Treść opublikowana przez DODN
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
no to nieźle a nie można jakoś komputerem tego zlikwidować ??
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
wyciągnąłem je całkowicie bo założyłem zderzak od DTM a w nich nie ma miejsca na halogeny no i właśnie komputer pokazuje mi ze żarówki są spalone mimo tego że halogenów nie ma ;(
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
Witam Mam pewien problem w swojej B7 po demontażu halogenów komputer ciągle pokazuje mi że są spalone żarówki. Proszę powiedzieć mi jak mogę to zlikwidować. Z góry dziękuje za pomoc.
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
ooooo Darkoz widzę że zrobiłes tak lampki jak ja mam super wygląda i w końcu pozbyłeś się chlapaczy :th: a czym malowałes plastik od lampy ?
-
[ALL] Światła Led
Wiecie może jak podłączyć te ledy jak na pierwszym zdjęciu ? chodzi mi o podłączenie kabelków itp
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
u mnie lipa bo nie znalazłem jeszcze tłumików :/:(
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Darkoz ile Ci tam jeszcze tej gwarancji zostało ?? jak będziesz chciał zmieniać mapę silnika to możemy sie razem gdzieś wybrać to może taniej będzie
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
oooo tak jak na zdjęciu wyżej chcę dokładkę na zderzak mam juz kupioną
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Przepraszam poniosło mnie
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
chcę tak jak ma oryginalne s4 czyli dwa tłumiki z czterema końcówkami
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Lampę się bardzo szybko rozkleja, wystarczy ściągnąć metalowe zatrzaski troszeczkę suszarką podgrzać lub innym urządzeniem oddającym ciepło podważyć śrubo wkrętem przezroczystą część a później rękoma powoli rozklejać (tylko delikatnie z wyczuciem)...i gotowe:) Srebrną część pomalowałem sprayem termicznym do malowania tłumików ale to dlatego ze taki mialem akurat można zwykłym a najgorzej to z kierunkiem ponieważ jest mocno wciśnięty:/ można go wybić ale w tedy można coś połamać :/ wiec ja go nawierciłem wiertłem 13 a później wyłamywałem go po kawałeczku szczypcami
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
środeczek bardzo ładny całe auto kozak tylko te czarne chlapacze trochę nie pasują
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
no jeszcze niestety nie dzisiaj zrobiłem przednie światła przyciemniłem oraz wyjąłem pomarańczowy kierunek za wydech biorę sie w przyszłym tyg
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
odkręcić lampę się da bez zdejmowania zderzaka !! ale już żeby wyciągnąć lampę to już trzeba ściągnąć zderzaj, wiem bo dzisiaj zdejmowałem lampy
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
potwierdzam kozak niezły ale u mnie ta opcja odpada brak xenonu:(
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
to nie jest nic trudnego najgorsze jest rozklejenie lampy ale i z tym każdy dałby rade
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
a koledzy czym najlepiej pomalować tą lampę na czarno ?? tak żeby później ta farba nie schodziła itp??[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 22:33 _________________________________________________Po zobaczeniu tych zdjęć w parę min przerobiłem lampę która miałem już wyciągniętą i tak sobie myślę że w sobotę wyciągam lampy i robię tak jak są tutaj Jest minus i to duży w postaci takiej że mam zwykłe lampy a nie xenon Środek w lampie jest troche połamany dlatego tak krzywo wygląda
-
[ALL]Carbonowe części do AUDI
jestem tego samego zdania co kolega wyżej
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
z tego co wiem to przez wał napędowy ale nie jestem pewny
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Bardzo ciekawy materiał :th:
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
to musze powiedzieć ze bardzo dobra cena bo ja niestety oryginalnych do b7 nie mogę nigdzie znaleźć poza serwisem a tam koszt około 4000 tys :/
-
[ALL B7] zmiana zderzaka RS4 B7 do zwykłej B7
no w tej chwili mam włożony cały zderzak z atrapą od S4 ale już mi się to znudziło :/ nad DTM juz myślałem nawet wypatrzyłem na allegro takie zderzaki Tylko że moim zdaniem auto na zderzakach DTM musi być mocno uglebione tak jak np na zdjęciach wyżej bo jak stoi wysoko to brzydko to wygląda :/
-
[ALL B7] zmiana zderzaka RS4 B7 do zwykłej B7
aaa to już wiem
-
[ALL B7] zmiana zderzaka RS4 B7 do zwykłej B7
Koledzy próbował może ktoś przekładać zderzak Z RS do zwykłej B7 ?? ten z RS jest chyba dużo szerszy ale czy nie mozna by go jakoś dopasować ?
-
Czy zawieszenie od b6 lim pasuje do b7 lim ?
nie nie mam bo to mój znajomy ma do sprzedania