Treść opublikowana przez DODN
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Widzę że masz dokładane tłumiki z tyłu ala S4 mozesz mi zdradzić gdzie je kupiłeś i jakie były koszty ?
-
Czy zawieszenie od b6 lim pasuje do b7 lim ?
jest to gwint FK [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:43 _________________________________________________niebieskie sprężyny czyli średnia twardość
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
a wyjęcie środkowego tłumika w niczym nie przeszakdza nie działa to negatywnie na osiągi ?? chodzi mi o katalizator ??
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
rozebrałem całą lampę w drobny mak bo miałem akurat jedną po małej stłuczce z pękniętym mocowaniem i nie nagrzewałem kleju normalnie udało mi sie rozkleić siłą rąk w temperaturze pokojowej. Rozklejając klej sie strasznie rozciągał więc musiałem rozcinać go ostrym nożykiem:) [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:21 _________________________________________________AAAHAAAA na samym początku wybrałem jego nadmiar malutkim śrubokrętem [br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 18:25 _________________________________________________Ale podgrzanie lampy na pewno ułatwiło by jej rozebranie nie koniecznie piekarnik wydaje mi się że dobra suszarka do włosów by wystarczyła Gorszym problemem było rozkręcenie środka lampy chodzi mi o te lustrzane plastyki strasznie trudny dostęp do śrubek noo i niestety ułamałem kawałek :/ trzeba mieć jakiś specjalny śrubokręt łamany:(:(aaa i widziałem na jakimś wątku że ktoś sie pytał o pomarańczowy kierunek w lampie chciał go zmienić na biały no i niestety nie ma takiej obcji ponieważ jest tak przymocowany ze przy wyciąganiu napewno pękną mocowania:( jak ktoś będzie chciał to mogę porobić jakieś zdjęcia i wysłać :)
-
Czy zawieszenie od b6 lim pasuje do b7 lim ?
noo dzięki za informacje wcześniej włożyłem oryginalne zawieszenie od S4 i tył ładnie siedzi a przód jest do góry :/ mam założone teraz felgi 19 wiedz z przodu wygląda trochę jak allroad :/ i dlatego chcęzałożyć ten gwint od B6
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
dzięki za informacje
-
Czy zawieszenie od b6 lim pasuje do b7 lim ?
noo chodzi mi o amorki i sprężyny
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Rozebrałem zwykłą lampę od b7 z myślą przerobienia jej np w tym stylu i już widzę że mi to nie wyjdzie
-
Czy zawieszenie od b6 lim pasuje do b7 lim ?
Proszę mi powiedzieć czy ktoś przekładał zawieszenie z b6 do b7 lub odwrotnie i czy jest to mozliwe. Pytam się ponieważ mam możliwość kupienia gwintu od b6 i chciałbym go włożyć do b7
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Noo niestety ponieważ jedno mocowanie lampy znajduje się w miejscu które przysłania zderzak i nie ma dostępu
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
Witam Posiadam A4 B7 2,0tdi 140ps i chciałbym zmienić wydech na ten z S4 lub dwa tłumiki z quattro i dorobić końcówki orientujecie się czy jest to możliwe ? i czy nie będzie szkodziło to że są tłumiki od benzyny w dieslu ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem wielkim miłośnikiem Audi, byłem już właścicielem kilku modeli 100, A6, A4(B6) aktualnie A4(B7) tak że mam nadzieję że uda mi się wypowiedzieć na nie jeden wątek Pozdrawiam