Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update


Splash

Rekomendowane odpowiedzi

trochę się teraz gryzą felgi z chromami :wink4: ale i tak pięknie jest :cool1:

tez mi sie tak wydaje do chromow lepiej pasowaly te srebrne a ten grafit tylko i wylacznie d black optik ale to taki detal dla czepialskich.Co tu duzo mowic , auto bajeczne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne fotki :good: felgi tez moga ciekawie wygladac na aucie :gwizdanie:

ciekawe czy sa takie kratki od halogenow w stylu plastra miodu do B8, albo grill taki w siatke w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we czy sa takie kratki od halogenow w stylu plastra miodu do B8, albo grill taki w siatke w ogole...

pewnie beda jak B8 doczeka sie wersji RS :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi, że są bardzo zbliżone do fabrycznego wzoru a jednak inne…

Rozmiar – 19’, myślałem nad 20’ ale w takim przypadku rozpoczyna się problem z tolerancją szerokości opony i de facto niby jest zamiennik ale różni producenci mają niby przy tym samym rozmiarze (255/35/19) troszkę mniejszą lub troszkę większą oponę – nie będę ryzykował .

Dibo – około 12k pln, rzadko spotykane bo to nowy model (te będą pierwsze w PL :gwizdanie: )

Miron78 – sponio, pod warunkiem że będziesz dbał :chytry: – opony też chcesz?[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 23:22_________________________________________________

we czy sa takie kratki od halogenow w stylu plastra miodu do B8, albo grill taki w siatke w ogole...

pewnie beda jak B8 doczeka sie wersji RS :wink4:

tylko na to czekam... już niebawem :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 – sponio, pod warunkiem że będziesz dbał :chytry: – opony też chcesz?

Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy temacie modyfikacji:

Po 3 tygodniach oczekiwania otrzymałem i zainstalowałem:

a1222008341250682327sma.jpg

moje dodatkowo posiadają zawory (przepustnice)

a1222000001250668392sma.jpg

Wydechy firmy Eisenmann ( www.eisenmann-sportauspuff.de ) w wersji sport + pipe’y (usunięty tłumik środkowy)

Dźwięk… brak słów, 101% rakieta… V8 uwidocznione! (można umawiać się na odsłuchiwanie :decayed: )

Czekam jeszcze na kilka innych elementów, na koniec podjadę na upgrade soft’u - przewidywane 460-470km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja Cie często widze jak wracam z pracy :) zawsze jedziesz w strone łomianek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 – sponio, pod warunkiem że będziesz dbał :chytry: – opony też chcesz?

Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem :naughty:

:bicz:

nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 – sponio, pod warunkiem że będziesz dbał :chytry: – opony też chcesz?

Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem :naughty:

:bicz:

nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają :decayed:

Dobrze dziadziu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej było zrobic wydech w polsce? I tak nie da takiego przyrostu jak wydechy robione w PL bo niemcy maja fioła na punkcie ekologii :naughty: :naughty: :naughty: felgi ładne ale efekt ocenimy dopiero na aucie. :)

takie firmy jak Mg motorsport albo el-tec zrobiliby taki jak chcesz i odpowiednio wyciszony. I znając życie za 60% ceny która zapłaciłes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taniej było zrobic wydech w polsce? I tak nie da takiego przyrostu jak wydechy robione w PL bo niemcy maja fioła na punkcie ekologii :naughty: :naughty: :naughty: felgi ładne ale efekt ocenimy dopiero na aucie. :)

takie firmy jak Mg motorsport albo el-tec zrobiliby taki jak chcesz i odpowiednio wyciszony. I znając życie za 60% ceny która zapłaciłes.

Trochę tego przerobiłem... żaden inny wydech nie ma tego dźwięku co Eisenmann :chytry:

boberek - a w którym miejscu? w Łomiankach to ja akurat nie często bywam... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...