Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem


luki105

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak gniazdko do wtyczki RJ. A próbowałeś jakoś dojść gdzie ta "czarna skrzynka" jest podłączona? Jesteś pierwszym właścicielem smochodu? Jeśli nie, to może jego pochodzenie będzie odpowiedzią na pytanie co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem drugim wlascicielem i kupilem go we francji,rowniez wydaje mi sie ze to wejscie na telefon chociaz podlaczajac nokie (jakis stary model ktory dziala zamontowany z przodu) nawet sie nie wlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał podłączonego "tulipana" (taki stary telefon z lat '80) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa z tym faksem,sprobuje dzisiaj podlaczyc laptopa o ile nie trzeba aktywowac tego VAGiem powinno zadzialac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz faks w aucie :decayed::evil::shocked:

dsc00099sc8.jpg

no to masz faxa w audi,pewnie na zamowienie bylo zrobione,albo do wozenia biznesmenow czy cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to wyglada,ale co mi z tego jak nie dziala,chociaz jak jechalem przez niemcy i rozmawialem przez zestaw glosnomowiacy w aucie,przyszla mi faktura do zaplaty za uzywanie sieci telekomunikacyjnej audi :mysli:,moze ktos wie jak korzystac z tego bo ja nie mam pojecia

oprocz tego auto ma zamontowana antene gps

i takie cos w bagazniku obok subwoofera:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360064900790&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BID_Stores_IT&refitem=360064510023&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4

czy jest mozliwosc zebym mial navigacje gps w fis-e,chociaz do tej pory nic takiego nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o ''to cos''obok subwoofera,to po niemiecku znaczy ''wzmacniacz do pojazdow,z aktywnym glosnikiem''-cokolwiek to jest

a jesli nie znalazles navigacji,w miejscu,gdzie zazwyczaj jest radio i klima-to musze cie zmartwic ,bo jej nie masz i FIS sam kierunku nie pokaze... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja (tzw.mała nawigacja) może być także koło dzwigni hamulca ręcznego. Tyle że musu być do tego czytnik płytek. A to koło sub-a to zapewne wzmacniacz głośnikowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie po co jest zamontowana antena gps,myslalem ze moze ma telematik ale nie ma przycisku "help" nad lusterkiem z przodu i nie mam zadnych komunikatow na Fisie.no i w koncu jak moglbym skorzystac z mozliwosci podlaczenia faksu i laptopa.

niebardzo wiem co to jest czytnik plytek.

zdaje sobie sprawe ze troche duzo tych pytan na jeden raz,ale szkoda z tego nie skorzystac skoro juz jest a sam przewalilem cale forum i bardzo nic nie znalazlem.HELP ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też takie coś po podłokietnikiem i mam telefon oryginalny nokia i to jest modem mogę połączyć się z internetem, ale kasę ciągnie z karty w telefonie i żadna sieć audi nie przysłała mi faktury za rozmowy przez zestaw głośnomówiący, a rozmawiam dużo z "wbudowanego telefonu" za granicą i w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jakas siec tylko moj operator komorkowy(mam abonament) doliczyl mi do rachunku jakas usluge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...