-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Witam Ja mam w swoim prawie 30000 i nie chce palic mniej a tankuje na BP ultimate ale teraz poszukuje jakiejś benzynki z QUATTRO:) Pozdrawiam
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Ja na autostradzie bez szaleństw 5.2-5.6l a z szaleństwami 14l ale tylko raz mi sie to zdarzyło ze tyle mi wzial:) [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:30_________________________________________________hmm ... takie niskie spalanie mam jak jeżdżę spokojnie bez szaleństw ale pytałeś o spalanie na autostradzie jak opisywałam ?? no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Witam Mi nigdy nie udało sie zejsc ponizej 5l powiedz jak to robisz?? Pozdrawiam no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Piękna ta Śnieżynka Gratuluje zakupu
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Witam na zime zostawiam te ktore mam a mam nadzieje ze juz w marcu będę mógł zmienic na 17 Pozdrawiam[br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 16:53_________________________________________________ Chicialem dać Tobie autko to nie chciałeś hehe Pozdrawiam
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Witam Proszę o zapiasnie PawełA4 + 1 osoba Pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html pozdrawiam jaka perle ? te sa ciekawe: http://www.allegro.pl/item317026063__17_5x112_mercedes_audi_vw_seat_nowe_.html ale wg mnie i tak powinienes tam wlozyc 18" na oponce 225/45R18 lub 235/45R18 i jestem pewien ze komfort i tak by byl mega .... ta buda jest strasznie duza i tutaj 17" i tak bedzie wygladac na mala felge a opona 225/50R17 to przeciez juz lekki balon jest ale jak chcesz witam srebrna perła z bardzo dużym ziarnem i mi sie wydaje że dobrze bedzie wyglądać, a jak nie będzie mi sie podobac to wtedy zmienie na 245/45 18 bo takie mozna jeszcze na nia włożyc:) pozdrawiam:)
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
ja mysle o tych felgach tylko że będą przemalowane na bardzo wyraźną perłe http://moto.allegro.pl/item315847805_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Witam Oponka będzie taka 225/50 R17 pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Paweł, a co masz na oku - i dlaczego 17 a nie 18 ?? Boisz się o komfort? Daj cynk, bo nie chcę błędu popełnić Zdrowaś K. Witam Tak jak mówisz nie mam zamiaru stracic komfortu z jazdy i uwazać na każda dziure u mnie w miescie a troche ich jest:/ , a 17 i profil 50 powinno byc dobrze pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Witam Juz pisałem wcześniej że felgi będą 17 tak więc proszę o troszke cierpliwości:) Pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Witam Kolor granatowa perła, a felgi bedą 17 Pozdrawiam
-
[ALL B8] Przesiadka z A4 B6 Avant na A4 B8 CAGB 2.0 143
Moja nowa niunia :> Nie spodziewałem się, że przesiadka do modelu kilka lat młodszego może być tak ekscytująca. Dla mnie wrażenia z jazdy jak i wygląd są niesamowite. Zresztą spójrzcie sami. Zdjęcia co prawda nie oddadzą tego czegoś jak się siedzi za kierownicą, ale moim zdaniem prezencja tego auta jest nie do opisania. Polecam każdemu. Audi nadal robi swoje :>
-
[B6 AVF] Rozrząd
Witam Klubowiczów Ile można przejechać na rozrządzie przy silniku 1.9 TDI 131 KM? Z góry dziekuje za odpowiedź Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów
PawełA4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta