Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] Spoiler na klape do A4 B7 sedan gdzie kupic?


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Mój był montowany w ASO także powinni tam mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja proponuje 3 cześciowy spoilerek na klape VOTEX,ABT

Ciekawy jest równierz spoiler firmy Nothelle oraz carbonowy od S4 DTM 25th Anniversary lub firmy DEVAL.

Orginalne części Nothelle są na www.ebay.de bezpośrednio od przedstawiciela.

VOTEX

dsc02128revisedtx3.jpg

ABT

abt2jq4.jpg

S4 DTM 25th Anniversary (pasuje do wersji S-line)

dtmcfrear300x400293x353qg6.jpg

DEVAL

a4b7tssly4.jpg

7596ij7.jpg

Nothelle

m1144008177yu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej pasuje ten pierwszy (nie dlatego że taki mam) tylko poprostu najlepiej się komponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej pasuje ten pierwszy (nie dlatego że taki mam) tylko poprostu najlepiej się komponuje

moim zdaniem masz racje, piszę tak bo widziałem ten Twój na żywo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najbardziej pasuje ten pierwszy (nie dlatego że taki mam) tylko poprostu najlepiej się komponuje

moim zdaniem masz racje, piszę tak bo widziałem ten Twój na żywo :wink4:

Moim zdaniem macie racje, piszę tak bo wiem jak spoiler wygląda na moim aucie - SUPER :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez najbardziej pasuje ten pierwszy .... a nie widzialem zadnego chyba na zywo :) ale wnioskuje tak po obrazkach ze jest najsubtelniejszy i najbardziej zgrany z linia b7 sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja mam s line wiec klapa jest troche inna. ciekawe czy robią takie do s line [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 22:35 _________________________________________________aaaa i czy wogóle bedzie to ładnie wyglądac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz S-line'a to ja bym sobie odpu?ci? spoiler. Basior napisa? ?e ten od DTM'a podobno pasuje to S-line'a. Jak Ci si? taki widzi to zak?adaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wersji s-line pasuje tylko spoiler od S4 DTM EDITION, ktory jest dostepny w kazdym autoryzowanym serwisie audi. Rownie? mo?esz poszuka? na ebayu bo sa dostepne spoilery do wersji s-line juz polakierowane pod kolor nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie daruje . s line ma ładną klape i wygląda jak mały spoilerek. dam cos nie tak i wszystko spieprze . odpuszczam. ale dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie daruje . s line ma ładną klape i wygląda jak mały spoilerek. dam cos nie tak i wszystko spieprze . odpuszczam. ale dzieki za pomoc

Slusznie popieram ta decyzje :th:

Jezeli nie spoiler na klape to moze na szybe delikatny daszek ??

93792928na4.jpg

93792928na4.924cc1adb9.jpg

85820543es2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo własnie o tym myslałem. ale gdzie to nabyc?? chce albo oryginalny albo z dobrej zywicy bo taki zwykły to lipa. [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 15:38 _________________________________________________a przypadkiem b6 i b7 nie pasuja do siebie ???? dach chuba ten sam i szyby prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooooo własnie o tym myslałem. ale gdzie to nabyc?? chce albo oryginalny albo z dobrej zywicy bo taki zwykły to lipa. [br]Dopisany: 23 Luty 2008, 15:38 _________________________________________________a przypadkiem b6 i b7 nie pasuja do siebie ???? dach chuba ten sam i szyby prawda?

Ja w następny weekend będę instalował daszek.

Mój jest firmy Caractere i według mojej opinii ten daszek jest najfajniejszy :cool:

Daszki (blendy) od B6 pasują do B7 :cool:

A tak się prezentuje daszek Caractere na czarnym B7 S4 i srebrnym B6

rear1vk4.jpg

caraaudia4rearmi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a gdzie kupiłes ten daszek??? szukam ale wszystki to badziewne podróby na allegro z zywicy .

Kolego jak już tak się uparłeś na allegro to jest przedstawiciel firmy CARACTERE na Polskę i u niego dostaniesz taki daszek za około 1000 zł.

Polecam również ebay.de oraz motors.ebay.com tu na pewno znajdziesz coś ciekawego prędzej czy później... :tongue4:[br]Dopisany: 25 Luty 2008, 22:44 _________________________________________________Witam,

Znalazłem oryginalny 3-częściowy spoiler na tylną klapę do Audi A4 B7.

Zainteresowanych zapraszam :th:

http://cgi.ebay.de/Orig-S-Line-Heckspoiler-Audi-A4-8E-B7-RS4-S4-Spoiler_W0QQitemZ110230350580QQihZ001QQcategoryZ40210QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

cd5a1bm1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...