Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

skoro tak latwo jest rozkleic lampy w b7 to dziwie sie ich wlascicielom ze nie robia czarnych srodkow i bialych kierunkow :tongue4:

ja juz bym dawno zrobil czarne z kierunkiem led :embarrassed:

A tak pozostaja mi moje czarne ori z kierunkiem led :decayed: (dzis dojda led w blotniki) :good:

Zapodaj fotki tych Swoich LEDów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak latwo jest rozkleic lampy w b7 to dziwie sie ich wlascicielom ze nie robia czarnych srodkow i bialych kierunkow :tongue4:

ja juz bym dawno zrobil czarne z kierunkiem led :embarrassed:

A tak pozostaja mi moje czarne ori z kierunkiem led :decayed: (dzis dojda led w blotniki) :good:

Zapodaj fotki tych Swoich LEDów.

najpierw musze uporac sie z problemem tego typu ze przestal mi swiecic kierunek w blotniku nawet na zwyklej zarowce(drugi led swieci ok)

nie wiem jak sie do tego zabrac co moze byc bo bezpiecznik jest ok masa ok jest a nie ma pradu :evil: pozostale kierunki migaja z odpowiednia czestotliwoscia a wg pokazuje spalona zarowke ktra wcale nie jest spalona.WTF !!!![br]Dopisany: 13 Luty 2010, 15:23_________________________________________________ba$ior bite :

dscf7065

Sa trzy ledy -dwie widoczne jedna pod chromowana kopulka.Ledy sa schowane w sciankach tylnich kierunku ze wzg.na ich grubosc(scianek kierunku) jak dla mnie swieci to fenomenalnie tymbardziej ze nie jest to ori kierunkowskaz led.Plus taki ze komp nie wywala bledu zarowki a minus taki ze ciezko o inny uklad led i same diody z soczewkami ktory bedzie tak swiecic jak ten.Koszt 2 sprawnych kierunkow z a8 2004 tj 100 zl

Diody led z a8 2004

dscf7001

Tak to swieci(filmik)

(przy okazji pokazalem tez led w kierunku lampy przedniej)

dscf7056?

dscf7070?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...