Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uchwyt na napoje w tunelu USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie,

zauważyłem, że niektóre modele A4 B7 mają w tunelu podwójne miejsce na napoje. Czy jest możliwość zainstalowania takiego tunelu w naszych B6?? Szukałem tego tunelu na allegro ale lipa. Czy ktoś może podać cenę z ETKI?? Czy podejdzie taki tunel z B7 do B6 bez żadnych problemów? I co wtedy z zapalniczką ?

Tom

Opublikowano

8E0 862 533 (8E0862533), do tego oznaczenie koloru czarnego 5PR.

To jest taka wkładka na kubki, koszt około 30EUR.

Jak się to montuje, nie wiem :) Trzeba w ELSIE poszukać

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

odgrzewam temat i pytanie, co trzeba wymienić aby włożyć taki uchwyt na kubasy?

tkubki.jpg

tkubki2.jpg

coś mi się wydaje, że ta opcja z kubkami występowała tylko w wersji USA :confused4:

Opublikowano

fajne te uchwyty :good: w mojej B5 mam tez na dwa kubki ale taki otwierany shit i jeden juz sie nie otwiera :thumbdown:

Opublikowano

coś mi się wydaje, że ta opcja z kubkami występowała tylko w wersji USA :confused4:

Wiesz Oni muszą mieć gdzie postawić te kubki z MC donalda :polew: :polew:

A tak na poważnie, to na zdjęciach widać jakby ten uchwyt był zintegrowany z tunelem środkowym także tylko wymiana tunelu wchodzi w gre

Opublikowano

tunel występuje w modelu b7..od 2007r.

Opublikowano
  • Autor

tunel występuje w modelu b7..od 2007r.

ok, ale jakbym go zdobył to podejdzie do B6?

Opublikowano

tunel dokładnie występuje od 2005, według mnie śmiało podejdzie do B6 (wnętrze przecież jest prawie identyczne), poza tym chyba w końcówce B6 też to dawali

Tunel: 8E0 863 241 E 6PS (8E0863241E6PS) - kolor czarny (cena w ASO prawie 500zł)

do tego co podałem powyżej, czyli sam uchwyt : 8E0 862 533 D 5PR (8E0862533D5PR) za 130zł

Opublikowano

z tego co się orientuje to podpasi..ale trzeba zmieniać mocowanie ręcznego, ręczny i jakies tam duperele..koleś na az zmieniał..mam fotki tylko nie mam gdzie wstawić

Opublikowano
  • Autor

adamoo spróbuj wstawić te fotki albo daj znać na PW to może mi coś prześlesz na maila

Opublikowano

Kuźwa otwarłem te zdjecia tomiego i mi sie trojan zainstalował, f*ck ;(

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

z tego co się orientuje to podpasi..ale trzeba zmieniać mocowanie ręcznego, ręczny i jakies tam duperele..koleś na az zmieniał..mam fotki tylko nie mam gdzie wstawić

adamoo możesz się dowiedzieć szczegółów tej przeróbki? Chodzi mi o to mocowanie ręcznego itp. Może uda mi się załatwić taki tunel z B7 i nie chcę się wbijać na minę później[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 12:59_________________________________________________znalazłem na audi zine montaż tego tunelu. Wszystko pasi, tylko parę duperel trzeba dokupić i robią się koszty. Koleś podsumował to na ok. 400$ tak więc drogi bajer

Opublikowano

pozatym nie pasuje kolor tapicerki B6-B7

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odgrzebie kotleta :naughty:

Podał by ktoś link do tej przeróbki z audizine ?

Opublikowano

Flyer ma tunel w wersji USA popytaj go :wink4:

:good: ale jeszcze jakby ktoś chciał słowo powiedzieć, to nikt się nie obrazi :naughty:

Opublikowano

Flyer ma tunel w wersji USA popytaj go :wink4:

ma go juz z rok czasu, ale nawet nie zalozyl :wallbash: - zrobie to chyba w koncu w weekend, bo kupilem wyjmaki :decayed:

Opublikowano

Też bym sobie w weekend podziałał.. może uda się coś sklecić :naughty:

  • 3 lata później...
Opublikowano

Dajcie znać jak efekty? Niestety uchwyt w desce rozdzielczej jest zupełnie nieprzydatny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

oprocz tunelu,potrzebny jest caly uchwyt recznego b7,z b6 jest inny,ja zalozylem tunel,przy zaciaganiu recznego,raczka obcierala o tunel,wiec trzeba bylo jeszcze raz zdejmowac i zlozyc reczny zb7..:kwasny:

nowe_003.jpg

nowe_007.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.