Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

j.w.

może ktoś już je kupował? Szukam , szukam i lipa ... z D1S są tylko i wyłącznie 4300k :confused4:

jeśli chodzi o D2S to jest tego strasznie dużo...

dodam tylko że jest to żarnik do Bixenonu , żarnik ten zintegrowany jest z dodatkową przetwornicą.

Opublikowano

Trzeniu na ebayu amerykańskim widuję...

Opublikowano

Trzeniu na ebayu amerykańskim widuję...

Ale to są jakieś noname i znam takich co kupili i po 3 miesiącach już mryga.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

odswieze temacik :przebiegly:

widzial ktos? bo potrzebuje :confused4:

Opublikowano

A po co szuksz takich :mysli:

Opublikowano

Robert.. a po to żeby miały bardziej niebieską barwę i tylko tyle :wink4:

wiem , wiem że jeśli chodzi o widoczność to najlepsze są 4300.

Swoją drogą... masz może takie ? :wink4:

Opublikowano

Robert.. a po to żeby miały bardziej niebieską barwę i tylko tyle :wink4:

wiem , wiem że jeśli chodzi o widoczność to najlepsze są 4300.

Swoją drogą... masz może takie ? :wink4:

Nie orginały takie nie wychodziły.Unia zmieniła przepisy co do koloru świecenia :)Kolega też mam problem z kolorem :)

Wydaje mi się że tylko chińskie :mysli:mogę zapytać.

Na pewno niebieskie są żarówki starego typu ale takie znajść to jest sukces :gwizdanie:

Opublikowano

Robert , gdybyś mógł się dowiedzieć to byłbym wdzięczny :rolleyes:

Opublikowano

W poniedziałek.Zapytam importera :)

Opublikowano
Nie orginały takie nie wychodziły.Unia zmieniła

a Philips lub Osram robil takie na rynek poza unijny?

Kolega też mam problem z kolorem

nie :),ale jakby bylo berdziej niebiesko,to czemu nie,a zmienic i tak musze,bo mi jedna mryga.

Opublikowano
Nie orginały takie nie wychodziły.Unia zmieniła

a Philips lub Osram robil takie na rynek poza unijny?

Kolega też mam problem z kolorem

nie :),ale jakby bylo berdziej niebiesko,to czemu nie,a zmienic i tak musze,bo mi jedna mryga.

kto wie ? wszystko możliwe :gwizdanie: tylko gdzie kupić takie :mysli:

Opublikowano

kto wie ? wszystko możliwe :gwizdanie: tylko gdzie kupić takie :mysli:

mam rodzine w U.S.,to by nie bylo problemu,tylko czy tam takie sa(lub jakiejs innej dobrej firmy)?

Opublikowano

kto wie ? wszystko możliwe :gwizdanie: tylko gdzie kupić takie :mysli:

mam rodzine w U.S.,to by nie bylo problemu,tylko czy tam takie sa(lub jakiejs innej dobrej firmy)?

Tam są!!!

Kiedyś Poziek wklejał link na aukcji na ebay`u z juesej :wink4:

Opublikowano

no cena konkret :thumbdown: ponad 2x więcej kasy jak za normalne :disgust:

Opublikowano

Tomek , to firma krzak..

nikt inny nie robi 6k :wink4:

cena dobra

Opublikowano

to zamawiam Osram 4300 :confused4:

Opublikowano

A ile taki Osram w PL. Takie coś wchodzi w ori lampe jak ma oznaczenie D1S=xenon ?

Fabrycznie mam zwykłe H7

Opublikowano

Robert :notworthy:

Poproszę 2 sztuki :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.