Jaki Concert CD kupić aby pasował bez przerabiania do B5 z 2000 roku ??

YATES

Doradzcie jakie radio Concert CD kupić aby pasowało i dobrze grało bez przerabiania do B5 z 2000 roku ??

Pytam,bo wiem,że są chyba dwa rodzaje z czego jeden pasuje,a drugi nie i nie wiem jak je odróżnić.

Czy do każdego radia concert trzeba dokupić adapter Can-Busczy tylko do nowszego modelu Concert II ???

Musisz szukać Concerta II z zaokrąglonymi rogami i bez metalowego paska u góry. Takie Concert były montowane w A6

A do takiego modelu muszę kupować ten adapter Can-Bus ????

Kup Concerta II a sygnał CAN pociągnij od zegarów ewentualnie mała przeróbka w radiu.

W takim razie chyba jeszcze do następnej zimy pociągnę na Chorusie z często przypalanym prockiem,a póżniej zainwestuję w Pioneer 5900 ze zmiennokolorowym wyświetlaczem gdyż za używany Concert plus adapter trzeba dać około 700zł,a nowy Pioneer 5900 to koszt około 620zł.

Nie trzeba adaptera ale rozwiązanie z Pionkiem godne rozeznania z uwagi na mp3 i inne funkcje

Pioneer to prawie idealne rozwiązanie ale ma jedną wadę - trochę srebrnego koloru z przodu.Super byłoby gdyby panel przedni był czarniutki.

B5 chyba nie miało CANa :mysli:

skalarx na tyle żeby działało podświetlanie i nie wyłączało się radio miało (pod warunkiem że zegary to VDO D12)