Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Szybka fotka z garażu:

zdjcie031small.jpgp1010474small.jpg

p1010472small.jpg

p1010874small.jpg

p1010878small.jpg

p1010882small.jpg

p1010936small.jpg

p1010952small.jpg

Konkretny opis oraz więcej ciekawy zdjęć wkleję jak tylko znajdę chwilę na wykonanie.

Szerokości

Opublikowano

no ładna furka, Malik ma konkurenta :wink4:

Opublikowano

Więcej fotek pokaż :decayed:

Malika konkurencja :mysli: chyba nie :cool1:

Opublikowano
:kox: tyle :decayed:
Opublikowano
:slina: :slina: piękne prosimy o opis jeszcze i wiecej fotek :decayed:
Opublikowano

fajny :good:,szkoda że nie dwa i pół tedei :kox:

Opublikowano

fajny :good:,szkoda że nie dwa i pół tedei :kox:

stary tekst , wymyśl coś nowego - stać Cię wywłoko :naughty::decayed:

Opublikowano

Splash Wpadaj na spota we wtorek to obczaimy tą kozacką furkę :good:

Opublikowano
  • Autor

malik, nie wykluczam obecności :cool1:

Opublikowano

RS robi wrazenie gratulacje

pozdrawiam

Opublikowano

za***ista furka, gratki, pokaż więcej fotek :decayed:

Opublikowano

Kolejny RS4 na forum :kox:

Opublikowano

to jest konkret... ale zdjęcia by się przydały :naughty:

Opublikowano

Furka kozak jak nic,dawaj więcej fotek i przede wszystkim jak śmiga się RS-em??

Opublikowano

no ładna furka, Malik ma konkurenta :wink4:

Malik= S4

Splash= RS4

widzisz różnicę? S4 to żadna konkurencja dla RS4

więcej fotek dużo dużo więcej :D pozdro

Opublikowano

Tak się kaszle :> jak kupować to kupować RS-a :notworthy: gratuluje zakupu tylko pozazdrościć. Miłego użytkowania życzę

Opublikowano

mega furmana .... gratuluję .... niech służy jak najlepiej :good: :good: :good:

Opublikowano

no ładna furka, Malik ma konkurenta :wink4:

Malik= S4

Splash= RS4

widzisz różnicę? S4 to żadna konkurencja dla RS4

RS4 to oczywiście inne auto niż S4. Pomijając różnice w silniku, zawieszeniu, hamulcach to nawet samo nadwozie jest zupełnie inaczej pospawane (całościowo a nie punktowo jak "cywilne" autka Audi).

Jednak z twierdzeniem, że S4 to "żadna konkurencja" dla RS4 bym tak nie do końca się zgodził.

Po ostatnich akcjach serwisowych Audi, wymiana softu zostawia raptem 360PS w RS4 :cool1:

Maćku, wgrali Ci już ten nowy "wspaniały" soft w ASO?

S4 dostaje też drugich skrzydeł po montażu czegoś takiego:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_s4_v8_supercharger-t45400.0.html

Niestety taki kit to koszt około $12k co przy obecnym kursie $ po prostu się nie kalkuluje. Dodatkowo nie ma w Polsce jeszcze warsztatu, który podjął by się montażu.

Opublikowano

Piekna jest szkoda ze zdjatka z garazu :good:

Te siedziska by mi sie przydaly :kox:

Opublikowano

Ja czekam na wolne fotki z jakiejś małej sesji, a nie szybkie z garażu :gwizdanie:

Chłopie pokaż wszystko co masz :decayed:

B7 RS4 Black... mmmm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.