Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Tu masz linka do avanta B7 z powyższymi felgami od A5/S5, sam się nad nimi mocno zastanawiam:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=191677

nFw3S.jpg

przy okazji można oblookać ledy w przednich lampach, moim zdaniem trochę druciarsko wyglądają, ale ...

też się nad tą felgą zastanawiałem, podobnie jak nad rs4 grafit, s-line i BBS LM i do tej pory nie mogę się zdecydować... a może coś innego ostatnio wpadły mi w oko

ab8e854410d10263m.jpg

ea48de832a35bc31m.jpg

ewentualnie

211b161596be506dm.jpg

ostatnio myślałem aby iść z wyglądem w tą stronę

df3068bb26943b95m.jpg

ogólnie powiem wybór felg to nie prosta sprawa...

ten wzór też ładnie na b7 wygląda http://www.allegro.pl/item848681105_nowe_oryginalne_felgi_do_audi_4_18_okazja.html

w razie czego to fajnych opcji można poszukać tu http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=121757 choć pewno większość osób to widziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja fajnie tyle ze to 19

W 18" pewnikiem też występuje, a raczej na pewno, prawie wszystkie ori audi exclusive występują w 18".

ogólnie powiem wybór felg to nie prosta sprawa...

ten wzór też ładnie na b7 wygląda http://www.allegro.pl/item848681105_nowe_oryginalne_felgi_do_audi_4_18_okazja.html

Nie musisz mi mówić, lookam lookam i na nic nie mogę się zdecydować.

Ta którą podałeś też mi się widzi, i myślę co by jej nie wciągnąć w 17" na zimówkę, a swoje 9-ramienne s-liny pogonić, a na lato zapodać tą:

1Pbjhi.jpg

lub tą:

N_hbr.jpg

ale w 18-calach

-------------------------------------------------------------------------

Ładna jest jeszcze ta:

1LKZ0.jpg

oRql9.jpg

jest to ori AUDI ale niestety 5X100 do B7 nie podchodzi 4X8X18X ET-33. NR FELGI 8N0071498666, ciekawe jak by wyglądała na B7 i czy występuje w 5x112.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wnetrze jest jak nowe ale niestety poprzedni wlasciciel byl leniuch i umyl auto pare razy na myjni automatyczniej.Lakie jest i tak bardoz lany ale co by go jeszcze troszke poprawic zamowilem juz Diamondbrite

Turdzi kolego poradź którego Diamondbrite do usuwania małych rysek używasz? mojej czarnuli też przydałby się taki zabieg, pod światło widać koliste ryski od myjki , i napisz jaki efekt to daje ?

pozdr. Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi kolego poradź którego Diamondbrite do usuwania małych rysek używasz? mojej czarnuli też przydałby się taki zabieg, pod światło widać koliste ryski od myjki , i napisz jaki efekt to daje ?

pozdr. Kuba

Wiesz co mi sie problem sam rozwiazal bo ASO przygotowalo tak auto do odbioru ze wszystko pousuwali a samochod lsnil wrecz jak nowy a na Dimondbrite jak bylem w PL zwyczajnie zabrako mi czasu.Cego oni uzyli to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak chcesz 18 od S5 to ja mam do sprzedania bo w miejscu gdzie obecnie mieszkam jazda na 18 to masakra i nie zamierzam już zakładać na wiosnę 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak chcesz 18 od S5 to ja mam do sprzedania bo w miejscu gdzie obecnie mieszkam jazda na 18 to masakra i nie zamierzam już zakładać na wiosnę 18.

orginal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak chcesz 18 od S5 to ja mam do sprzedania bo w miejscu gdzie obecnie mieszkam jazda na 18 to masakra i nie zamierzam już zakładać na wiosnę 18.

Które masz 18" ? Te których szuka Turdzi czy te:

3prD9.jpg

bo widzę, że takie masz na swojej bryczce.

Jeśli na pewno są w oryginale a Turdzi by nie reflektował to zastukaj do mnie na PW, może geszeft zrobimy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi jak chcesz 18 od S5 to ja mam do sprzedania bo w miejscu gdzie obecnie mieszkam jazda na 18 to masakra i nie zamierzam już zakładać na wiosnę 18.

Które masz 18" ? Te których szuka Turdzi czy te:

3prD9.jpg

bo widzę, że takie masz na swojej bryczce.

Jeśli na pewno są w oryginale a Turdzi by nie reflektował to zastukaj do mnie na PW, może geszeft zrobimy :gwizdanie:

takie same jak na zdjęciu. ja niestety nie posiadam ori felg ale niemieckie TAM, bardzo dobre felgi i wytrzymałe, po ponad 20tys na naszych cudownych drogach nic się z nimi nie dzieje i no mają gwarancję jeszcze na 1,5 roku, także jak któryś z Panów chętny to to dawać znać. w komplecie dorzucę opony conti sport 2 235/40/R18 Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna bestia... tylko pozazdrościć!!!

pozazdroscic to tego co masz w podpise :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdzi tu masz fele nad którymi ostatnio myślałeś :wink4: w komplecie z oponami:

http://www.allegro.pl/item864856557_audi_a4_s_line_felgi_aluminiowe_18_z_oponami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl dzięki ! ale tak sie sklada i śmieszny zbieg okoliczności , bo właśnie we środę kupilem dokładnie te felgi :) udało mi sie namówić gościa aby sprzedał same bez opon :)

Fele juz doszły do domu wiec teraz tylko oponki pozostaje zakupić + dystanse 10mm dorobić z przejściówkę z otworu 66.5 mm na 57mm i w drogę :)

Myślę ze na B7 beda fajnie wyglądały , a we środę mam B8 2.0 TFSI Q na jazdę próbna wiec jeśli sie nie rozczaruje to mam nadzieje ze kiedyś beda jak znalazł jako zimowki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie zbieg okoliczności, a gościu jeszcze nie zakończył aukcji :decayed: Gdzie dystanse dorabiasz ? Jestem ciekawy jak będą się prezentowały na turdziwozie :cool1:

No i życzę spełnienia marzeń nad nową :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dystanse dorabiasz ? Jestem ciekawy jak będą się prezentowały na turdziwozie

jest w krakowie taki jeden gostek ktory bardzo kuma o co chodzi w temacie , i jest w stanie dorobic wszystko

No i życzę spełnienia marzeń nad nową

no to sa na razie dalekosiezne plany , ale chce wykozystac sroga zime i sprawdzic co to auto potrafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turdzi tu masz fele nad którymi ostatnio myślałeś :wink4: w komplecie z oponami:

http://www.allegro.pl/item864856557_audi_a4_s_line_felgi_aluminiowe_18_z_oponami.html

To są jedne z ładniejszych felg ostatnimi czasy - sam szukam takich do B6, ale na chwilę obecną nie ma nic w rozsądnych cenach :good: Miodzio - będą świetnie wyglądać na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ta felga szczerze mówiać się w ogóle nie podoba.. Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się że bardziej by pasowała do b5 niż do b6/b7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ma coś w sobie ciekawego - nie jest :good: zbyt masywna, nie jest zbyt delikatna - w sam raz :good: chociaż kiedyś Młody wstawiał zdjęcie B6 na konkretnej glebie i pięęęęknych felach :kox:

Tamte jak dla mnie rewelka do dużej gleby.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...