Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze no bede miec zagwozdke , jak bym bral nowa to w NO jest taki pakiecik ktory sie nazywa Sportpakke ( mam go zreszta u siebie w aucie ) skada sie ze sportowego zawiasu 1BE , sportowych foteli pokrytych skora/alkantara i sportowej kierwonicy a najwiekszy plus to ze kosztuje polowe tego co Sline ( ok.7,5K PLN po przeliczeniu na polskie )

Za to jak sie wezmie Sline to te felgi beda za 3.2Kpln ( a normalnie kosztuja 15 KPLN :rolleyes:) tyle ze ze tapicerka Sline mi sie kompletnie nie podoba :wallbash:i trzeba by dokupic preforowana alkantare a to 17K pln za Sline plus 3.8Kpln za alkantare.........no ale tak one wygladaja ze chyba wolal bym odpuscic Sline zewnetrzyny dla tych felg :cool1:

A jak to jest bo subaru w pl zarejstrowane ? Nie mozna jezdzic na stale po norwegii na obcych blachach ?

mozna , przez dwa lata potem clo , wiec musial bym zaplacic ok 100 KPLN oplat za to auto , na rodzinne sie nie nadaje , i tak w NO nie da sie takim autem szybko pojezdzic a tak to trzymam go w PL wiec jak przylatuje to mam czym jezdzic , no i tata moj sie cieszy bo jak mnie nie ma to min jezdzi :) Tak wiec jak ktos bedzie chal kupic to prawdziwa okazja jak z allegro bo jezdzone przez dziadka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne blachy w tym białym B8 :decayed:

fela :kox:

zewnętrzny sline mało widoczny w B8, chyba szkoda dopłacac, za to za te fele warto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dziadku i kobiecie to strach cokolwiek kupić

daj na PW ile byś chciał za to podziadkowe Subaru

ale ja nie sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle caly czas ale 2.0 tfsi czy tym bardziej 3.0 tdi to na palcach jednej reki mozna policzyc w ogloszeniach a jak juz sa to sa drogie bo malo ich i sa kompletnie wyposazone co podnosi cene.

Wiec jak mam placic 550-600 tys koron za uzywke z przebiegiem 50 tys to wole chyba wydac 650 tys. kupic nowe i miec dokladnie takie jak ja chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiekne, ale kompletnie nie mogę się przekonać do avanta w b8, zreszta w b8 również :wink4:

Norwegia niesamowicie chroni własny rynek, zdecydowanie lepiej na tym wychodzą niż Polacy.. :disgust:

Nie znam specyfiki, napewno nam nieco trudniej się przestawić ze względu na mentalność, ale z daleka wygląda na pewnego rodzaju fenomen, a jak jest z bliska więdzą uczestnicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle caly czas ale 2.0 tfsi czy tym bardziej 3.0 tdi to na palcach jednej reki mozna policzyc w ogloszeniach a jak juz sa to sa drogie bo malo ich i sa kompletnie wyposazone co podnosi cene.

Wiec jak mam placic 550-600 tys koron za uzywke z przebiegiem 50 tys to wole chyba wydac 650 tys. kupic nowe i miec dokladnie takie jak ja chce.

Paweł, to jak będziesz szukał nowego, albo zamawiał nówkę sztukę, to rozglądaj się za egzemplarzem z fabrycznie zamontowanym hakiem. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym serwisantem w aso, który wrócił właśnie z jakiegoś szkolenia w Ingolstadt. Opowiadał, że strasznie się zdziwił, jak przerabiali, że nowe audi, z fabrycznie montowanym hakiem, mają "rozbudowane" bardziej wydajne systemy chłodzenia, co dla kogoś kto zamierza robić program powinno mieć zasadnicze znaczenie.[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 10:26_________________________________________________Swoją drogą ciekawe czy Kuredu ma hak w swojej 2.0tfsi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w B7 już były montowane rózne układy chłodzenia w zależności od wielu czynników m.in. haka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież w B7 już były montowane rózne układy chłodzenia w zależności od wielu czynników m.in. haka :gwizdanie:

możesz przybliżyć temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak padł mi wentylator i szukałem to troche się dowiedziałem.

Nawet w ETCE masz rograniczenie. Np. a4 2.0 tdi z hakiem ma dwa wentylatory z przodu, gdzie ja mam tylko jeden.

Tak samo wygląda sprawa z produkcja na ciepłe/zimne kraje.

Popatrz sobie w ETCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ale gdzie masz te 2 wentylatory, od strony silnika, czy jakis dodatkowy miedzy zderzakiem, a chlodnica?

Bo od strony silnika to i ja mam 2... [mam hak].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...