-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
no to nieźle a nie można jakoś komputerem tego zlikwidować ??
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
wyciągnąłem je całkowicie bo założyłem zderzak od DTM a w nich nie ma miejsca na halogeny no i właśnie komputer pokazuje mi ze żarówki są spalone mimo tego że halogenów nie ma ;(
-
[ALL B7] Demontaż halogenów - problem z czujnikiem spalonych żarówek
Witam Mam pewien problem w swojej B7 po demontażu halogenów komputer ciągle pokazuje mi że są spalone żarówki. Proszę powiedzieć mi jak mogę to zlikwidować. Z góry dziękuje za pomoc.
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
ooooo Darkoz widzę że zrobiłes tak lampki jak ja mam super wygląda i w końcu pozbyłeś się chlapaczy :th: a czym malowałes plastik od lampy ?
-
[ALL] Światła Led
Wiecie może jak podłączyć te ledy jak na pierwszym zdjęciu ? chodzi mi o podłączenie kabelków itp
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
u mnie lipa bo nie znalazłem jeszcze tłumików :/:(
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Darkoz ile Ci tam jeszcze tej gwarancji zostało ?? jak będziesz chciał zmieniać mapę silnika to możemy sie razem gdzieś wybrać to może taniej będzie
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
oooo tak jak na zdjęciu wyżej chcę dokładkę na zderzak mam juz kupioną
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Przepraszam poniosło mnie
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
chcę tak jak ma oryginalne s4 czyli dwa tłumiki z czterema końcówkami
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Lampę się bardzo szybko rozkleja, wystarczy ściągnąć metalowe zatrzaski troszeczkę suszarką podgrzać lub innym urządzeniem oddającym ciepło podważyć śrubo wkrętem przezroczystą część a później rękoma powoli rozklejać (tylko delikatnie z wyczuciem)...i gotowe:) Srebrną część pomalowałem sprayem termicznym do malowania tłumików ale to dlatego ze taki mialem akurat można zwykłym a najgorzej to z kierunkiem ponieważ jest mocno wciśnięty:/ można go wybić ale w tedy można coś połamać :/ wiec ja go nawierciłem wiertłem 13 a później wyłamywałem go po kawałeczku szczypcami
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
środeczek bardzo ładny całe auto kozak tylko te czarne chlapacze trochę nie pasują
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
no jeszcze niestety nie dzisiaj zrobiłem przednie światła przyciemniłem oraz wyjąłem pomarańczowy kierunek za wydech biorę sie w przyszłym tyg
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
odkręcić lampę się da bez zdejmowania zderzaka !! ale już żeby wyciągnąć lampę to już trzeba ściągnąć zderzaj, wiem bo dzisiaj zdejmowałem lampy
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
potwierdzam kozak niezły ale u mnie ta opcja odpada brak xenonu:(
DODN
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta