-
Strefa motocyklistów
Jeżeli chcesz coś tańszego to Honda NSR, Yamaha YZF r125, Aprilia rs125
-
Strefa motocyklistów
sv650 od 03 w górę, jeżeli nie obawiasz się mocy to nawet cbrk'a będzie ok. Inne, które można polecić to kawa er6, yamaha xj6.
-
Strefa motocyklistów
bandit, SV, Hornet. Myślę, że te są godne uwagi jak na pierwszego bzyka To zależy od osoby i stylu jaki preferuje. Jest jeszcze kawa zr7, suzuki gsx-f 600 (jajko) , yamaha xj600, nawet kawa gpz500 będzie całkiem żwawa. Moim pierwszym i aktualnym motocyklem jest Honda transalp 650, z której jestem bardzo zadowolony
-
Chwila relaksu przy CS ;) warto odwiedzić serwer !!! :P
ja grywam ale tak bardziej "profesjonalnie"
-
Muzyka w naszych autkach
- Siłownia
Brałem przed treningiem no-exploda , teraz nitrobolon II i daje radę Zaraz po treningu kreta mono + carbo. Siła powoli ale idzie do przodu. Od przyszłego tyg planuje robić superserie i zobaczymy co to będzie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znacie może jakiś dobry zakład usuwający rysy na lakierze w Krakowie? Wczoraj zahaczyłem prawą stroną o krzaki ;(, a dzisiaj zobaczyłem ślady na lakierze :/ Prawie na całej długości auta mam drobne rysy + 1 większą. Szukam czegoś w dobrych pieniądzach i bez odwalenia chały. Z góry dzięki za pomoc- [INNE] Kupno motocykla
ja się zastanawiam nad 1 motocyklem i w głowie siedzi mi kawa zr7 oraz yamaha xj600n. Mam ogromny dylemat co do tych 2 motocykli i boje się ,że na kawie mogę śmiesznie wyglądać (193cm) Budżet mam mały ale myślę ,że wystarczający na te dwa modele - 6500zł- Muzyka w naszych autkach
Klubbheroes & Daan'D ft. Lil Jon - Yeah Poco Loco 2011 (DJ Axa & DJ VenuzZ Mash Up)- Siłownia
nogi najlepiej jest ćwiczyć oddzielnie a jak ktoś musi łączyć z jakąś partią to najlepiej z barkami- Ceny paliwa marzec 2026
Orlen na Grota-Roweckiego ON 4,59- [INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning
niezła zawalidroga ) gratki wyniku- [ALL] problem z vagiem
ja mam podobny problem z windows7 :/ Program normalnie się odpala ale nie wyszukuje kabla za ch**- [ALL] TVN Turbo program Rzeczoznawca vs RS4
Jeszcze raz powtórzę ,że to nie auto Racera tylko Norbiego było w tvn turbo. Wypowiadał się właściciel na sportaudi- [ALL] TVN Turbo program Rzeczoznawca vs RS4
to RS4 jest Norbiego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=60204 - Siłownia
dzejk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta