Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

rozebrałem całą lampę w drobny mak bo miałem akurat jedną po małej stłuczce z pękniętym mocowaniem i nie nagrzewałem kleju normalnie udało mi sie rozkleić siłą rąk w temperaturze pokojowej. Rozklejając klej sie strasznie rozciągał więc musiałem rozcinać go ostrym nożykiem:) [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________AAAHAAAA na samym początku wybrałem jego nadmiar malutkim śrubokrętem [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:25 _________________________________________________Ale podgrzanie lampy na pewno ułatwiło by jej rozebranie nie koniecznie piekarnik wydaje mi się że dobra suszarka do włosów by wystarczyła :) Gorszym problemem było rozkręcenie środka lampy chodzi mi o te lustrzane plastyki strasznie trudny dostęp do śrubek noo i niestety ułamałem kawałek :/ trzeba mieć jakiś specjalny śrubokręt łamany:(:(aaa i widziałem na jakimś wątku że ktoś sie pytał o pomarańczowy kierunek w lampie chciał go zmienić na biały no i niestety nie ma takiej obcji ponieważ jest tak przymocowany ze przy wyciąganiu napewno pękną mocowania:(:( jak ktoś będzie chciał to mogę porobić jakieś zdjęcia i wysłać :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie z Audizine "wybili" pomarańczowy plastik od kierunków i nic nie zakładali, wymienili tylko żarówkę na srebrną. Jest to dobry pomysł jeżeli nie ma się dostępu do oryginalnych białych plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie i tak chce zrobic.. wyglada to ladnie na zdjeciu.. ale czy w rzeczywistosci >?? ciekawy jestem bardzo.. wyjscia nie mam.. bo ten pomaranczowy kierunek psuje wszystko :):slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie i tak chce zrobic.. wyglada to ladnie na zdjeciu.. ale czy w rzeczywistosci >?? ciekawy jestem bardzo.. wyjscia nie mam.. bo ten pomaranczowy kierunek psuje wszystko :):slina:

Może porozmawiamy z człowiekiem, który wykonał instalacje tych diod od R8 żeby pomógl rozebrać lampe, pomalowac na czarno, wywalic "pomarańcze" i ewentualnie wstawić czarny ring od TT lub didoy od R8 ale ja z diod rezygnuje z powodu instalacji dido od S6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie.. mysle ze warto porozmawiac.. tylko jesli adamooo zalatwi nam kontakt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak prezentuje sie lampa w B7 bez "pomarańczy" tylko ze srebrną żarówką i czarnym wkładem :th:

Tak bym chciał zrobić :kox:

img00023kr0.jpg

img00023kr0.840dd44350.jpg

img00045nx8.jpg

img00012334341yq5.jpg

img00012334341yq5.e2ca6d1773.jpg

A tu Ringi i zestaw opisany wyżej.

W mojej opini RINGI to wielka śmierdząca kupa... :sick3: ale to kwestja gustu...jak ktos lubi kupe to jego sprawa :cool:

img00013av1.jpg

img00013av1.f77a603fa1.jpg

img00101lt3.jpg

img0010sev2.jpg

img0007s1nm6.jpg

Lekko przyciemnione tylne lampy.

img00051vk7.jpg

img00051vk7.e75a23635b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior racja :audi: to nie bmw_sauber_f1_team.jpg

Tu przyklad jak wyglada ori w RS :evil: :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4504450

ba$ior racja :audi: to nie bmw_sauber_f1_team.jpg

Tu przyklad jak wyglada ori w RS :evil: :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4504450

Piękna sztuka.Super kierownica i fotele... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sie cieplej troche zrobi wywalam lampy , maluje środek na czarno i ten śmieszny migacz do kosza , troche mam srake przed rozklejaniem lampy no ale uj najwyżej coś zdupcze :P I wydaje mi sie że da sie wyjąć lampe bez demontażu zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a koledzy czym najlepiej pomalować tą lampę na czarno ?? tak żeby później ta farba nie schodziła itp??[br]Dopisany: 05 Marzec 2008, 22:33 _________________________________________________Po zobaczeniu tych zdjęć w parę min przerobiłem lampę która miałem już wyciągniętą :) i tak sobie myślę że w sobotę wyciągam lampy i robię tak jak są tutaj :) Jest minus i to duży w postaci takiej że mam zwykłe lampy a nie xenon :(:disgust:

lampa1ew6.jpg

lampa2is5.jpg

lampa4io6.jpg

Środek w lampie jest troche połamany dlatego tak krzywo wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Ba$ior czasem niesie pomoc w Tuningu Lord of the Rings :)

Ja osobiście nie mam takich umiejętności, miejsca,narzędzi no i odwagi, żeby dłubac w przednich reflektorach.

Proponował bym grupowe zlecenie tajemniczej osobie, ktora ładnie i bezpiecznie potrafi zrobic "Clean Corners" Mod :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wariatuncio!! :naughty: OSTRY Sprzet!!!.. ale wiadomo dlaczego ?? RS4 i wszystko jasne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieci tak jak widzisz na zdjeciu... czyli przepieknie.. :th:

ciekawe czy do srebrnego czarne lampy tez sie skomponuja.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, te reflektory w tym RS-ie po prostu :kox: na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...