Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Ba$ior Twoje auto się chyba sławne robi coraz bardziej http://moto.allegro.pl/item474167703_diody_led_oryginal_s6_audi_a3_a4_a6_a8_q7_tt_s4_vw.html no chyba że to nie Twoje to sorry.- [B6 ALL] Jaki to rodzaj nagłośnienia?
ten tylni duży głośnik to subwofer- [ALL B7] swiatla mijania - tryb 'caloroczny'
A czy wogóle w zwykłych reflektorach są DRL-e???- [B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Tylko zakalca nie zrób- [ALL B6/B7] RNS-E Polskie menu za 450zl
W jakim celu?? Chcesz go upić tak jak to planowałeś z Trzeniem na zlocie PS. Tomek trzeba było się angielskiego uczyć w szkole a nie rozpijać flache za rogiem :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiekszych nie było???!!!- [ALL B5] chorus II do b5?
\Będzie hulało. Ja mam w B5 Concerta 2 CD i dział bez problemy a dolegliwość z powodu braku CAN-ów mi nie przeszkadzają.- [B7 BNS] Czy subwoofer z Avant bedzie pasowal do S4 Sedan ?
W sedanie subwoofer jest zupełnie inny i mocowany w zupełnie innym miejscu (w półce tylniej). Ale widze że chyba już to kupiłeś Trzeba było troche dołożyć i kupić tube + wzmaka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciśnienie? Tętnicze :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nieżle cisneliśmy z powrotem z Mateuszem. (ja miałem chwilami 210 )- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak jak ustaliliśmy, na końcu parkingu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wiem że Ty byś chciał :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
trzymamy za język- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
coś pogoda znowu jest nie bardzo no ale w zeszłym tygodniu fajnie bokami się jeździło :kox:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przedewszystkim !!!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ładne kwiatki ja tu widze hehe- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co ?? Chcesz na naszą klase wrzucić?? :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Już nie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na pewno by się znalazł pod jednym warunkiem: że podjedziesz dzisiaj o 20 pod gajosa- [B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
No Ty na grilu to powinieneś mieć raczej znaczek quattro a nie s-line- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i chyba tak zrobimy.- [B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Dawaj na spota dawaj, ocenimy autko. :> Coraz więcej tych B7 w Trójmieście :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak z tymi kręglami??? - [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT