Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alex76

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dziękuję za Wasze opinie ... cieszę się, że moja ŚNIEŻYNKA podoba się również innym ... WASZE Audiczki z pewnością są równie piękne i wyjątkowe a moja bialusia pewnie będzie pasowała do czarniutkiej ... hihi ... Pozdrawiam Alex
  2. moja Królowa Śniegu ŚNIEŻYNKA spisuje się rewelacyjnie ... naprawdę jestem bardzo zadowolona a w śniegu wygląda jeszcze piękniej
  3. Było zimno ale miło ... do następnego ale może również przy kawie
  4. Ale spocik w ostateczności jest na lotnisku ... tak?
  5. Karnecik na myjnię jest wykupiony
  6. Jeżeli dobrze pójdzie to ja też się zjawię w niedzielę
  7. Śliczna ... ja teraz żałuję, że w automacie nie wzięłam ... Pozdrawiam i szerokich dróg życzę
  8. Dziękuję i naprawdę jest ładna
  9. no tak ... ale fele ma ładne Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.
  10. Ja jeszcze mam autko na dotarciu i dlatego ta "dziadkowa" jazda ... normalnie to ja uwielbiam jeździć dynamicznie no i wtedy spalanie jest duuuużo większe
  11. jak zamawiałam autko to w pierwszej wersji zamówienie było na czarny kolor ... ale sprzedawca przekonał mnie do białego ... i nie żałuję, chociaż czarne też fajnie wyglądają
  12. a co to za pakiety Rieger'a ?? [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:30_________________________________________________hmm ... takie niskie spalanie mam jak jeżdżę spokojnie bez szaleństw ale pytałeś o spalanie na autostradzie jak opisywałam ?? no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
  13. Mam przejechane jakieś 2300 km nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :> no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
  14. hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.