Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Swietny mod. Gratulacje.

Aktualnie jezdze Golfem kumpla, gdzie rok temu wsadzilem sprzeglo + jednomasa... duuuuzo przyjemniej sie tym jezdzi nim moim dwumasem w Audi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni weekend udalo mi sie troche ubrudzic auto na fajnych szutrowych drogach w gorach co sprawilo ze juz zatesknilem za zima :evil:

a tu pare fotek brudasa

zdjcie0152g.jpg

zdjcie0150w.jpg

zdjcie0146i.jpg

zdjcie0148x.jpg

a tu prowiant na dlugie ciemne wieczory :decayed:

zdjcie0139s.jpg

zdjcie0137d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeeż to auto jest bruuudne :tongue4: :>

podobają mi się strasznie te nordyckie klimaty, ale ten dom z trawą na dachu to ich już poniosło, wojna jakaś się zbliża czy jak ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczególnie podoba mi się ten prowiant.

Turdzi powiedz mi jak sprawuje Ci się ten jednomas? Kiedy go zakładałeś i ile na nim zrobiłeś?

Czeka mnie wymiana i cały czas się zastanawiam nad jednomasem. Mówiłeś że można zamówić tam gdzie Ty robiłes.

Tylko wole żebyś to troche jeszcze potestował.. :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian , przecież Ty i tak to zabijesz więc testy Turdziego nie mają sensu :tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jest szansa że jednomas wytrzyma dłużej niż dwumas. Szkoda mi kupować nowego dwumasa który po pól roku będzie w takim stanie jak ten mój teraz... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym tym jednomasem zainteresowany :decayed:

Dasz mi info na PW? Moglbys mi okreslic ile procen zuzycia ma ten jednomas ze sprzeglem?

A jaka cena bylaby za tego nowego? w pelni kompatybilny z seryjnymi podzespolami?

Bedziesz na zlocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi nie ma jednomasa do sprzedania. Turdzi może Ci dać namiary na firme która Ci zrobi takiego jednomasa na zamowienie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleeeż to auto jest bruuudne :tongue4: :>

podobają mi się strasznie te nordyckie klimaty, ale ten dom z trawą na dachu to ich już poniosło, wojna jakaś się zbliża czy jak ? :naughty:

do dla kamuflażu przed niedźwiedziami :wink4:

szczególnie podoba mi się ten prowiant.

Turdzi powiedz mi jak sprawuje Ci się ten jednomas? Kiedy go zakładałeś i ile na nim zrobiłeś?

Czeka mnie wymiana i cały czas się zastanawiam nad jednomasem. Mówiłeś że można zamówić tam gdzie Ty robiłes.

Tylko wole żebyś to troche jeszcze potestował.. :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

siemian ja jestem meeega zadowolony , jest nie to auto silnik pracuje inaczej nic nie drga jak idziesz pełnym butem z dolu na jalowym nie ma tych zakichanych drgań , jedyny minus to tak jak pisałem przy puszczonym sprzęgle grzechocze skrzynia bo sprężyny na seryjnej tarczy sa za twarde.

Mam juz zamówiona tarcze u razikowskiego z podwójnym tlumikiem drgań , pierwszy wstępny który wlanie ma to wyeliminować i właściwy.

Dam znać jak zmienię , ale jak na razie mi to nie przeszkadza ze raz na jakiś czas stojac na swiatlach potrzymam sprzęgło dużej tym bardziej ze drogę do pracy mam z jednymi swiatlami a tak to caly czas 60-70 sie jedzie.

Jak na razie zrobiłem 4 tys i w końcu ten motor chodzi tak jak powinien.Uważam ze ta jego chu.... kultura pracy to wlasnie przez dwumas a nie przez walki wyruwnowazajace wiec jeśli je wywalać to tylko ze względu na pompę.

Jak cos to tam gdzie zamawialem to maja jedno na stanie bo pozyczalem je nawet od niech na dwa dni jak bylem w Warszawie bo wiozlem je do radzikowskiego aby zdja wymiar i wiedzial o co biega.

auto brudne jak od polskiej zimowej soli generalnie Norwegia to piękny kraj ale ta prohibicja to nie dla mnie

dlatego sie robi zapasy :decayed::wink4:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 22:33_________________________________________________Tygrys tak ja siemian pisze moge ci dac namiar gdzie maja lb zrobia , ale wstrzymaj sie z tym chwile do chwili az ogarne ta tarcze to wtedy bede mogl powiedziec ze rozwiazanie jest 100% pewne ( no chyba ze to moja skrzynia pada :mysli: ) [br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 22:35_________________________________________________

Dasz mi info na PW? Moglbys mi okreslic ile procen zuzycia ma ten jednomas ze sprzeglem?

A jaka cena bylaby za tego nowego? w pelni kompatybilny z seryjnymi podzespolami?

Bedziesz na zlocie?

pytasz o moj stary ? m przejechanie 75 tys.

Co do kosztow to za kolo placilem 800 zl ale......... musialem zainwestowac 500 zl w dwumas z allego bo musieli to wyslac do angli gdzie byl robiony ten jednomas a ja nie moglem uziemic auta na miesiac.

Taka mialem umowe z Jackiem z www.re5pect.pl bo u nich bylo kolo zamawiane ze ja dostane rabat i zrobia to po kosztach , bo beda mieli juz wymiar.Nie wiem ile on teraz za to bedzie liczyl ale pewnie z 1000-1200 trzeba by zapytac w kazdym razie kolo jest zrobione mega profesjonalnie , a kazdy spec ktore je widzial cmokal z zachwytu.Wysztko podeszlo P&P a nie tak jak z VALEO ze ponoc potrafi nie byc sprzegla bo wysprzeglik nie dostaje albo go rozwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, a weź Ty mi powiedz czy przy mocnym hamowaniu nie masz problemów z drganiem kierownicy i w ogóle całej budy po przesiadce na hamulce z S4 ? Jaki masz z tyłu zestaw hebli bo nie pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi, a weź Ty mi powiedz czy przy mocnym hamowaniu nie masz problemów z drganiem kierownicy i w ogóle całej budy po przesiadce na hamulce z S4 ? Jaki masz z tyłu zestaw hebli bo nie pamiętam ?

tyl mam serie , taka jaka byla w BRD.

Z przodu nic mi nie wibruje , przejechalem juz na nich 14 tys , i hebla tez jestem meeeeeega zadowolony miedzy inymi dzieki siemianowi :hi:

( tarcza i klocek ATE ) , wiem czytalem o twoich problemach ...ale moze ja za moalo hamuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego producenta zestaw masz na przodzie ?

Edit. a już widzę, sorki nie doczytałem :wink4:

No ja też byłem mega zadowolony, do czasu aż się nie przejechałem przez Alpy w tę i z powrotem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Turdzi ma tak jak my Ate.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:56_________________________________________________

Turdzi, a weź Ty mi powiedz czy przy mocnym hamowaniu nie masz problemów z drganiem kierownicy i w ogóle całej budy po przesiadce na hamulce z S4 ? Jaki masz z tyłu zestaw hebli bo nie pamiętam ?

tyl mam serie , taka jaka byla w BRD.

Z przodu nic mi nie wibruje , przejechalem juz na nich 14 tys , i hebla tez jestem meeeeeega zadowolony miedzy inymi dzieki siemianowi :hi:

( tarca i klocek ATE ) , wiem czytalem o towich problemach ...ale moze ja za moalo hamuje :decayed:

hehe, pamiętasz jak jechaliśmy w tym deszczu żeby przymierzyć czy 17 wchodzi na zacisk :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętasz jak jechaliśmy w tym deszczu żeby przymierzyć czy 17 wchodzi na zacisk

pamietam jak nie moglem cie zlapac ......... :decayed::wink4:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:58_________________________________________________

No ja też byłem mega zadowolony, do czasu aż się nie przejechałem przez Alpy w tę i z powrotem

sam nie wiem , jadac ostatno do PL a bardziej wracajac do NO dosc mocno cisnalem i malem pare bardzo mocnych autostradowych hamowan z duzych predkosci , w PL rozkraczyl mi sie STI wiec musialem sie przenieszczac A4 i tez mu os mocno dalem w planik , wyprzedania potem nocen hamowania itp. ,.....i nic wszystko proste.

Moze hamowales gdzies mocno i potem wjechales w wode ( to najlepszy sposob aby zalatwic rozgrzane tarcze ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętasz jak jechaliśmy w tym deszczu żeby przymierzyć czy 17 wchodzi na zacisk

pamietam jak nie moglem cie zlapac ......... :decayed::wink4:

wiesz tak to już bywa że te czterobuty z 6 gwiazdkami w logo w trakcie oberwania chmury jezdzić w ogóle nie chcą :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętasz jak jechaliśmy w tym deszczu żeby przymierzyć czy 17 wchodzi na zacisk

pamietam jak nie moglem cie zlapac ......... :decayed::wink4:

wiesz tak to już bywa że te czterobuty z 6 gwiazdkami w logo w trakcie oberwania chmury jezdzić w ogóle nie chcą :decayed::naughty:

powiedział bym raczej ze to wkładka mięsna raczej wymięka w takich warunkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, lepiej tak jak Ty a nie te świry co widzę czasami, pełna ulewa a oni pełen but, do czasu jak kogoś zabiją, siemian, mam nadzieję, że nie jesteś jednym z nich :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze hamowales gdzies mocno i potem wjechales w wode ( to najlepszy sposob aby zalatwic rozgrzane tarcze ) ?

Nic takiego na 100 nie miało miejsca :wallbash: no ale szkoda dywagować, trzeba wjechać na warsztat i posprawdzać all :mysli:

sorki za off topa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...