Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !


Darkoz

Rekomendowane odpowiedzi

pomyslow na kolejne mody mam mase... ale dwa najblizsze to zmiana felg na wieksze i chipsowanko u Rogala.. chetnie odkupie tez grill od RS4.. i wydech od quattro..

A będziesz sprzedawał swoje felgi? :gwizdanie: Jeśli tak to odłóż dla mnie :decayed::naughty: Autko prezentuje się super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx wlasnie dogrywam sprawe wymiany moich felg na te

http://www.a4-klub.pl/smf/all_zamienie_alufelgi_rondell_18_z_oponami_goodyear_eagle_f1_na_alu_17-t28477.0.html

co o nich sadzicie? jak waszym zdaniem beda sie prezentowac?

ale luz jesli sie nie uda.. to nie ma problemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary fura KoZaK :th:

Tylko jedno - Drop it - daj w dół minimum 30 mm :kox:

A tu masz Grill od RS4 w dobrej cenie więc kupuj !!

http://allegro.pl/item341421915_grill_przedni_audi_rs4_2005_okazja_.html

A tu kierownica od RS4 jak byś potrzebował...ja już mam :naughty:

http://allegro.pl/item337696542_kierownica_skorzana_audi_rs4_nie_s4_a4_a6_s6_rs6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh szkoda... :decayed: No a czy te nowe będą się prezentowały lepiej? Pewnie tak bo to 18'' i ten wzór też niczego sobie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba$ior dzieki za linki.. grilla juz zamawiam.. a jesli chodzi o kiere.. to napisz mi prosze na PW cene za to cacko..[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 21:25 _________________________________________________

Tylko jedno - Drop it - daj w dół minimum 30 mm

Ba$ior a ty obnizales zawieszenie ? szczerze ci powiem ze boje sie troche tego.. bo jesli dam felge 18 niski profil opony i jeszcze obnize.. to cos czuje ze sie zamecze w swoim samochodzie na naszych drogach.. chcialbym bardzo ale poprostu sie boje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba$ior dzieki za linki.. grilla juz zamawiam.. a jesli chodzi o kiere.. to napisz mi prosze na PW cene za to cacko..[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 21:25 _________________________________________________

Tylko jedno - Drop it - daj w dół minimum 30 mm

Ba$ior a ty obnizales zawieszenie ? szczerze ci powiem ze boje sie troche tego.. bo jesli dam felge 18 niski profil opony i jeszcze obnize.. to cos czuje ze sie zamecze w swoim samochodzie na naszych drogach.. chcialbym bardzo ale poprostu sie boje

Spoko spoko ja ma 30 mm ORI S-line zawieszka, 18" ( opony przód 225, tył 245) i jest dobrze, nic nie obciera, komfort jest na ocene: 4 :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: wlasnie odgrzebalem dane dostepowe do konta na allegro i ktos mi sprzed nosa zgarnol grill :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill przepadl.. dzwonilem dzisiaj po ludziach troche i maja.. ale drogo..

na otarce lez jutro zmieniam felgi na 18

0049.jpg

jesli wszystko sie uda to juz jutro wrzuce fotki .. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu felgi po prostu rewelka. Ciekawe jak na autku bedą leżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill przepadl w rece oniaka :decayed:

Niepotrzebnie sie chwaliles na forum... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze Ono to taki "lisek" .... :chytry: .... trudno.. niech sie chlopak cieszy

nastepnym razem jak sie pochwale do po fakcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym grillem od RS4 to chyba moja wina...

dlaczego twoja wina ?? spoko.. z s-line nie jest zle.. a byc moze nadazy sie jeszcze kiedys podobna okazja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z tym grillem od RS4 to chyba moja wina...

dlaczego twoja wina ?? spoko.. z s-line nie jest zle.. a byc moze nadazy sie jeszcze kiedys podobna okazja ;)

Spox.

Mozesz zdjąć emblematy S-line i dać pod kolor grill S-LINE, który bardz fajnie sie prezentuje w czarnym lakierze :naughty:

Grill do Audi RS4 w ASO jest dosć drogi z uwagi na to, ze oni sprzedają go tak na części - oddzielnie grill, oddzielnie podkładko pod tablice rejestracyjną itp.

Ja już w swoim Audi mam grill od ponad roku i dowiadywałem sie w ASO o cene to dostałem informacje o cenie 1000 zł. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill przepadl.. dzwonilem dzisiaj po ludziach troche i maja.. ale drogo..

na otarce lez jutro zmieniam felgi na 18

0049.jpg

jesli wszystko sie uda to juz jutro wrzuce fotki .. pozdrawiam

gdzie takie ładne felgi kupic .daj namiar ,no chba że chcesz mieć jedyną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod jeszcze pod domem.. moze jak bede odprowadzal na parking to zrobie jakas fotke.. tylko nie wiem jak wyjdzie poneiwaz mam aparat tylko w telefonie.. jestem bardzo zadwolony.. i dzieki Toporowi udalo mi sie uzyskac zamiezony efekt. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...