Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na napoje w tunelu USA


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

zauważyłem, że niektóre modele A4 B7 mają w tunelu podwójne miejsce na napoje. Czy jest możliwość zainstalowania takiego tunelu w naszych B6?? Szukałem tego tunelu na allegro ale lipa. Czy ktoś może podać cenę z ETKI?? Czy podejdzie taki tunel z B7 do B6 bez żadnych problemów? I co wtedy z zapalniczką ?

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 862 533 (8E0862533), do tego oznaczenie koloru czarnego 5PR.

To jest taka wkładka na kubki, koszt około 30EUR.

Jak się to montuje, nie wiem :) Trzeba w ELSIE poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te uchwyty :good: w mojej B5 mam tez na dwa kubki ale taki otwierany shit i jeden juz sie nie otwiera :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że ta opcja z kubkami występowała tylko w wersji USA :confused4:

Wiesz Oni muszą mieć gdzie postawić te kubki z MC donalda :polew: :polew:

A tak na poważnie, to na zdjęciach widać jakby ten uchwyt był zintegrowany z tunelem środkowym także tylko wymiana tunelu wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel dokładnie występuje od 2005, według mnie śmiało podejdzie do B6 (wnętrze przecież jest prawie identyczne), poza tym chyba w końcówce B6 też to dawali

Tunel: 8E0 863 241 E 6PS (8E0863241E6PS) - kolor czarny (cena w ASO prawie 500zł)

do tego co podałem powyżej, czyli sam uchwyt : 8E0 862 533 D 5PR (8E0862533D5PR) za 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to podpasi..ale trzeba zmieniać mocowanie ręcznego, ręczny i jakies tam duperele..koleś na az zmieniał..mam fotki tylko nie mam gdzie wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa otwarłem te zdjecia tomiego i mi sie trojan zainstalował, f*ck ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuje to podpasi..ale trzeba zmieniać mocowanie ręcznego, ręczny i jakies tam duperele..koleś na az zmieniał..mam fotki tylko nie mam gdzie wstawić

adamoo możesz się dowiedzieć szczegółów tej przeróbki? Chodzi mi o to mocowanie ręcznego itp. Może uda mi się załatwić taki tunel z B7 i nie chcę się wbijać na minę później[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 12:59_________________________________________________znalazłem na audi zine montaż tego tunelu. Wszystko pasi, tylko parę duperel trzeba dokupić i robią się koszty. Koleś podsumował to na ok. 400$ tak więc drogi bajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer ma tunel w wersji USA popytaj go :wink4:

ma go juz z rok czasu, ale nawet nie zalozyl :wallbash: - zrobie to chyba w koncu w weekend, bo kupilem wyjmaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak efekty? Niestety uchwyt w desce rozdzielczej jest zupełnie nieprzydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprocz tunelu,potrzebny jest caly uchwyt recznego b7,z b6 jest inny,ja zalozylem tunel,przy zaciaganiu recznego,raczka obcierala o tunel,wiec trzeba bylo jeszcze raz zdejmowac i zlozyc reczny zb7..:kwasny:

nowe_003.jpg

nowe_007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...