Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wykres i przyjemność z jazdy :kox: ale fela :thumbdown: BBS był jak dla mnie the best

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się fela wlaśnie bardzo spodobała.

Wydawało mi się że będzie wyglądać do d*py, a wygląda super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi - a mi się fela podobała zanim kupiłeś i powiem szczerze, że na aucie jest za***ista :good: Wygląda na sporo większą niż jest w rzeczywistości :wink4: i 2x większa niż BBS CH (który notabene na co 2 aucie będzie za chwilę) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wielkie gratki ,że ogarnąłeś w końcu problem z mocą. Wynik bardzo ładny. A felga bardzo słuszna :wink4: Ostatnio takie sprzedałem....

Miałem dwa komplety :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furmanka :punk::giveheart: domyślam się, że felga et47, jakie dystanse dorabiałeś ? aluminiowe, przelotowe 12mm ?

Wykres piękny, jak wschód słońca :good: oprócz softu było coś dłubane w aucie ?

Gratki, masz pięknego paździocha :hi: te tarcze z przodu to 345, tak ? Co do lusterek, to musiał bym zobaczyć live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi wielkie gratki ,że ogarnąłeś w końcu problem z mocą. Wynik bardzo ładny. A felga bardzo słuszna :wink4: Ostatnio takie sprzedałem....

Miałem dwa komplety :gwizdanie:

dzieki felga mi sie bardzo podoba i jestem zadowolony z efektu.BBS fajny ale tylko jako 19 cali bo 18 wyglda na jeszcze mniejsza.No i tam hamulca nie widac a teraz jest co eksponowc :wink4:

Furmanka :punk::giveheart: domyślam się, że felga et47, jakie dystanse dorabiałeś ? aluminiowe, przelotowe 12mm ?

Wykres piękny, jak wschód słońca :good: oprócz softu było coś dłubane w aucie ?

Gratki, masz pięknego paździocha :hi: te tarcze z przodu to 345, tak ? Co do lusterek, to musiał bym zobaczyć live.

felga ET47 + dystans 10 mm.Dystans prasowany w felge bo trzeba bylo zrobic przejscie na wlasciwy otwor centrujacy.

W aucie po za softem byla wymiana PD bo byly padniete.

Hamulece seria S4 czyli 345mm hamuje rewelacyjnie :blink:

Mam taki baba na twarzy ze nawet mi sie nie chce STI jezdzic mimo ze tak czekalem ze sobie nim poszaleje :rolleyes::wink4:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:16_________________________________________________A tu obiecane fotki

img1832e.jpg

img1841t.jpg

img1837id.jpg

img1839bu.jpg

img1834rd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty auta :good:

Alu może nie są koksiarskie ale są bardzo ok, fajnie się na nich prezentuje i wyglądają na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furak konkretny :naughty: i w końcu zmieniłeś ten podpis, bo od jakiegoś czasu mi nie pasowało czemu masz niebieską B7 w podpisie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furak konkretny :naughty: i w końcu zmieniłeś ten podpis, bo od jakiegoś czasu mi nie pasowało czemu masz niebieską B7 w podpisie :gwizdanie:

a tak jakos...... widocznie nie sprawiala tyle fajdy to i lezala odlogiem :wink4:

fajowe te felgi :gwizdanie: i zapewne autko zaczelo jezdzic :wink4:

oj zdecydowanie oficjalnie stwierdzam ze seryjne BRD nie jedzie , i jestem przekonanay ze zdrowe BLB , BPW ma lepsza dynamike a dzis na trasie saab 9.3 2.0T AREO mial ze mna solidne problemy wiec nie jest tak zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi - mi właśnie identyczny Saab odjechał jakiś czas temu... ale wtedy byłem jeszcze na seryjnym programie, teraz miałby duże problemy podobnie jak u Ciebie :evil:

W najbliższych dniach chciałbym porównać moje osiągi z B7 2.0T - jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie w praktyce... Tobie również polecam taki test :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się jakiś 2.0T do porównania :wink4:

~300Nm to nie 420Nm więc w trasie nie ma się co dziwić że daje radę :wink4:

autko pieknie się prezentuje :good:

aleś sobie ville wybrał jako tło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update , dzis przyszlo dluuuuuuugo oczekiwane uwaga.................. kolo jednomasowe :naughty:

Zrobione w oparciu o orginal dwumasowy a wiec wspolpracujace z OEMowym sprzeglem LUK .

Nie moge sie doczekac az wyladuje na aucie , nie spodziewam sie niewidomo czego ale mam nadzieje ze wprowadzi jakies meskie czucie i prace sprzegla , bo na dwumasie dziala to w taki sposob ze czuje jak bym jezdzij autem dla jakiejs cioty lub 70 letniego emeryta :rolleyes:

A tak wyglada :

img8753u.jpg

img8754.jpg

a teraz najlepsza informacja bo nie jest to tylko pojedyncza sztuka gdyz firma ma juz moj wzorzec wiec jest w stanie wykonac dowolna ilosc sztuk.Jak cos to reszta info. przez PW.

PS.Jak by kogos interesowalo za 3 tyg. bede miec do sprzedania dwa kola dwumasowe przebieg 75tys. udokumentowany ksiazka ( sprawne bo jedno jeszcze na moim aucie ) i kompletne sprzeglo ( jeden komplet ) po tym samym przebiegu.Oddam za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...