Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no właśnie nie rozumiesz... B7 sedan S-line wew i zew 2.0 TDI 170KM To 170-ka ma pojemność więszą niż 2 litry??? rozumiem że za CLK mydło,słowo "rozumiem" w twoim przypadku,jest zbyt daleko idącą zuchwałością :polew: nie filozuj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
rozumiem że za CLK
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witamy Pana!!! Już chyba wszystkie zbior? Więc może byś się wyświetlił z 3-m? Ps. Jak poszukiwania auta??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zresztą jak co tydzień
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wlasnie bujać się
-
[ALL B7] moja srebrna a4:)
Powiem Ci że ta multi kiera jest nawet bardzo ergonomiczna. Po przesiadce na inne auto bedziesz szukał sterowania w kierownicy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tylko ja mam godzinę drogi do Gajosa Spokojnie my przeważnie do 22 siedzimy także nie widze problemu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cześć Adam. Jak dla mnie to troche za szybko (praca), ale chłopaki może coś wymyślą Pozdro.
-
[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
nie tylko Ty
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no ktoś tam rzucił hasłem że by 3-m spotkało się ze słupskiem mniejwięcej w połowie drogi - w Lęborku
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Zdeniu to co z tym spotem "Lęborskim"???
-
[B7 BRE] czujnik ciśnienia w oponach
Nie trzeba czasami wentyli ze starych felg przelożyć?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie ma się co oszukiwać. W 3-m też tak na początku było, ale teraz po mału coś się rusza. To po prostu zależy od ludzi. No i powiem jeszcze że pomysł z regularnością spotów daje efekt. Także działajcie A pomysł spotu w Lęborku jak najbardziej trafny.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
drift karts :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
myśle że do 20.30 i wio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie muszą pisać, w razie czego Ty płacisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK. Tylko pod warunkiem że deszcz nie będzie padał.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
czyżby jakaś wycieczka do Słupska a ekipa 3-m się po mału rozrasta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi to obojętne ale nie jestem sam. A poza tym nie wszyscy ''sra...ą'' kasą jak Ty ....szejku warzywny
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
vario-tech na ile masz zrobiony program?? I jak to się sprawuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:mysli: pomysł ok tylko kiedy w weekendy jest dużo drożej
-
[ALL B7] Światełko drzwi - powinno świecić czy to odblask?
zakładaj jedną wilką świetlówkepod sufitem i bedziesz miał pakiet oświwtlenie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
flex + karotka = karotex :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: no ale byś mógł odżałować 2 h w tygodniu