Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update


Splash

Rekomendowane odpowiedzi

Malik jest warsztat który podejmie się montażu o to numer do magika 503-825-842 on Ci zrobi profi robote, widziałem jego nie jedne projekty i auta jeżdżą bez awaryjnie, tylko jeżeli oczekujesz gwarancji na 100 lat to takiej Ci nie da.

Żadne firmy w Polsce nie dają gwarancji na modyfikacje ale nie oznacza to że robią źle...

Można tak jak znajomy ma M3 oddał do niemcowni do firmy G- Power wyłożył 23tys euro i ma zrobione i dostał gwarancje na 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, nie wgrali ale projekt jest 450HP więc jeśli tylko sfinalizuje przedstawię ładny wykresik – poźniej może MTM.

No to gratki. Chciałbym zobaczyć jak ten sprzęt będzie zasuwał po kompresorze MTM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodać nić ując furka jak ta lala... no i marzenie :)..

jak możesz zaprezentuj więcej fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcje serwisowe robili również w niemcowni. Splash podjedz na hamownie na Młodnicką zobaczymy co tam u Ciebie w trawie piszczy. A dlaczego tam? bo ja byłem na tej samej i będzie porównanie. Teraz mam już wgrany inny soft i po nim jeszcze nie byłem, ale niebawem podjadę spr. co to dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich akcjach serwisowych Audi, wymiana softu zostawia raptem 360PS w RS4

No, to niezła kaszana :cool1: , co nie zmienia faktu, że autko piękne :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stempel72 nie strasz mnie :no: autko jest w Vivie na przeglądzie... mam nadzieje ze mi nic nie zmajstrują. Swoją drogą chyba powinni mnie poinformować o poczynaniach z moim wozikiem. Jutro będę, dowiem się…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oddaje się samochodu do auto vivy :) jedyne co można tam zrobić to zakupić samochód..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcję serwisową już mogłeśmieć robioną w niemcowni, poznasz to we wpisie na końcu książki serw. i wlepce w bagażniku. Jak jej nie miałeś, to chętnie bym ten Twój sofcik skopiował (Kreator), jak mój nowy też się okaże cienki. Dlatego pisałem żebyś podjechał do Kreatora na Młodnicką zmierzył power. Mój RS był w AutoViva na diagnostyce i napr. DRC. Myślałem że koszty będą duuuuużo większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo luz, sprawdzone i fachowo – bez obaw.

Splash graty za gablotę ....

Zapoznaj się z wątkiem :gwizdanie: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12168.0.html;highlight=auto+viva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oddaje się samochodu do auto vivy :) jedyne co można tam zrobić to zakupić samochód..

Smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...