Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Błyskanie lampy


jacue

Rekomendowane odpowiedzi

musze wyjac zarnik przed kupnem czy moge to sprawdzic jakos moze po kodzie :mysli: mam bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze wyjac zarnik przed kupnem czy moge to sprawdzic jakos moze po kodzie :mysli: mam bixenon

Ja mam jak byk na reflektorze napisane D1S - otworzysz maskę to od razu zobaczysz.

Pewien jesteś że masz bixenon? Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 nie było zwykłych xenonów tylko BI a żarówka D1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi mysli

Jezuuuuuuuuu !Zmień serwis stary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

jesli zapalasz długie i zapalają się żarówki H7 - to nie masz bi. Poczytaj sobie o xenonach i wszystko będzie jasne.

Też mam kod 8ed i na bank nie mam bixenonów - światła długie oświetlają mi żarówki H7 - sprawdź sobie czy też tak masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje jest napisane jak byk na lampie tez mam D1S,a co do Bi to ja mam kod 8ED=BI-functional headlight with gas discharge lamp,for driving on the right.I co o tym myslisz? :mysli:

jesli zapalasz długie i zapalają się żarówki H7 - to nie masz bi. Poczytaj sobie o xenonach i wszystko będzie jasne.

Też mam kod 8ed i na bank nie mam bixenonów - światła długie oświetlają mi żarówki H7 - sprawdź sobie czy też tak masz.

co Wy piszecie :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2008, 09:18 _________________________________________________Kolega Keżor wytłumaczył na czym polega bixenon

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18527.0.html;highlight=bixenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w serwisie powiedzieli że w B7 nie było montowanych bi i że często ludzie mylą bixenony z xenonami skrętnymi mysli

Jezuuuuuuuuu !Zmień serwis stary .

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Dzisiaj sobie jeszcze to sprawdzę dokładnie - jak się okaże że mam bixenony to tylko będę sięcieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze w b7 sa tylko Bi a to ze jest zarowka h7 to jest normalne moj ojciec w S-klasie ma Bi i tez ma zarowke h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Zrób nam zdjęcie lampy jak możesz , musze zobaczyć to H7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze w b7 sa tylko Bi a to ze jest zarowka h7 to jest normalne moj ojciec w S-klasie ma Bi i tez ma zarowke h7.

No oczywiste że ma i że TY masz.Podałem link w którym jest opisane czym sie różnią xenony od bixenonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i masz racje- w serwisach też bzdury gadają - ale poco mi w reflektorze żarówka H7 wobec tego?

Zrób nam zdjęcie lampy jak możesz , musze zobaczyć to H7 :)

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi mu o lampki do jazdy dziennej :mysli:

Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe

dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wiem - przepraszam za zamieszanie - Pan z serwisu wprowadził mnie w błąd a ja w tym błędzie konsekwentnie tkwiłem i stąd bzdury które pisałem wcześniej.

Dzisiaj sobie sprawdziłem i rzeczywiście światła długie lecą z ksenona czyli mam bi :wallbash:

Myślałem że żarówki H7 (bo na reflektorze obok D1S mam H7 napisane) są do świateł długich a okazuje się że do dziennych.

Jeszcze raz przepraszam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowka do jazdy dziennej to napewno nie h7 jest to zarowka taka sama jak przy kierunkach tylko ze przezroczysta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarowka do jazdy dziennej to napewno nie h7 jest to zarowka taka sama jak przy kierunkach tylko ze przezroczysta :>

Kolego to właśnie napisałem 3 posty wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki masz,bo coś dalej nie rozumiem

Tak - taki mam, tylko żarówkom się nie przyglądałem a na reflektorze mam H7 nie wiadomo skąd wyryte. Po Waszych postach poszedłem do auta i doszedłem w końcu do całej prawdy i tylko prawdy :notworthy:

Nie ma tam H7 tylko jakaś zwykła bańka wsadzona, która w dzień świeci na brązowo bo żółtym bym tego nie nazwał :disgust:

Ale narobiłem zamieszania - moja wina - domysłami się kierowałem zamiast sprawdzić organoleptycznie (na przyszłość nie będę słuchał ludzi z serwisu zanim nie zobaczę, dotknę lub poliżę) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to mozna iloc K zmienic zarnikami ?? od zernikow zalezy ilosc K ?? mi tez w nocy mrugaja :/ jade i jak stroboskop zgasnie i zapala sie ale nie za czesto kolega napisal ze lepiej wymienic bo moze sie cos zpindolic wiecej a 200zł to nie duze koszta :) tylko nie wiem jak z tymi K zmieniac nie zmieniac jak zmieniac to na ile czy zostac z ori K ?? K=Kalviny czy cos :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...