Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

lampy posiadają ledy z z audi r8 poukładane blisko siebie..steruje tym moduł który generuje 2 napięcia..fotki z mniejszym napięciem pokazane na zdjęciu (światła postojowe) jak się włączy na dziennie efekt jest piękny :notworthy: : dodatkowo zostały zmienione kierunki na przezroczyste oraz oringi wokół soczewki na czarne z audi TT..:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekt jest naprawdę niesamowity :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA TEZ TAKIE CHCE !! :slina: [br]Dopisany: 10 Luty 2008, 08:42 _________________________________________________Bardzo prosze o wiecej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada rzeczywiscie swietnie.. Przy zgaszonych nie rzuca sie w oczy..

Fakt przydaly by sie fotki "od przodu" :)

Czy to kwestia ustawionego trybu w aparacie, bo wyglada jakby swiecily na zoltawo.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świecą tak samo jak r8..zdjęcia kiepskie bo robiłem komórką..ledy na zdjęciach świeciły 8v jako postojowe..jak się włączy tryb dzienny to mają 40v i świecą jak psu..niektórzy myślą że to długie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gruuuuuuuuuuuubo !! :th:

Napisz kto,gdzie,jak i za ile robi takie mody !!

Jestem w W-wa więc chętnie bym to zobaczył i pogadał !!

Więcej fotek proszę !!

Myślę że to jedyny egzemplarz w takim wydaniu..bardzo kosztowne, czasochłonne..itd itp.

basior jak coś to możemy razem podjechać i zobaczysz jak wygląda na żywca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gruuuuuuuuuuuubo !! :th:

Napisz kto,gdzie,jak i za ile robi takie mody !!

Jestem w W-wa więc chętnie bym to zobaczył i pogadał !!

Więcej fotek proszę !!

Myślę że to jedyny egzemplarz w takim wydaniu..bardzo kosztowne, czasochłonne..itd itp.

basior jak coś to możemy razem podjechać i zobaczysz jak wygląda na żywca :D

Eee to lipa :(

Koszty przy tego typu modach zawsze są wysokie.

No nic próbowałem się dowiedzieć kto,gdzie,jak i jakie koszty.

Jedno wiem W-wa - wysokie koszty :):tongue4:

Jeżeli uda się Tobie namówić właściciela to poproś o jakieś fotostory z przebiegu pracy lub opis modu.

Ja zostaje narazie przy LEDach od S6 ale wkład lampy na czarno bym pomalował,od TT Black ringi i biały kieruneczek :th: ale jak soobie pomyśle o tym rozklejaniu reflektorów... ;(

Super mod a4fanqp3.gif

Respect dla twórcy i pomysłodawcy tej modyfikacji :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasze lamp mają łatwo ściągające sie szkło..więc problemu nie będzie żeby to rozebrać..pomalować też :) teraz szukaj rozwalonych lamp od TTki i kierunków białych..te co teraz ten koleś ma są kiepskie..

umówimy się z nim może Ci to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe led'y z tego co pamietam idzie na ebay kupic. ale trzeba by bylo pokombinowac z umiejscowieniem...

Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... :shocked:

http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biale dekieleki od mercedesa na kierunkach srednio prezentuja sie na tych zdjeciach.. ma moze ktos dostep do rozbitych lamp ??? chetnie odkupie ta czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe led'y z tego co pamietam idzie na ebay kupic. ale trzeba by bylo pokombinowac z umiejscowieniem...

Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... :shocked:

http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

to nie są te same co w r8..w ogóle inaczej wyglądają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dodatkowe led'y z tego co pamietam idzie na ebay kupic. ale trzeba by bylo pokombinowac z umiejscowieniem...

Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... :shocked:

http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

to nie są te same co w r8..w ogóle inaczej wyglądają..

Ok rozumiem.

Ciężko jest dostać orginalne diody od R8 chyba, że rozbite lampy sie trafią ale koszty są i tak bardzow ysokie. Tak mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...