: ( pazdziernik 2010 )

GCoD0-a8df6576.jpg

GEaSr-d8225aca.jpg

GEYLi-473b66a4.jpg

GGG0r-436366f9.jpg

i po wymianie relingow i tylnego dyfuzora (WERSJA FINALNA) :

p10408533.jpg

p1040858s.jpg

p1040850n.jpg

p1040854i.jpg

p1040855i.jpg

p1040857a.jpg

p1040856f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalutku ....spokojniutko.... zrobi sie wszystko....... naprawde ladna A4 Avant 2.0 TDI 170KM Quattro S-line

na pewno plany sa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie są problemowe !!!! jak koledze się uda dotrwać do końca gwarancji bez większej usterki to uchylę czoła :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borisem, użytkujesz auto z takim silnikiem? NIE! więc skąd możesz wiedzieć? jakoś inni w tym klubie mają 2.0 i jeżdżą! a BRD tym bardziej będzie niezawodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za dobre słowo :) Mody oczywiście będę jednak musza trochę poczekać , gdyż kupno dwóch aut w jednym roku dość znacząco nadwyrężyło mój budzet :wink4:

Koledze gratulujemy ... cukiereczek ...tyko ten silnik ... oj będą dopiero kłopoty

Borisem, użytkujesz auto z takim silnikiem? NIE! więc skąd możesz wiedzieć? jakoś inni w tym klubie mają 2.0 i jeżdżą! a BRD tym bardziej będzie niezawodny...

decyzja kupna auta z tym wasnie silnikiem jest swadoma i wiem jakie sa jego słabe lub i mocne strony ( o ile wogole sa :wink4: ) mialem wcześniej 140KM 2.0 TDI i napsuło mi trochę krwi.

W moim wypadku oczywiście wola bym 3.0 TDI a tu gdzie mieszkam jego dostępność i cena jest wręcz zaporowa.Jest obecnie jedno auta na rynku rok 2006 za ok. 300 tys w przeliczeniu na PLN.Jestes chetny ? :wink4:

Oczywiście czasami sa tańsze ale ceny najstarszych roczników i tak nie schodzą z 200 tys a auta z przebiegami po 150 tys. w moim wypadku odpadały z automatu tak wiec pozyjemy zobaczymy mam nadzieje ze juz wyczerpalem swój limit pecha w stosunku do 2.0 TDI.

piękne auto, ale kup proszę welurowe dywaniki :) taka piękna alcantara na zadkach, a tu guma pod nogami :)

fura robi wrażenie, bez awaryjnej jazdy życzę

dywaniki sa .............

................................ale pod tymi gumowymi :naughty:, z prostej przyczyny.Co najmniej dwa razy w tygodniu lub częściej , z racji wykonywanego zawodu jestem na budowie i targalem juz wielokrotnie beton prawie zębami :wink4:wiec guma zostaje niestety na stale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, gratuluje zakupu.

Co do ceny 3.0 tdi -> przykładowe a4 3.0 tdi w norwegi z małym przebiegiem Wychodzi 287 000 zł drogo jak na używkę i wole nie wiedzieć ile kosztuje new one.

Ale jaka jest średnia pensja ( w Polsce około 3200,00 zł), czy mediana/najczęściej występująca ( w Polsce ~ 2500,00 zł). :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie użytkuje,ja je dość często reanimuje i byłem na linji produkcyjnej gdzie powstają bebechy do tych silników !!!

Maszyny pamietają jeszcze czasy gdy na rynek wchodziła b4 z 2E !!!

Ale życzę koledze jak najlepszych doznań bo mimo wszystko Autko śliczne i mogę jedynie pozazdrościć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, gratuluje zakupu.

Co do ceny 3.0 tdi -> przykładowe a4 3.0 tdi w norwegi z małym przebiegiem Wychodzi 287 000 zł drogo jak na używkę i wole nie wiedzieć ile kosztuje new one.

Ale jaka jest średnia pensja ( w Polsce około 3200,00 zł), czy mediana/najczęściej występująca ( w Polsce ~ 2500,00 zł). :mysli:

najprosciej jak ci to moge powiedziec to :

stosunek sredniej pensji do tego samochodu jest taki , jak by w polsce ten samochod kosztowal ok 60 tys PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...