Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Info z ostatniej chwili.Jako ze mam drobne problemy z transportem tych BBSow do Oslo a pojawiła sie możliwość kupna dokładnie takiego samego kompletu u mnie na miejscu jestem w stanie sprzedać te kola nawet jutro :) Dla zainteresowanych info. na PW.Oczywiście sprzedam cale kola z oponami Continental Sport Cont.Na oponach jast 6,5 mm bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norwegia piękny kraj ale dziwny na maxa

oj w kwestiach motoryzacyjnyc baaaardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To generalnie w czym problem z tymi BBS'ami ? nie możesz na nich wjechać do NO? Jak byłem na Karmoy to widziałem nawet stare graty na wielkich alusach. Jak celnik będzie wiedział czy miałeś je wcześniej czy nie ???[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________Ostatnio wysyłałem 2 maszyny do NO i kupę części zamiennych - jak bym wiedział to byśmy coś wykombinowali z felunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To generalnie w czym problem z tymi BBS'ami ? nie możesz na nich wjechać do NO? Jak byłem na Karmoy to widziałem nawet stare graty na wielkich alusach. Jak celnik będzie wiedział czy miałeś je wcześniej czy nie ???[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:51_________________________________________________Ostatnio wysyłałem 2 maszyny do NO i kupę części zamiennych - jak bym wiedział to byśmy coś wykombinowali z felunkiem

Problem zrobil sie o wiele bardziej skomplikowany.Kupilem auto tylko z jednym kompletem kol. Na 17 musze kupic zimowki i na nich jechac do NO.Kola mial mi zabrac transport ktory jechal ze stala ale pojechl wczesniej a ze to byla ostatnia dostawa jest porobione.Wiem ze bedziemy wracac tak obladowani ze o tym abym bral jakiekolwiek kola nie ma mowy a koszt transportu przez kuriera jest okropnie wysoki.Szczescie chcialo ze juz w tej chwili zadatkowalem taki sam komplet na miejscu w prawie tych samych $$$ wiec bede mial problem z glowy bo przyzma szczerze ze sie troche przypalilem d tych felgi nie przemyslalem dokladnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi jak by co to prawie co tydzień wysyłam transporty do Szwecji i pewnie kilka będę miał do Norwegii więc nie będzie problemu wrzucić felgi które już masz kupione w PL, jak by co to PW, z chęcią pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario-tech dobrze wiedzieć :cool1: z tymi i tak porobione bo trzeba sie było szybko decydować i kupiłem komplet w NO wiec z tych sie musze rozpiąć tak czy siak ale jak az tak jesteś chętny do pomocy na pewno cos wykombinuje - pomysłów jest wiele :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi - czy to możliwe, że mogłem Cię widzieć w czwartek 24.09 o godz. 17.20 na obwodnicy Krakowa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wracalem tamtedy do domu :)

:>

ale mam oko - no to Cię stary widziałem :wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 13:45_________________________________________________ostatnio zwracam uwagę jak jedzie A4 z czarnym przodem ( a dużo tego nie śmiga ) a że ta miała jakieś inne tablice i dodatkowo pakiet chrom - pomyślałem o Tobie ale nie wiedziałem czy to możliwe ( ale ten świat mały ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wracalem tamtedy do domu :)

:>

ale mam oko - no to Cię stary widziałem :wink4:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 13:45_________________________________________________ostatnio zwracam uwagę jak jedzie A4 z czarnym przodem ( a dużo tego nie śmiga ) a że ta miała jakieś inne tablice i dodatkowo pakiet chrom - pomyślałem o Tobie ale nie wiedziałem czy to możliwe ( ale ten świat mały ) :)

ano widzisz jestem Audica w PL i co prawada w PL staram sie jezdzic wiecej Impreza ale dieselka tez trzeba czasem przewietrzyc ;) [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 13:00_________________________________________________A wiec zaczelo sie kompletowanie zabawek pod mody.Troszke stylistyki i troszke mechaniki.

Przyszedl dyfuzor tylnego zderzaka 8EC 071 611 A 9AX ktory trafil juz do laiernika na kolorek grafit mat.

7855627771.jpg

Dotarł tez towar deficytowy czyli zaciski przdnie z S4.

wheel137-SpreadingTheCaliper.jpg

niestety trafily sie z rocznika 2005 a wiec nie sa malowane.Musza zostac wypiaskowane trafie niebawem na lakiernie proszkowa ( kolorek czarny )

Zamowione tez sa " blaszki " z emblematami S4

OEM_B7_S4_Caliper_Clip.jpg

finalny efekt ma byc taki

PICT0889.JPG

Tarcza i kloce to bedzie poczciwe ATE

Calosci dopelni chlodnica oleju i strojenie u Witka z poczatkeim 2010 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja bedzie zyla wlasnym zyciem. :wink4:

Konczy sie w czerwcu 2010 ale nie doczekam z nia bo brak mi troche prary w tym aucie :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 23:04_________________________________________________ W koncu mam jakies zdjecia hebli.Ciezkie to jak fix wiec mam nadzieje ze bedzie rownie skuteczne.

img6241y.jpg

img6242j.jpg

img6244.jpg

img6243n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio nio nio Turdzi zmiany podążają w bardzo fajnym kierunku :> :>

Kurcze chciałbym kiedyś zobaczyć tą Twoją fure... Subare już widziałem teraz przyszedł czas na AŁDI :decayed::naughty:

Powiedz mi skąd pomysł na chłodnice oleju? Też się nad tym zastanawiałem podczas modzenia, ale chłopaki z CSu mi powiedzieli że w tym silniku, przy takiej przeróbce nie jest potrzebna chłodnica oleju.

Ciekaw jestem czy rzeczywiście tak jest czy poprostu Szymonowi nie chciało się z tym pieprzyć...

Mam tylko jedno małe zastrzeżnie.. Te felgi BBSy mi średnio podchodzą, ale to już kwestia gustu :> :> :>

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi skąd pomysł na chłodnice oleju? Też się nad tym zastanawiałem podczas modzenia, ale chłopaki z CSu mi powiedzieli że w tym silniku, przy takiej przeróbce nie jest potrzebna chłodnica oleju.

wiesz ja duzo smigam w trasach ( juz zrobilem autem 12 tys . a mam dopiero 2 miesiace ) czasem tobie takie po 1500 km non stopem autostradami lub wiecej , i jestem pewien ze przy stale predkosci 150-160 lub czsem wiecej olej sie tam wrecz gotuje.Mysle ze taka chlodniczka rozwiazala by troche sprawe , aczkolwiek straszan rzezba z tym jest.Musze to jeszcze przemyslec.

Co do felg to oczywiscie sie zgadzam ze kwestia preferencji ale nie mialem specjalnie pomysu i w sumie te orginalny wzor RS mi sie bardzo podoba ale jest straaasznie oblatany :wink4::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja. Koszt nieduży a świeża oliwa nie zaszkodzi... :)

Ale z drugiej strony czy stary, czy nowy olej jak się przegrzeje to tak czy tak traci właściwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja duzo smigam w trasach ( juz zrobilem autem 12 tys . a mam dopiero 2 miesiace ) czasem tobie takie po 1500 km non stopem autostradami lub wiecej , i jestem pewien ze przy stale predkosci 150-160 lub czsem wiecej olej sie tam wrecz gotuje.Mysle ze taka chlodniczka rozwiazala by troche sprawe , aczkolwiek straszan rzezba z tym jest.Musze to jeszcze przemyslec.

Ja kiedyś sprawdzałem to przy takiej prędkości 150-160km/h tem oleju wynosiła około 100 stopni C. Mysle że taka prędkość to max dla naszych aut z silnikami 1,9 i 2,0 do podróżowania na długim odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mozna jezdzic po Norwegii 150? :kox:

no nie ale jak sie dostane w cywilizowane europejskie kraje gdzie można to z tego korzystam :wink4:

no w sumie racja. Koszt nieduży a świeża oliwa nie zaszkodzi... :)

Ale z drugiej strony czy stary, czy nowy olej jak się przegrzeje to tak czy tak traci właściwości

no wlasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...