Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA 10-12 Lipiec 2009 PIŁA

Tegoroczny zlot letni odbędzie się w ośrodku Geovita - Piła Płotki, (www.geovita.pl)

Dostępnych jest 120 miejsc, zakwaterowanie łącznie w 3 położonych kolo siebie budynkach,

- pokoje 2,3,4 osobowe, wszystkie pokoje z łazienką, TV sat, radiem, telefonem.

W ośrodku dostępne: solarium, sauna, jacuzzi, fotel masujący, siłownia, wypożyczalnia rowerów, boisko wielofunkcyjne, bilard, tenis stołowy.

Ośrodek zamknięty - wszystkie pojazdy parkowane na ogrodzonym i strzeżonym terenie.

250m do czystego jeziora - jest plaża, gastronomia, boisko, (jeziorko poza terenem ośrodka, dzięki temu nikt nie będzie się kręcił przy autkach:)

Program zlotu:

Piątek 10.07.2009

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 12:00

Godz. 18:00 – przywitanie i obiadokolacja w restauracji głównej

Do wyboru 3 zestawy obiadokolacji:

Nr 1: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + pierogi ruskie, z kapustą i grzybami, z mięsem

Nr 2: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + gołąbki w sosie pomidorowym

Nr 3: zimna porcja ( pieczywo, masło, wędliny, warzywa, sery) + krokiety

Każdy uczestnik na 3 tyg. przed zlotem musi określić się, który zestaw wybiera( jeżeli ktoś się nie określi, otrzyma zestaw pierwszy )

Po obiadokolacji karaoke i dyskoteka.

Sobota 11.07.2009

Godz. 8:00-9:30 śniadanie w formie szwedzkiego stołu

Godz. 10:00 wyjazd na lotnisko (11km od ośrodka)

Osoby niezainteresowane spędzeniem czasu na lotnisku mogą miło spędzić czas nad jeziorkiem.

Program na lotnisku:

- konkurencje sprawnościowe autami (parkowanie precyzyjne, jazda ze szklanką wody na masce, slalom na czas, wyścig na 1/4mili, przeciąganie liny między regionami) – nagrody dla zwycięzców

Możliwość wystartowania w konkurencjach autami po przebadaniu alkomatem

Na lotnisku dostępny będzie grill z kiełbaskami i pieczywem (w cenie zlotu)

Dodatkowo będzie można skorzystać z kawiarni i oferty aeroklubu( za dodatkową opłatą):

- przelot motolotnią (60-80pln w zależności od liczby chętnych)

- przelot szybowcem(60-80pln w zależności od liczby chętnych)

- skoki spadochronowe z instruktorem (500-600pln w zależności od liczby chętnych)

Osoby chętne na którąkolwiek z konkurencji autami lub propozycję aeroklubu(szybowiec itd) proszone są o wysłanie informacji na 3 tyg. przed zlotem.

Godz. 15:30 powrót do ośrodka

Godz. 16:00 obiad w formie grilla:

Żurek z jajkiem i kiełbasą, karkówka grillowana, kiełbasa pieczona, ziemniaki pieczone z sosami, sałatka grecka, kawa, herbata, soki owocowe, napoje gazowane(Fanta, cola, sprite)

Dla chętnych możliwość zamówienia beczki piwa(jasne, ciemne) 30L w cenie 200pln – Browar Czarnków

Godz. 20:00 kolacja w formie ogniska, śpiewy i tańce

Niedziela 12.07.2009

Godz. 8:30 – 10:00 śniadanie w formie szwedzkiego stołu

Godz. 12:00 pożegnanie i przedwyjazdowy poczęstunek w formie ciepłej zupki

Całkowity koszt zlotu to:

-osoba dorosła 255pln/osoba

-dzieci od 5 do 12 lat 210pln/dziecko

-dzieci do 4lat – gratis

Zaliczka w kwocie 150pln za osobę płatna do 22maja na konto MADASA:

Dane do przelewu:

Adam Adamczyk

Nr konta 47 1160 2202 0000 0000 8588 8220

Bank Millenium

W tytule przelewu proszę podać Nick z forum i liczbę osób towarzyszących.

Pozostała kwota musi być wpłacona na konto do 15 czerwca.

Osoby, które do 22 maja nie wpłacą zaliczki będą usuwane z listy i na ich miejsce będą wpisywane osoby z listy rezerwowej wg kolejności z prośbą o natychmiastową wpłatę zaliczki.

Chętni na zlot proszeni są o wysłanie: [br /]*PW - KUREDU*

Wszelkich informacji dot. zlotu udzielają: Ja-Kuredu, Madas i Musashi

Mapki dojazdowe na lotnisko i do ośrodka będą umieszczone w późniejszym terminie.

Wątek ma charakter organizacyjno-informacyjny i uprasza się o nie pisanie w nim postów – poezje piszemy w wątku:

[br /]

*POEZJA ZLOTOWA*

KOLOR NIEBIESKI OPŁACONY ZLOT

KOLOR CZERWONY OPŁACONA ZALICZKA

LISTA CHĘTNYCH LISTA ZAMKNIĘTA

1.Madas + Weronika + Julka (2lata) 1-2

2.Iverson 3

3.mcm00 4

4.Musashi 5

5.bieniek 6

6.Pawel_poznan + Pati + Julka (2lata) 7-8

7.Wihajster + 1 9-10

8.Młody84 + Tetis 11-12

10.Malutka:)+ 1] 13-14

11.Łepski 15

12.Adrian Matracki 16

13.Pepin + Agata 17-18

14.Wentyl + Kamila + Patrycja (2lata) 19-20

15.Mackom + Marcin 21-22

16.Kuredu + Paula 23-24

17.Alona 25

18.Tom77 26

19.Deszcz + Aldona 27-28

20.Adecneo 29

21.color=blue]pre_pl 30

22.Trzeniu + Marzena 31-32

23.Lexpar 33

24.Suli 34

25.Flyer 35

26.Adas 36

27.Krzyniek 37

28.Cuber 38-39

29.Poziek + 1 40-41

30.Lukas 42

31.Proton2 43

32.ukaszlb + Jadzia 44-45

33.Jariko 46

34.Tomeks32 + 1(D) 47-48

35.TrueOgre + Zuza 49-50

36.Kaśka + Przemek 51-52

37.jaca.13 + Monika 53-54

38.Jarko + Agnieszka + Amelia(1,5roku) 55-56

39.Malik 57

40.Hugo 58

41.aydaho + Oskaro 59-60

42.spanky + Ola 61-62

43.Gili + Gosia 63-64

44.Fazy + Lodówa A4 65-66

45.Adadur 67

46.alvaro 68

47.bartek1605 69

48.Michał 70

49.adamooo + 1 71-72

50.Spetsnaz + Karolina 73-74

51.NIPPO83 75

52.Kerczi + Karolina 76-76

53.Korzen 78

54.Wojtekce + żonka + 2 79-82

55.Bartek1 + 1 83-84

56.oZiX + Asia 85-86

57.Ko$!oR + 1 87-88

58.Miron78 + Dorota + synek 89-90

59.(rav) + Ania 91-92

60.Maniek + Members 93-94

Nike21 + Ilona 95-96

Tomaszu 97

66.Duluki 98

67.Bart-S + Gosia 99-100

68.kuuuuba + karolina 101-102

69.diman + kasia 103-104

70.MAJKI_3646+ Ewa 105-106

71.Brynia+Ukcio 107-108

72.kokos+ Beata 109-110

73.mario1620 + Mateusz 111-112

74.ono + 1 113-114

75.Rawka + Gosia 115-116

LISTA OSÓB TYLKO NA SOBOTĘ ( grill, obiad, kolacja , lotnisko i identyfikator - 85 pln)

Ostateczny TERMIN ZAPŁATY ZA PRZYJAZD NA CAŁĄ SOBOTĘ TO 8 CZERWIEC

1.Pawel_cr opłacony przyjazd

2.Blind111112210 opłacony przyjazd

3.Newman + Aneta opłacony przyjazd

4.JARECKI36 opłacony przyjazd

5.grzesiek86 opłacony przyjazd

6.Erea1 +1 opłacony przyjazd

7.bartlo79 opłacony przyjazd

8.Piechol opłacony przyjazd

9.Drako1511 + 1 opłacony przyjazd

10.Kiruś +1 opłacony przyjazd

11.Sunday + 1 opłacony przyjazd

12.Rafik85 i Malina opłacony przyjazd

13.fantastic opłacony przyjazd

14Robert i Roxana opłacony przyjazd

15.robson opłacony przyjazd

16. bedi + Ewa opłacony przyjazd

Lista chętnych na skoki spadochronowe:

Kuredu + Paula 1-2

Zuza 3

Adas 4

Suli 5

Młody84 6

Tetis 7

Malik 8

Ko$!oR 9

Kaśka + Przemek 10-11

Korzen 12

Lista chetnych na lot szybowcem

Korzen 1

Madas 2

Suli 3

Wentyl 4

Dorota 5

Bieniek 6

Lista chętnych na przelot motolotnią

Adrian Matracki 1

Deszcz + 1 2-3

Kaśka(Diman) 4

OSTRZEŻENIE - prosimy o dokladne przemyslenie sytuacji w ktorych ktos chce odkupic miejsce na zlocie. Dogadywanie sie, z wiecej niz jedna osoba, w sytuacji gdy potrzebne jest tylko jedno miejsce, jest delikatnie mowiac dziecinada.

Narazenie kogokolwiek na straty finansowe, bedzie skutkowalo stosowna kara regulaminowa

TO JEST LISTA ZAKWATEROWANIA.

WSZYSTKIE PARY KTÓRE SĄ W POKOJACH 4-OS WYRAZIŁY NA TO ZGODĘ, POZOSTAŁE PARY MAJĄ POKOJE 2-OS, SINGLI STARALIŚMY SIĘ UMIESZCZAĆ W POKOJACH Z OSOBAMI Z ICH REGIONÓW LECZ NIE W KAŻDYM PRZYPADKU BYŁO TO MOŻLIWE.

EWENTUALNE ZAŻALENIA DO PANA BOGA

Zrzeszony Klub AUDI A4 10-12.07.09

ZAKWATEROWANIE – HOTELOWY

Nr Ilość osób Nazwisko i Imię

200 4 Brynia + Łukasz, kaska i przemek

201 2 Ozix +1

202 3 (łóżko małżeńskie+ łóżko 1 os.) Lodówa A4 + Żona

203 1 Alona

204 1 Malik

205 2 Bartek1 +1

206 3 Lexpar, Krzyniek , Tom77

207 5 adadur , Korzeń , pre_pl , Alvaro, Bartek1605

208 2 (rav) +1

209 3 Bieniek, Fazy,Suli

210 2 Jarko + 1

211 4 Rawka + Gośka, Ukasz +jadzia

212 3 Mario 1620 + Mateusz + Łepski

213 5 Maniek + Members+ Proton + Nippo 83+ Gregory

303 1 Hugo

304 1 Musashi

307 4 kerczi + karolina, trzeniu + marzena

308 2 Kuuuba + carol

309 3 Adas, duluki Iverson

310 2 Wihajster + 1

311 4 Wojtekce z rodziną

312 3 Lukas + Poziek + 1

313 4 Flyer, Aydaho. Oskaro Adecneo

Pokój 3 – pokój 2 osobowy*= 2 osoby Michał, Tomaszu

Pokój 4- łóżko małżeńskie+ łóżko 1 os.*= 3 osoby Adrian, MCM, Jariko

*Pokój 3 i 4- pokoje typu studio z jedną łazienką

ZAKWATEROWANIE – Pawilon Leśny

Nr Ilość os. Imię i nazwisko

101 2 Gili + Gosia

102 2 Cuber + 1

103 2 jaca.13 + 1

104 2 TrueOgre + Dagmara

105 2 Spanky + Ola

106 2 Adamooo +1

107 2 Ono +1

108 2 Specnaz +1

109 2 Kosior + monika

110 2 Diman +Kasia

111 4 Kuredu z rodzina

112 4 Nikus Ilona Mlody tetis

113 2 Pawel Poznan + Pati

114 2 Pepin + Agata,

115 2 Tomeks32 + karol

116 2 Madas z rodziną

117 2 Malutka + 1

118 2 Bart-S + Gosia

119 2 Deszcz + ALdona

120 2 Wentyl + Kamila

121 2 Majki3646 + Ewa

122 2 Kokos +Beata

123 2 Miron + 1

Opublikowano

prosimy o zapisy poprzez PW :good::) do organizatorow

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie,

Warto byloby zrobic zbiorowe PW do osob zapisanych na zlot - o nadchodzacym terminie wplaty zaliczki.

Przy ostatnich zlotach tak bylo robione.

Opublikowano

Zlot jest imprezą zamkniętą. Jest możliwość obecności na zlocie przez całą sobotę ( ludzie z forum oraz zaprzyjaźnieni ) ....ale tylko i wyłącznie za określeniem się imiennie.

Koszt pobytu w sobotę to 85 zł - w tej cenie: obiad grilowy, kolacja ogniskowa, kiełbaski z grila na lotnisku oraz wstęp na lotnisko ...

Opublikowano

Panowie,

Warto byloby zrobic zbiorowe PW do osob zapisanych na zlot - o nadchodzacym terminie wplaty zaliczki.

Przy ostatnich zlotach tak bylo robione.

Dokładnie - wysyłałem PW bo wiem że ludzie zabiegani i zapracowani czasami o tym zapominają. Przy okazji mogą się też jakieś miejsca zwolnić, bo takie info zwrotne również dostawałem :)

Opublikowano

Zlot jest imprezą zamkniętą. Jest możliwość obecności na zlocie przez całą sobotę ( ludzie z forum oraz zaprzyjaźnieni ) ....ale tylko i wyłącznie za określeniem się imiennie.[/size] [/color] [/b]

Koszt pobytu w sobotę to 85 zł - w tej cenie: obiad grilowy, kolacja ogniskowa, kiełbaski z grila na lotnisku oraz wstęp na lotnisko ...

To ja się raczej pojawie w sobote :)

Opublikowano

Panowie,

Warto byloby zrobic zbiorowe PW do osob zapisanych na zlot - o nadchodzacym terminie wplaty zaliczki.

Przy ostatnich zlotach tak bylo robione.

przeciez to jest systematycznie realizowane

UWAGA! na wpłatę - tj. pojawienie się zaliczek na koncie zlotowym czekamy do poniedziałku godz 11.oo włącznie, więc dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem zrealizowania wpłaty.

W poniedziałek usuwamy osoby ktore nie wpłacą do tego terminu zaliczki, z głównej listy na rezerwową, a szanse wg kolejności otrzymaja osoby, z listy rezerwowej. rezerwowi przygotujcie się... :naughty:

Opublikowano

Proponuję, abyście termin wyznaczyli na godz. 16.00 Bo wtedy zazwyczaj księgowane są przelewy z porannej sesji ELIXIR-u

Opublikowano

Proponuję, abyście termin wyznaczyli na godz. 16.00 Bo wtedy zazwyczaj księgowane są przelewy z porannej sesji ELIXIR-u

Pierwsze idą już chyba od 12.00 :mysli:

Niemniej jednak popieram zdanie Suliego że godzina powinna być późniejsza jak 11.00. Może byż nawet wieczorna - wiele to przecież nie zmieni, a będziecie mieć pewność że wszystkie wpłaty z week doszły :)

Opublikowano

Bank Millenium księguje przelewy przychodzące o godzinach 9.00,13.00 i 16.00. Tak więc moja propozycja , żeby poczekać na przelewy do 16.15 i można działać :hi:

Opublikowano

Bank Millenium księguje przelewy przychodzące o godzinach 9.00,13.00 i 16.00. Tak więc moja propozycja , żeby poczekać na przelewy do 16.15 i można działać :hi:

Hugonik, ale księgowanie nie odbywa się w ciągu 10 minut :wink4:

Poczekajcie do samego wieczora i wtedy podejmujcie decyzje.

Opublikowano

do 18-tej to max myślę :wink4:

Opublikowano

Wlasnie przeczytalem wiadomosc od Madasa ze jestem na liscie glownej. Kase moge Wyslac dopiero jutro rano. Jesli nie to prosze organizatorow o info.

Opublikowano

_________________________________________________JEST JESZCZE KILKA MIEJSC NA ZLOT W PILE WIĘC JAK KTOŚ CHĘTNY TO MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ

Opublikowano

A ludzie plakali, ze tak malo miejsc... :decayed:

Opublikowano

Słyszałem że na tym zlocie mają skakać na spadochronach , słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne .Wiec ono + 1 + 5x 0,75.

Opublikowano

nie będzie problemu jak sobie wpadnę na lotnisko w sobotę? nie chce się zapisywać bo nie wiem czy zdołam wrócić z urlopu... będzie tam wstęp wolny?

Opublikowano

nie będzie problemu jak sobie wpadnę na lotnisko w sobotę? nie chce się zapisywać bo nie wiem czy zdołam wrócić z urlopu... będzie tam wstęp wolny?

wstęp tylko z indentyfikatorem ..... ze względu na wymogi dyrekcji Hotelu, Lotniska .... [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 22:16_________________________________________________

Słyszałem że na tym zlocie mają skakać na spadochronach , słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne .Wiec ono + 1 + 5x 0,75.

ale mu źle życzysz :evil:

Opublikowano
ale mu źle życzysz

Oj no bez przesady ,sam skakałem i wiem że czasem sie udaje :D Trzeba tylko pomyśleć czy ese na części sprzedać czy w całości ,hyhy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.