Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mam :wink4: , leży w bagażniku a mam nadzieje ze dzis będzie juz na aucie :) ale mimo wszystko dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam :wink4: , leży w bagażniku a mam nadzieje ze dzis będzie juz na aucie :) ale mimo wszystko dzieki

no szkoda ze wcześniej nie przeczytałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec dzis dopełniono calosci i zewnetrznie auto jest juz kompletne :)

27770181.jpg

49584861.jpg

58523533.jpg

37481139.jpg

26957345.jpg

89302650.jpg

91116139.jpg

85956270.jpg

Zewnwtrznie raczej juz nic nie bede modzil.Moze jeszcze dojda lusterka chromowane z S4 ale to jak mi sie bardzo bedzie nudzic.

Teraz tylko do Witka a diagnostyke i sprawdzenie na hamowni ile tam tych kucy wogole jest i mam nadzieje ze na wiosne zjawie sie do niego juz na program :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu czarna obwodka? :rolleyes: Przeciez masz pelen pakiet chrom :gwizdanie:

niby tak ale caly czarny przod mi se bardziej podobal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się tak przyjrzeć dokładnie to trochę dziwnie to wygląda ale i czarny zderzak pasujądo tego autka tylko jak to połączyć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem nie razi to jakos specjalnie , wymianania listew na Black odpada bo to rwanie calego srodka , ale pewnie ze by to lepiej wygladalo........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem nie razi to jakos specjalnie , wymianania listew na Black odpada bo to rwanie calego srodka , ale pewnie ze by to lepiej wygladalo........

mam taki sam zestaw już jakis czas i popieram ;) na początku poważnie myślałem o zaczernieniu, a teraz że szkoda byłoby coś zniszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi gratsy z okazji nowej fury, obyś nie miał z nią zadnych problemów o ktorych pisaliśmy na forum :wink4:

mimo ze czasem to kłopotliwe auto, to i tak jest w sobie na tyle za***iste że o sprzedaży nie myśle wogóle.

fura - kot :good:

ps. ja BBSów bym nie dawał tylko orginalne 19'(s-line/RS), BBSy robią troche wioche, ale co tam komu sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto, grill może i w chromie lepiej, ale nie każdy musi mieć idealne pakiety, ważne, że się podoba Tobie, a te felgi robią naprawdę wrażenie, już dość tych wszystkich s-line, s, rs wszyscy te same, a bbs rzadko się widuje. Jeszcze raz graty auta :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest wiejksiego w bbs ?

poza tym grunt, że podoba się właścicielowi :good:

dla mnie wygląda świetnie, ale ja i tak jestem zwolennikiem niewidocznego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudzi, ale wiesz zewnętrznie jeszcze jest co najmniej jeden mod do zrobienia................ramki klubowe :) poza tym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja BBSów bym nie dawał tylko orginalne 19'(s-line/RS), BBSy robią troche wioche, ale co tam komu sie podoba.

czy ja wiem kwestia gustu raczej jak ze wszstkim , ale felgi które kosztuja ponad 2 tys za sztukę , i które były montowane miedzy innymi na czymś takim , stawiał bym dalej od jakiegoś " zlotu tuningowego " ,

Ferrari_360_Challenge_Stradale.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

oczywiście żaden tam ze mnie kawior bo kupiłem je znacznie taniej i nie dlatego ze tyle kosztuja tylko zwyczajnie bardzo mi siepodobaja

dość tych wszystkich s-line, s, rs wszyscy te same, a bbs rzadko się widuje. Jeszcze raz graty auta

i właśnie z takiego założenia wyszedłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...