Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

turdzi, lepiej tak jak Ty a nie te świry co widzę czasami, pełna ulewa a oni pełen but, do czasu jak kogoś zabiją, siemian, mam nadzieję, że nie jesteś jednym z nich :polew:

raczej nie jezdze na granicy bezpieczeństwa. Zawsze zostawiam jakiś margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, lepiej tak jak Ty a nie te świry co widzę czasami, pełna ulewa a oni pełen but, do czasu jak kogoś zabiją, siemian, mam nadzieję, że nie jesteś jednym z nich :polew:

nie no tak zle nie bylo , ja zaczalem delikatnie a siemian od razu szybko i go pozniej nie moglem zlapac a 2.0 TDI zrobione na 200 KM i do tego FWD juz na prawde zapitala........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio jechałem autem o podobnym set-upie do mojego, a wręcz powiedział bym że na identycznym set-upie tyle że w Q (BRD po programie w CS). I niestety przy mocach 190-200km straty mocy na napęd są dość odczuwalne, szczególnie przy większych prędkościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio jechałem autem o podobnym set-upie do mojego, a wręcz powiedział bym że na identycznym set-upie tyle że w Q (BRD po programie w CS). I niestety przy mocach 190-200km straty mocy na napęd są dość odczuwalne, szczególnie przy większych prędkościach

powiem ci szczerze , moje auto jezdzi juz fajnie ale jak pamietam jak jezdzilo BLB to wiem ze towje musi juz zapir...c.Jednak 60KG ekstra i straty w napedzie robia swoje, ale za to w zimie.......... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zimie niestety to sobie moge.... [CENZURA] :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 00:27_________________________________________________jakbym mieszkał w Norwegii to bym też szukał tylko 4buta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zimie niestety to sobie moge.... [CENZURA] :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 00:27_________________________________________________jakbym mieszkał w Norwegii to bym też szukał tylko 4buta...

to nawet nie to , za zadko teraz bywam w PL i jak widze tyle sniegu za oknem i nie mam jak polatac bokami to jestm chory :decayed:

a przewaga Q wychodzi dopiero na sliskim i w ciasnych zakretach , tak to nie ma specjalnej roznicy poza tym ze czujesz ze to o prawie 60-70kg ciezsze auto.BLB bylo takie jakies zwinniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska latem jak Turcja a zimą prawie jak Norwegia w górach :polew:

doswidczylem , wpakowalem sie niedawno w ponad 30 stopniowe upaly w Krakowie :rolleyes: , nic przyjemnego bo w Turcji to sbie chociaz robisz hop do morza lub do basenu a tam nawet w kryspinowie zupa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tyle, że jak nie ma Q to czymże ta kanapa się wyróźnia.. :gwizdanie:

apropo deszczu i ciekawych pomysłów na drodze, mój znajomy w s8 niedawno wracał z poznania autostradą, padało ale po dłuższym czasie się przyzwyczaił i 230-250 jechał.. do czasu aż nagle wpadł w ściane jeszcze większego deszczu, w trakcie tego szybko zbliżał się do tira i po za tym że zaczął hamować a pojawił się aquaplaning to zauważył światełko czerwone na swoim pasie, pomyśłał że motor wyprzedza tira, ale po szybkiej chwili /nadal ponad 200/ okazało się, że to jednak auto z przyczepą i tylko jedna lampka się świeci, s8 nadal nie mające zamiaru się zhamować, przeszło pasem zieleni pomiędzy barierą a pozostałymi pasami pełnym butem, uratowało Go opanowanie i doświadczenie bo akurat wracał z wyścigu w którym brał udział, znacznie gorzej by było gdyby nie miał pasa zieleni...

tym optymistycznym akcentem musze stwierdzić że czasem wszystkiego się nie przewidzi a juz nie ma jak zareagować..

Turdzi, to albo norweskie niedzwiedzie są mocno ślepe, albo norwedzy naiwni :tongue4: :>

no ale Vario ma racje, koniec OT i naprawde ładne to czarne kombi i prawdopodobnie przynajmniej tak szybkie /jak nie szybsze/ jak moja seria /co sprawdzimy przy najbliższej okazji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Turdzi - ta oferta wyglada ciekawie, tym bardziej ze i tak juz zaplanowalem nowe sprzeglo, bo widze ze moja seria juz zaczyna cos poslizgiwac- w sumie nic dziwnego- po sofcie. Polecalbys serie (mysle o sprzegle) do tego dwumasa, czy jakies inne? Mam na mysli to co mowiles o tych sprezynkach. Cena to sprawa drugorzedna, najwazniejsze sa wlasciwosci dobrane do charakterystyki mojego auta i stylu jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu minelo od ostatniego moda , wiec auto zastalo poddane liftingowi i bedzie to juz ostatni mod wykonany na tym aucie.Instalowany jest pakiet czarnej optyki , listwy juz sa posostaly do zmieny juz tylko reingi.Nie zdecydwalem sie na wymiane samych istew ale dzieki pomyslowi _Makkiego_ zostaly oklejone w firmie zamina koloru na czarny mat i jestem mega zadowolony z efektu.Wyszlo to o wiele taniej i co wazniejsze nie trzeb bylo rwac tapicerek czego chcialem za wszelka cene unikrnac.

Jak beda relingi i tylni dyfuzor wsadze pewnie jakies aktualne zdjecia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje autko ostatnio się tak pozmieniało że jak wczoraj mi łukaszr podesłał foto mojego autka ze zlotu w Jarosławcu to przez pierwsze 2 minuty zastanawiałem się kto to do mnie na gg pisze i kto to ma takie auto podobne do mojego :decayed::polew: :polew: :polew: powaga... :decayed: :decayed:

Zmyliła mnie felga bo z przodu miałęm felge dawidan bo ja przeciąłem opone... :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi, a co z lusterkami? rozumiem, że są już czarne :naughty: :naughty: :naughty:

jaki dyfuzor chcesz z tyłu założyć???

mody jak dla mnie in plus :good: kto jak to ale ty wiesz, że ja jestem zwolennik czarnych pakietów :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie kolorystyka bedzie taka :

c143155512.jpg

przynajmniej w zalozenu ma taka byc.Dyfuzor taki malowany w grafit mat:

74xmj7618de8f.jpg

na razie po zmianie koloru samych listew auto robilo sie jakies takie optycznie mniejsze i zgrabniejsze jak dla mnie to wogle ten chrom do czanrgo wyglda mega odpustowo.

moje autko ostatnio się tak pozmieniało że jak wczoraj mi łukaszr podesłał foto mojego autka ze zlotu w Jarosławcu to przez pierwsze 2 minuty zastanawiałem się kto to do mnie na gg pisze i kto to ma takie auto podobne do mojego powaga...

Zmyliła mnie felga bo z przodu miałęm felge dawidan bo ja przeciąłem opone...

dziwisz sie ty to wogle zrobiles lifting z 60 siatki na supre dupe 30 z groszem :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi mnie ten dyfuzor ze zdjęcia wygląda na w ogóle nie polakierowany. Przynajmniej jak ja kupiłem w audi to dostałem w takim kolorze. To jest taki szary mat- przechodzący w niebieski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...