Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] zmiana zderzaka RS4 B7 do zwykłej B7


DODN

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz zderzak s-line albo s4 to mozesz zamontowac grill z RS4. Jednak caly zderzak z RS4 bez mocnego rezania nie bedzie pasowal. Producenci body kitow robią zderzaczki "ala" RS4 pasujące do zwykłej B7. Ale ja bym nie montował czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl lepiej nad zmiana zderzaka od s-line +singleframe od rs4.. lub na zasadzie dokladek na zderzaki.. tak jak to planuje ba$ior..

ja ostatnio zastanawialem sie nad zderzakiem od DTM edition http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26409.0 mysle ze tez daje rade :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka konwersja jest możliwa ale...potrzebne są szersze blotniki od rs4 na przod i tyl bo nie ma sensu poszerzac samego przaodu :kox: czyli jeszcze tylny zderzak trzeba zapodac. Koszt tej przerobki jest wysoki. Według mojej poinii nie ma sensu a nawet nie wolno :naughty:

RS może byc tylko jeden... :th:

A jak już tak sie Tobie podoba zderzak to zapraszam na strone firm, które maja kity RS4 www.hofele.com lub www.devalsport.com :th:

Zderzaki od wersji DTM sa bardzo fajne :>, a zwłaszcza tylni jak dla mnie :cool:

p1000453at7ne1.jpg

p1000454kn9ns8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tej chwili mam włożony cały zderzak z atrapą od S4 ale już mi się to znudziło :/ nad DTM juz myślałem nawet wypatrzyłem na allegro takie zderzaki :) Tylko że moim zdaniem auto na zderzakach DTM musi być mocno uglebione tak jak np na zdjęciach wyżej bo jak stoi wysoko to brzydko to wygląda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie mozna kupic te boczne dolne wystajace listwy do avanta b7 ??

na całym allegro nigdzie nie ma:(

Ale wyskoczyłes :cool1: te listwy to od modelu S4 :cool1: kiedys były na allegro ale co będę pisał :szukaj: dużo jest info. na forum :chytry:

Masz aukcje na allegro http://www.allegro.pl/item426931861_listwy_drzwiowe_audi_a4_s4_8e0.html

Jesli chcesz cos jeszcze o nich wiedizeć to pisz na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie mozna kupic te boczne dolne wystajace listwy do avanta b7 ??

na całym allegro nigdzie nie ma:(

na allegro nawet nie wchodziles bo ja od ponad miesiace widze dwie aukcje z takimi listwami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozenie blotnikow moze jest zrealizowania, ale smiesznie beda wyglada wneki na kola , bo te zderzaki sa szersze gdzies o 30-40mm , a takie dystanse jak dasz pod felgi to bedzie sie z kolei prowadzic jak woz drabiniasty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...