Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !


Darkoz

Rekomendowane odpowiedzi

na zywca o wiele liepiej:) fajnie sie komponuje w B7 przy srebrnym lakierze:) dla mnie bomba:) jak przyjda dekielki to wrzuce fotki mojej audiki:))

pozdrawiam i jescze raz dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem dzisiaj kilka fotek.. mysle ze zadna z nich nie oddaje w 100% efektu na zywo.. jestem zadowolony..

438a3f6dbed937fe.jpg

9ce996fb47b7a7d5.jpg

71f572b22145e736.jpg

bdb8b51a12e9edbd.jpg

8c649ccd18eec25f.jpg

mysle ze kolejnym modem bedzie zmiania programu jednostki.. no chyba ze mnie najdzie ochota na grill z RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k napisal:

A mialo byc tak pieknie ...okropne alu na starych wygladal ladniej

i mi tez sie tak wydaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: wlasnie odgrzebalem dane dostepowe do konta na allegro i ktos mi sprzed nosa zgarnol grill :wallbash: :wallbash: :wallbash:

sory ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

a co myslicie o takim zestawie ?

chodzi o fele czy o auto??

o sloik z malinami ktory zajeb***

a4.jpg

faktycznie.. felga od rsa lepiej by pasowala.. nadazyla se okazja i zaryzykowalem.. mam pewien pomysl i moze go zrealizuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpla sąsiad sprzedaje takie 18stki od RSa, podobno w bardzo dobrym stanie z oponkami link -> http://moto.allegro.pl/item343927912_okazja_audi_rs4_model_2007_od_miesiaca_w_polsce.html :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru narazie nic juz ruszac.. jest jak jest.. jesli chodzi o mnie to jestem bardzo zadowolony :th: pozatym wydaje mi sie ze te felgi ktore mi proponujesz to sa bardzo kiepskie podroby.. pozdrawiam wszystkich i dzieki za szczere komenty :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to podróby czy co, tylko wiem, że sprzedaje :wink4: A tak na marginesie, wg mnie wcale źle te Twoje felgi nie wyglądają, założę się, że na żywca efekt jest super a w czasie jazdy to już malina :) Ale faktycznie gdyby autko poszło ciut w dół automatycznie zyskałoby na wyglądzie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie w moim samochodzie i tak jest juz seryjnie obnizone.. i mimo ze felgi zmienilem na 18 to musze przyznac ze poziom komfortu i resorowania.. nie spadl.. moze o jakies 5%.. jestem w szoku :shocked: przed zmiana myslalem ze sobie zeby o kiere powybijam.. ciesze se bardzo.. jak dziecko.. musze wymienic mu tylko te dekielki na ori audi..jesli chodzi o zwieche to jest w planach.. ale niestety dlaszych.. poniewaz nie chce zbyt mocno mieszac przy samochodzie .. bo fura jest na gwarancji a planuje w maju zwirusic fure u rogala wiec nie chce nic zmieniac juz na sile bo mimo ze bedzie wirus to mam zamiar jeszcze troche polatac na gwarancj.. wymiana zawiechy jest planowana dopiero za rok.. nie mozna wszystko na raz.. wydaje mi sie ze takie drobne zmiany bardzo dobrze wplynely na charakter mojej a4.. lacznie z wymiana felgi.. na zywo wyglada rewelacyjnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te felgi .poprzednie pasują tylko do avanta. jeszcze troszkę w dół i będzie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze zamieniliscie sie z kolega topor na felgi on twoje 17" ty jego 18"

widzialem je na zywo w jego aucie i wg mnie sa gustowne i fajne....

jak dla mnie to twoja b7 wyglada lepiej na nich niz na ori

mi sie podobaja :th:

a tak wygladaly te felgi na jego b5:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_audi_a4_tdi_18_polift-t28502.0.html

a co do autka to masz bardzo ladna i gustowna b7:

fajny grill/swiatla felgi i dobra sciema szyb, RNS-E, fotele, s-line

do tego widze szykuje sie wirus u Rogala ;)

wg mnie kozak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądają.Na żywo na pewno lepiej niż na zdjęciach.Gratuliję.

Bardzo ładna A4 :th: może tylko gril. :oklaski:

Pamiętaj wygląd to ,rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.Ważne że Tobie się podoba :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...