Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wesołych świąt


sailor_ro

Rekomendowane odpowiedzi

bezinteresownie pomoc,poswiecic swoj czas,zaryzykowac zniszczeniem czesci,tutaj cewki,mozna...koledze,znajomemu,a nie pierwszej lepszej osobie,ktora jak ma problem,przypomina sobie ze istnieje cos takiego jak forum...

Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję bardzo, mam nadzieję, że to tylko Twój głos, a nie całego forum ... w każdym razie, tak mam problem, z nie swoim autem, to sie zarejestrowałem i poprosiłem o pomoc, dziękuję za pokazanie miejsca w szeregu. Na całe szczęście, na wiele różnych for internetowych o różnej tematyce,  w których gdzieś tam się przewijałem, to jest pierwsze takie "bardzo polskie" zdanie. Temat nieaktualny, ludzie z innego forum pomogli.

EOT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że gdybyś nie miał problemu z autem to wogóle byś się nie rejestrował na forum?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem to nie jest moje auto, sam posiadam auto innej marki i na forach dotyczacych tamtych aut jestem aktywny na tyle na ile mogę, staram sie nie tylko brać, ale i pomagac, jak chocby to, ze majac dojscia do czesci po znizkach załatwiłem je człowiekowi,którego wogole nie znam itd.

Nie będę tego rozwijał i tłumaczył, po prostu miałem problem, juz go nie mam, zwróciłem sie do Was, nie liczyłem, że ktoś wyjmie taka cewkę z auta,ale że może ma gdzies w używce, może coś podpowie,dopowie.

Ludzie z forum lpg,zainteresowali się sprawą, podzwonili, dali namiary na handlarzy używkami, a w końcu znaleźli kogoś kto kupił w ciemno nową cewkę, założył do auta, na jeden dzień, po czy okazało się, że to nie cewka, a przepływka, podjechałem wczoraj,założylem, przejechałem sie, odkupiłem od człowieka, on zadowolony i ja też.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów, obiecuję że już nie będe Wam zawracał głowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...