Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uchwyt na napoje w tunelu USA


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko rączkę się zmienia? Dobrze widzę że ona troszkę pod skosem idzie?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bongod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odgrzewam kotlecika, ale w trochę innym celu.. ;) Też mam ten tunel, ale był już w aucie, które kupiłem, więc nic nie pomogę w modzie.. Mam do wymiany te dwie gumki/wycieraczki/zaślepki, które są wsadzone w miejsce na kubek i ten kwadracik pod samym schowkiem.. Jeśli ktoś posiada owe, mógłby wrzucić numery części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1/19/2017 o 11:44, mkapella napisał:

Również odgrzewam kotlecika, ale w trochę innym celu.. ;) Też mam ten tunel, ale był już w aucie, które kupiłem, więc nic nie pomogę w modzie.. Mam do wymiany te dwie gumki/wycieraczki/zaślepki, które są wsadzone w miejsce na kubek i ten kwadracik pod samym schowkiem.. Jeśli ktoś posiada owe, mógłby wrzucić numery części ?

sprawdzilem dzisiaj u siebie ta gumke,niestety nie ma zadnego numeru pod spodem,wydaje mi sie ze wystepuje ona w calosci z  cup holderem.:mellow:

https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/cup-holder-sabre-black/8e0862533d5pr/

numer dywanika:)

https://www.ecstuning.com/b-genuine-volkswagen-audi-parts/storage-compartment-insert-sabre-black/8e0863301d4pk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ;)  W razie gdyby był ktoś  tym tematem zainteresowany, przedstawiam również informację, jaką otrzymałem z ASO Poznań:

"wyściółka pod podłokietnikiem 8E0863301D 4PK - 38zł/brutto - dostępna tylko w kolorze czarnym
wyściółka uchwyt na kubki 8E0862533D 5PR (cały uchwyt, sama wyściółka nie występuje, tylko w kolorze czarnym) - 225zł/brutto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do audi w sprawie tego wkładu do podłokietnika na kubki i powiedzieli że od 2017 już go nie produkują 8E0862533 

 A powiem wam że naprawdę brakuje jeszcze jednego uchwytu na kubek prócz tej szufladki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawskich normalnie wchodzą tam dwa duże kubki z Orlenu 😁IMG_20230906_191237.thumb.jpg.b59f1b8b359af384732f7dadba39797f.jpg

Edytowane przez Garnus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...