Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DODN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no to nieźle a nie można jakoś komputerem tego zlikwidować ??
  2. wyciągnąłem je całkowicie bo założyłem zderzak od DTM a w nich nie ma miejsca na halogeny no i właśnie komputer pokazuje mi ze żarówki są spalone mimo tego że halogenów nie ma ;(
  3. Witam Mam pewien problem w swojej B7 po demontażu halogenów komputer ciągle pokazuje mi że są spalone żarówki. Proszę powiedzieć mi jak mogę to zlikwidować. Z góry dziękuje za pomoc.
  4. ooooo Darkoz widzę że zrobiłes tak lampki jak ja mam super wygląda i w końcu pozbyłeś się chlapaczy :th: a czym malowałes plastik od lampy ?
  5. Wiecie może jak podłączyć te ledy jak na pierwszym zdjęciu ? chodzi mi o podłączenie kabelków itp
  6. u mnie lipa bo nie znalazłem jeszcze tłumików :/:(
  7. Darkoz ile Ci tam jeszcze tej gwarancji zostało ?? jak będziesz chciał zmieniać mapę silnika to możemy sie razem gdzieś wybrać to może taniej będzie
  8. oooo tak jak na zdjęciu wyżej chcę dokładkę na zderzak mam juz kupioną
  9. Przepraszam poniosło mnie
  10. chcę tak jak ma oryginalne s4 czyli dwa tłumiki z czterema końcówkami
  11. Lampę się bardzo szybko rozkleja, wystarczy ściągnąć metalowe zatrzaski troszeczkę suszarką podgrzać lub innym urządzeniem oddającym ciepło podważyć śrubo wkrętem przezroczystą część a później rękoma powoli rozklejać (tylko delikatnie z wyczuciem)...i gotowe:) Srebrną część pomalowałem sprayem termicznym do malowania tłumików ale to dlatego ze taki mialem akurat można zwykłym a najgorzej to z kierunkiem ponieważ jest mocno wciśnięty:/ można go wybić ale w tedy można coś połamać :/ wiec ja go nawierciłem wiertłem 13 a później wyłamywałem go po kawałeczku szczypcami
  12. środeczek bardzo ładny całe auto kozak tylko te czarne chlapacze trochę nie pasują
  13. no jeszcze niestety nie dzisiaj zrobiłem przednie światła przyciemniłem oraz wyjąłem pomarańczowy kierunek za wydech biorę sie w przyszłym tyg
  14. odkręcić lampę się da bez zdejmowania zderzaka !! ale już żeby wyciągnąć lampę to już trzeba ściągnąć zderzaj, wiem bo dzisiaj zdejmowałem lampy
  15. potwierdzam kozak niezły ale u mnie ta opcja odpada brak xenonu:(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.