Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konsolarz4.jpg

By godun

jak widzicie na fotce sesja numer 3 troche sie rózni od sedanów/avantów tym, że nad przyciskami od esp, awaryjnych jest jeszcze półka na okulary no i myśle żę to posuje cały plan działania jaki ustaliłem wstepnie z Panem Marcinem z krakowa.

czyż bym potrzebował kosza 3 dinowego? (o ile taki jest)

pozdro

Opublikowano

no przyjrzyj się na allegro czy ebay'u jak wygląda kosz 1-din, a jak 2-din.

Twoje radio korzysta z 1-din :) Więc potrzebujesz wymienić, ale według mnie nie popsuje to Twojego planu... (z Białegostoku do Krakowa, tylko na instalację rns-e ? :blink: )

zobacz jak wygląda nawi w cabrio (co prawda nie rns-e, ale wymienne są )

20080621072115ii2.png

Opublikowano
  • Autor

no tak ale w kosz musze jeszcze wcisnac ta polke na okulary, no i przycisk od esp + uchwyt na napoj jest troche inny;

potrzebuje koszt ze zdjecia ktore wkleiles.

Chyba polece do aso i tam bede sie dowiadywal choc te barany w sumie nie maja pojecia.

a dlaczego z b-stoku do krakowa? poniewaz sam nie chce sie do tego zabierac, a na podlasiu nikt tego nie robi.....

Opublikowano

najlepiej jakbyś zdobył VIN cabrio z koszem 2-din :) wtedy będzie łatwiej - poszukam w wolnej chwili cen.

A do alvaro próbowałeś uderzyć ? Chyba jest znaaacznie bliżej, a może dogadalibyście się :)

Opublikowano
  • Autor

tez tak myslalem nad tym vin-em, ale skad go wziąsc? najszybciej to od ludzi ktorzy sprzedaja cabrio z 2 din na allegro.....

do krakowa mam 480 a do 3-miasta 430 wiec roznica duza nie jest. Z alvarem mam kontakt na gg (zaciagam jego opini), ale jeszcze nie odwarzyłem sie zapytać czy by mi to wstawił (oczywiscie nic za darmo).

Opublikowano

kosz 1-DIN : 8H0 858 005 (8H0858005)

kosz 2-DIN : 8H0 858 005 A (8H0858005A)

cena kosza 2-din : 95EUR, około 450zł

grubooo.....

Opublikowano

raczej powinien podejsc kosz od zwyklego a4

Opublikowano
  • Autor

kosz 1-DIN : 8H0 858 005 (8H0858005)

kosz 2-DIN : 8H0 858 005 A (8H0858005A)

cena kosza 2-din : 95EUR, około 450zł

grubooo.....

no to 95 euro czy 450 zł bo róznica jest znaczna :D

czyli udaje sie do aso kupuje czesc nr 8H0 858 005 A i reszte mam już z głowy???

PS dzieki za wszelka pomoc

Opublikowano
no to 95 euro czy 450 zł bo róznica jest znaczna grin

a gdzie kupujesz ? Jak masz możliwość u Niemca, to pewno coś koło 100EUR będzie.

Jak od pana Kulczyka to raczej ponad 400zł.

Zadzwoń do ASO i pytaj.

Choć dziwne jest to, że inny numer jest niż dla sedana/avanta.

Może faktycznie pasować tak jak ctv wskazuje

Opublikowano
  • Autor

własnie znalazłem to:

cb931qc0.jpg

db4f1xy0.jpg

By godun

chlop mówi ze została ona wyjeta z cabrio

mógł by ktos looknac fachowym okiem i ocenic czy sa roznice pomiedzy 2 din do sedana a tym do cabrio

dzieki

Opublikowano

Z tego co widze to rozni sie tym ze w ramce do np avanta (domyslam sie ze sedana podbnie) powinna byc jeszcze na gorze taka waska zabudowa na uchwyt na kubek i esp. Natomiast w tej co pokazales nie ma tego. Wnioskuje ze w takim razie prawdopodobnie jest to rzeczywiscie od cabrio. Widocznie elementy ktore zaznaczyles nr 3 na pierwszej fotce maja jakas oddzielna rameczke. Sprobuj moze to rozkrecic i sprawdzic u siebe w samochodzie.

Opublikowano

Dokładnie tak jakpisze bogi jak znaczne różnice w cenie są tego kosza do cabrio to można jeszcze spróbować obciąć tą górną część od normalnego A4

Opublikowano
  • Autor

znalazłem za 100 zl z wysylka.........

jak dojdzie wrzuce wiecej fotek moze komus kiedys sie przyda

mam nadzieje ze bedzie pasowac choc 100 zl to nie duzy wydatek

Opublikowano

w cabrio jest drugi kosz na pierdoly,[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 17:21 _________________________________________________http://img58.imageshack.us/my.php?image=schowek02lm3.jpg

Opublikowano
  • Autor

własnie otrzymałem zakupiony kosz 2 din pod rns-e do a4 cabrio;

dla wszystkich zainteresowanych zamieszczam zdjęcia.....

nr części: 8H0 858 005 A

nazwa: Kosz 2din pod rns-e

zastosowanie: Audi A4 cabrio

cena: a ASO 430 zł; lub 100 zł jak dobrze pogrzebiesz w google

img1511uy5.th.jpg

img1512gf2.th.jpg

img1513wy4.th.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.