Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki Ba$ior.. Ty zawsze myslisz o kolegach.. a wiec pobawimy sie troszke na licytacji.. 12 dni do konca a juz jest relatywnie wysoka cena.. ale zobaczymy ;) moze sie uda :przebiegly:

Opublikowano

Oglądałem wczoraj to autko na żywo, no chyba że to nie była twoja A4, ale często stoi w Legnicy na "browarze" i wygląda super. O wiele lepiej niż na zdjęciach. A te felgi wbrew temu co pisze wielu użytkowników są bardzo fajne.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

to fakt ze wyglada lepiej na zywo.. ale mi i tak caly czas czegos brakuje :disgust: pewnie "chipa" ?? :tongue4:

Opublikowano

Niom bardzo możliwe że ci "chipka" brakuje :>

Jak będziesz chciał kiedyś sprzedać swoje autko to daj znać, jak stanieje to może je odkupie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Witam,

Tu jest do kupienia grill od AUDI RS 4:

http://allegro.pl/item348087257_gril_audi_a4_rs4_.html

albo ja mam takiego pecha albo poprostu nie mam szczescia do allegro.. wczoraj zakonczyla sie aukcja na grill od rs4 i na 8 sekund przed zakonczeniem aukcji ktos mnie przelicytowal..

d*pa zbita.. ;( ;( ;(

Opublikowano

...bo takie aukcje trzeba pilnowac do samego konca :confused4:

Opublikowano
Witam,

Tu jest do kupienia grill od AUDI RS 4:

http://allegro.pl/item348087257_gril_audi_a4_rs4_.html

albo ja mam takiego pecha albo poprostu nie mam szczescia do allegro.. wczoraj zakonczyla sie aukcja na grill od rs4 i na 8 sekund przed zakonczeniem aukcji ktos mnie przelicytowal..

pupa zbita.. ;( ;( ;(

Takich elementów sie nie licytuje tylko kupuje !! :wallbash:

Dzwonisz, ustalasz cene i kupujesz !! :th:

Opublikowano
Witam,

Tu jest do kupienia grill od AUDI RS 4:

http://allegro.pl/item348087257_gril_audi_a4_rs4_.html

albo ja mam takiego pecha albo poprostu nie mam szczescia do allegro.. wczoraj zakonczyla sie aukcja na grill od rs4 i na 8 sekund przed zakonczeniem aukcji ktos mnie przelicytowal..

pupa zbita.. ;( ;( ;(

jak nie masz programu strzelca to problem kupić w ostatniej chwili.innym razem sie uda :th:

Opublikowano
  • Autor

program strzelca mowisz?? wszystko jasne.. przypuszczalem ze wlasnie na tym to polega.. :slina:

Opublikowano

Dokladnie, jak Ci zalezy, to nastepnym razem uzyj snipa albo czegos podobnego.

Opublikowano
  • Autor

bardzo malo zamawiam przez internet i nigdy nie korzystalem z tego typu programow.. na przyszlosc wiem co zrobic.. :przebiegly:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Powiem Ci że na tych felgach wygląda niezwykle lekko i z klasą .Super wybór.

takie delikatne zmianywpływają dużo lepiej na wygląd auta.

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

konkret , ściemniasz te szyby? :good:

Opublikowano

piekna B7 gratulacje :) czarny gril jak dla mnie :kox:

Opublikowano

Witam,

Jakies nowe mody w planach, a moze juz cos zmodziles ??

Daj znac co dzieje sie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.