Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

francja elegancja wozik :good:

BBS ładnie będą wyglądały na aucie i wzór :notworthy:

nie planujesz RNS'a? bo tak to nie ma co optycznie zmieniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw dzieki

nie planujesz RNS'a? bo tak to nie ma co optycznie zmieniać :)

wiesz co jesli mam byc szczery to szukalem auta wlasnie bez niego , mi aftermarketowa nawigacja w zupełności wystarcza , zresztą można ja sobie zabrać ze soba i ma jeszcze parę innych plusów.Ja ponad to jestem chłopak starej daty.Lubię samochody analogowe a nie cyfrowe. A to ostatnia A4 w ktorej np: można calkowice wylaczyc ESP :naughty: czego w B8 juz nie zrobisz co mnie doprowadza do szewskiej pasji , a jak wiem wszystkie te gadzety waza a dla mnie liczy sie Pure Performance :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo śliczniutkie auteczko - taki wróz bazy B7 ( do małego rezania ) :)

naprawdę :good:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 08:25_________________________________________________ładniutkie wnętrze - nawet na foto pachnie nowością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wróz bazy B7 ( do małego rezania )

wzorem jest twoje mojemu troszke brakuje .....zwlaszcza pod maska :wink4:

bardzo śliczniutkie auteczko - taki wróz bazy B7 ( do małego rezania ) :)

naprawdę :good:

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 08:25_________________________________________________ładniutkie wnętrze - nawet na foto pachnie nowością :)

fakt wnetrze jest jak nowe ale niestety poprzedni wlasciciel byl leniuch i umyl auto pare razy na myjni automatyczniej.Lakie jest i tak bardoz lany ale co by go jeszcze troszke poprawic zamowilem juz Diamondbrite :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do grilla to naprawdę RS$ bardziej Ci się podoba ?

ja miałem wybór ( s-line czy RS4 ) i wybrałem s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do grilla to naprawdę RS$ bardziej Ci się podoba ?

ja miałem wybór ( s-line czy RS4 ) i wybrałem s-line :)

wiesz co mam taki wzorzec , pod praca czesto parkuje czesto piekne czarne Q 170.Zakochalem sie w tym aucie a zwlaszcza w tym jak jest zrobione :

p1030875.jpg

p1030878.jpg

p1030881.jpg

Jest on dla mnie wyznacznikiem sportowej elegancji .........

...............ale niestety d*pa bo ja mam chrom a ono jest Black Optic tak jak twoje i niestety grafitowe BBS CK nie beda bo tego mojego chromu zbytnio pasowaly wiec beda srebrne CH.

Myslem zeby moja "Odchromic " ale jak sie dowiedialem ze pol auta trzeba rozbierac demontowac tapicerki itp. itd wybilem to sobie z glowy :rolleyes: a co do grila to podoba mi sie i taki i taki , a ze trafil sie RS w dobrych pieniadzach to wzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawdę śliczna furka w Blacku - dokładnie na taki kolorek będę u siebie felunek malować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi gratulacje :good:

naprawdę pięknie się prezentuje :good:

sti i tdi to prawie hybryde masz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK dziex :)

sti i tdi to prawie hybryde masz

fajnie by jeszcze bylo jak by to STI bylo na miejscu :( ale za to dyszel bedzie w zimie sprawial wreszczie wiecje frajdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyszel nie, ale q napewno :tongue4: :>

sam już nie wiem czy bardziej podobaja mi sie avant'y czy sedan, ale wiem jedno sedan ma mega wnerwiający bagaznik zwłaszcza przy 1 rocznym maluchu :decayed:

czuć te 30 ps w dupohamowni ?

białe kierunki wyglądają o wiele lepiej od moich :good:

bbs :good:

nie ma ledów :tongue4: żart oczywiście :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy rocznym dzieciaku to sedan naprawdę nie jest dobrym rozwiązaniem :confused4:

fo fakt - białe kierunki bardzo odmładzają autko :good:

Turdzi - jeszcze ledy z A6 na tył i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam już nie wiem czy bardziej podobaja mi sie avant'y czy sedan, ale wiem jedno sedan ma mega wnerwiający bagażnik zwłaszcza przy 1 rocznym maluchu

powiem tak obecnie dla rodziny nie widze innego lepszego rozwiązania jak avant zresztą w norwegi czy w Szwecji sedany naleza do rzadkości a zezaraz po ślubie staramy sie o malucha to tym bardziej sie ciesze ze mamy rodzinny samochód.

czuć te 30 ps w dupohamowni ?

ciężko powiedzieć bo różnica w wadze jest odromna , w porównaniu z FWD BLB to mam na razie wrażenie ze manewruje statkiem :wink4:.Nie wiem czy przesadze ale to Q + prare dodatków dalo chyba ponad 100 KG różnicy w wadze , jak nie lepiej.

A dynamika hmmmm wstaje od 2000-2100 przy 2500 dostaje kopa ale bardzo stanowczo i płynne trzyma moc az pod czerwone pole.BLB wstawalo 1800 ale zdychało przy 3500 ale mialo zdecydowanie lepszy dół :confused4:.Czy jest szybsze ? mimo wagi pewnie tak ale tego specjalnie nie czuć.Dopiero na liczniku widac ze szafa szybciej rosnie.

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:21_________________________________________________

fo fakt - białe kierunki bardzo odmładzają autko

to fakt [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 22:31_________________________________________________Dziś pierwszy mod - na pokład zawitały BBS Challenge 18x8,5 cala z ET35

Auto wyglada mega ale niestety uszczerbek na komforcie jazdy jest , cos za cos.

23064509.jpg

51049269.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna felga, piekne auto... co tu wiecej mozna pisac :naughty: :gwizdanie:

jutro dojdzie jeszcze gryl RS4 i zewnetrzne auto bedzie kompletne :wink4:

A z felgami ciekawa sprawa bo Orginal Audi tez jest robiony prze BBSa i ma podobny wzor.Jednak ET i kola wypchniete bardziej na zewnatrz robia swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi :good: nie narzekaj na komfort bo w Norwegii są całkiem dobre drogi w porównaniu z Polską, ja miałem 18'' i gwint i jakoś nie zauważyłem pogorszenia komfortu za to trakcja była o nieeeebo lepsza, jedynie czego nie zazdroszczę to ograniczeń prędkości i wysokich mandatów po za tym jest mega :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi :good: nie narzekaj na komfort bo w Norwegii są całkiem dobre drogi w porównaniu z Polską, ja miałem 18'' i gwint i jakoś nie zauważyłem pogorszenia komfortu za to trakcja była o nieeeebo lepsza, jedynie czego nie zazdroszczę to ograniczeń prędkości i wysokich mandatów po za tym jest mega :kox: :kox:

sęk w tym ze teraz jestem w PL , na 17 tkach było w mirę OK ale na tych chce mi dupe urwać na Krakowskich dziurach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...