Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Błyskanie lampy


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czeka Cie wymiana żarników. Niestety będziesz musiał wymienić dwa. Popytaj jeszcze kogoś ale słyszałem, że nie można za długo zwlekać z wymianą ponieważ można uszkodzić przetwornice a uszkodzona przetwornica = się zdecydowanie większe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie same objawy były u mnie , na 100% żarniki do wymiany. Nie kupuj ich w ASO bo kosztują 700zł sztuka , a i tak są gówno warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie wymienić żarniki bez ściągania lampy , w B7 nie zdejmiesz lampy bez ściągania zderzaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie wymienić żarniki bez ściągania lampy , w B7 nie zdejmiesz lampy bez ściągania zderzaka .

a ile czasu zajmuje ściagniecie i założenie zderzaka ... w wariancie mój pierwszy raz ?

czy była gdzies na forum jakaś krótka instrukcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sciagalem 60min zdjecie + zalozenie, pomnoz x 2 to sie wyrobisz. montaz jest podobny jak w b6

warto polozyc cos miekkiego pod auto, gdyby spadl to sie nei pokaleczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie wymienić żarniki bez ściągania lampy , w B7 nie zdejmiesz lampy bez ściągania zderzaka .

Panowie, przeciez z tego co VIP napisal wynika ze mozna wymienic zarniki bez wyjmowania lampy, natomiast jesli z jakiegos powodu lampe trzeba wymontowac to dopiero wtedy niezbedne jest zdemontowanie zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , z lewej strony trzeba odkręcić dolot do filtra (2 śrubki ) a z prawej zbiorniczek i go troche odchylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic zarniki ale ceny sa tak rozne (od 80 do 500) za d1s osram lub philips, ze nie wiem co robic.

Jak poznac i gdzie kupic oryginalny d1s osram lub philips?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 10:34 _________________________________________________Wymienilem zarniki na nowe philips (w sklepie za 400zl/2szt.) i przestalo blyskac.

Udalo sie bez wyjmowania lamp; z prawej po wymontowaniu obudowy filtra pow. jest niezly dostep ale z lewej bardzo przeszkadza zbiorniczek od wspomagania.

Lampa swieci na niebieskawo tylko przez 2 sek. po wlaczeniu a pozniej juz bialo-zoltawo. Mam tez wrazenie ze nie swieci najmocniej ale slyszalem ze nowe zarniki musza sie rozrzazyc i wtedy bedzie mocne swiatlo. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak muszą sie troche wypalić , ale nie spodziewaj sie kolosalnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Koledzy a czym sie ruzni zarnik d1s od d2s czy tu chodzi o xenon i bi-xenon.Z gory dzieki. Pozdrawiam!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chyba o gniazdo ale neio jestem pewnien na 100% napewno musisz wymienic 2 odrazu bo inaczej bedzie ci swiecil innym swiatlem niz ten stary a i 4600K to masz ori gdzies 140 zl osram na allegro jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Koledzy a czym sie ruzni zarnik d1s od d2s czy tu chodzi o xenon i bi-xenon.Z gory dzieki. Pozdrawiam!!! :)

d2s ma wbudowany zapłonnik :naughty: - xenon i bi-xenon różni się budową samej lampy - żarnik to inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...