Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOLEJNE NOWE FOTKI


jogi1978

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie sa orginalne,musze Cie zmartwic xenony nie maja regulacji w samochodzei ,zadne! to jest lampa ktora sama sie reguluje . prosty przyklad wnocy podjedz do murku zapal swiatla - uruchamiasz silnik po paru godzinach np zapalasz swiatla lampa swieci w dol po 1sekundzie podnosi sie isie reguluje. To ze byly zakladane w niemczech to nieznaczy ze nie zrobil tego ktos bez pojecia:P... Niemcy to nie wyrocznia , aczkolwiek troceh mniej wiochoty narod :P

To że nie oryginalne to już , dawno mnie uświadomił Muskel1

:cool1: .co do regulacji .dzięki za uświadamianie ,ale też wiem że to regulacja lam a nie samych xenonów :>.w sumie to dzięki za uwagi i spotrzeżenia :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nadal ten zanczek 1.9 masz? chyba że ma zostać :thumbdown: aha i ramki zmien na klubowe bo chrom :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E razem z montażem kosztuje jakieś 2000 zł i w sumie mogło by być ,ale z tego co wiem żeby RNS-E dorównało funkcjami takiej stacji multimedialnej to drugie tyle bym musiał wydać na przystawki itp. blutoot,tv,divix +txt,mp3 itd.

Nie wiem ile możęe kosztować takie Rns-e na full wypasie z tv ,mp3 i dvix, :mysli:

Bo ja za tego chinczyka dałem 1200zł i narazie wystarcza trochę problemów z podłączeniem do orgi.instalacji ,ale sie udało i jak narazie hula.Mój synek już nie nudzi sie w aucie ,(bajka) i sprawa załatwiona :>

Wiec tak ...rns-e kosztuje 2k - montaz robisz sobie sam bo to jest b. prosta sprawa nie ma za bardzo co tam spieprzyc. Co do mp3 to wlasnie wersja rns-e mmi ma mp3 - dwa sloty na karty oraz czytnik mp3 dla plyt- nie wiem czy udaje mu sie zczytywac z DVD ale wydaje mi sie ze tak - osobiscie nie probwlaem korzystam z sd. Co do tunera TV to jest to dodatkowy koszt ok. ... 1.5-2tys zl podejrezwam bluetooth ok 1.2zl.

Fakt faktem jesli potrzebowales takich opcji to rzeczywiscei drogo by Cie to wyszlo. Ja bluetooth mam TV nie ale nie mam nawet kiedy ogladac bo musze dobrze patrzec przed siebie i w lusterka :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze sciagnal ten napis A4 bo jednak najlepiej wyglada auto z samym znaczkiem :audi::good:

tez mam rns-e i bluetooth.Myslalem nad tunerem tv ale po rozmowie z kolega z forum jakos ochota mi odeszla.Kazdy z poczatku byl zadowolony a po jakims czasie nawet z tego juz nie korzystaja.Wiec nie warto wydawac 1,5 tys na cos co ma sie znudzic ale to juz kwestia kazdego z osobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne lampki :gwizdanie: bardzo ładne A4 :good: na żywo jeszcze łądniej wygląda :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe fele na wiosne ,ale to już wiesz :).Później po cichu myślę :mysli:o wymianie kierownicy na s-line. Dokładki zderzaków raczej nie będe malował bo nawet pasują takie jakie są.Może jakieś propozycje :>

a bym zapomniał .oczywiście klubowe ramki do tablic rejestracyjnych :).Masz takie -WąSKI??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor.W takim kolorze właśnie szukałem auta dla siebie.Ładne zadbane autko az sie prosi o jakieś gustowne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego wszystkiego bym jeszcze tylko pomalowal dokladki i felunek 18" :gwizdanie: o programie narazie nie wspominajmy bo kazdy wg siebie i swoich potrzeb powinien cos majstrowac lub nie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce sa nawet nawet.I tak te fotele to straszny burdel ( sam takie mam) wiec pokrowce na nie sa ok.Szybki fajnie sciemnione.Felgi sie przydadza i dokladki w kolor :)

Lampy tylne w ogole mi nie leza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne chodź nie przepadam za kombi kolerek też super. Co do lamp w Xenonie jest jeszcze lampa samopoziomująca :)

co masz na mysli ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny avancik ...kolor jak dla mnie :kox: nie pytam o zmiany bo sam napiszesz jak będziesz rezał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...