Treść opublikowana przez alex76
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Dziękuję za Wasze opinie ... cieszę się, że moja ŚNIEŻYNKA podoba się również innym ... WASZE Audiczki z pewnością są równie piękne i wyjątkowe a moja bialusia pewnie będzie pasowała do czarniutkiej ... hihi ... Pozdrawiam Alex
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
moja Królowa Śniegu ŚNIEŻYNKA spisuje się rewelacyjnie ... naprawdę jestem bardzo zadowolona a w śniegu wygląda jeszcze piękniej
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Było zimno ale miło ... do następnego ale może również przy kawie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ale spocik w ostateczności jest na lotnisku ... tak?
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Karnecik na myjnię jest wykupiony
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jeżeli dobrze pójdzie to ja też się zjawię w niedzielę
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
Śliczna ... ja teraz żałuję, że w automacie nie wzięłam ... Pozdrawiam i szerokich dróg życzę
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Dziękuję i naprawdę jest ładna
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
no tak ... ale fele ma ładne Na 2 stronie jest wrzucone zdjęcie A4 przez Pablo - jak dla mnie to trochę za mocne zmiany. Szczególnie progi jakoś mi nie pasują.
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Ja jeszcze mam autko na dotarciu i dlatego ta "dziadkowa" jazda ... normalnie to ja uwielbiam jeździć dynamicznie no i wtedy spalanie jest duuuużo większe
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
jak zamawiałam autko to w pierwszej wersji zamówienie było na czarny kolor ... ale sprzedawca przekonał mnie do białego ... i nie żałuję, chociaż czarne też fajnie wyglądają
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
a co to za pakiety Rieger'a ?? [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:30_________________________________________________hmm ... takie niskie spalanie mam jak jeżdżę spokojnie bez szaleństw ale pytałeś o spalanie na autostradzie jak opisywałam ?? no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Dzięki :>
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Mam przejechane jakieś 2300 km nie za dużo .... a średnie spalanie to około 5-6l ... na autostradzie około 4,3 - 4,6 jak jadę normalną prędkością (120km/h) i nie przyspieszam. Ogólnie super jazda i bardzo komfortowa :> no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
hehe ... na szczęście u mnie w mieście jest fajne myjnia ręczna i mam wykupiony karnet więc mogę przyjeżdżać nawet codziennie oczywiście dziękuję za życzenia bezproblemowej jazdy
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Kolor też mi się bardzo podoba, chociaż nie każdy gustuje w białych ... ale najważniejsze, że dla mnie jest OK :> Myślę, że jak firma mi się jeszcze bardziej rozwinie to następna Audiczka będzie duuuuuuuuużo lepsza i z pewnością będzie to Audiczka :> nic innego ...
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Dziękuję koledzy za Wasze opinie fajnie, że ktoś zwraca uwagę na moją ŚNIEŻYNKĘ i tak jak piszecie trzeba się cieszyć póki jest ich mało :> Pozdrowionka
-
Spoty wrocławskie
Ja będę )
-
Spoty wrocławskie
OKI ... myślę, że na ten przyjadę ale kolejny chyba nie bo szkoła
-
Spoty wrocławskie
Posiedzieć zawsze można ... mam nadzieję, że ja Wasze też będę mogła pooglądać )))
-
Spoty wrocławskie
jej powiadasz??? hmmm ... a jak powiem, że nie mam skór ...
-
Spoty wrocławskie
Mam nadzieję, że odczułeś żart w mojej wypowiedzi poprzedniej?
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Hmmm ... najlepsza koleżanka ba ... nawet przyjaciółka to JA ) ale dlaczego moja ŚNIEŻYNKA na drugim planie?? czy dobrze odgadłam??
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
Jak to na drugim planie??
-
Spoty wrocławskie
tak mam B8 [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 21:41_________________________________________________A to kolega chce sobie w mojej tyłeczek pogrzać ?? :gwizdanie:hmm ... no dobrze ja nie Wojtanowicz :> W opisie jest ..... Dlatego zapytałem, bo jak napiszę że mam RS4 to nie znaczy że je mam... A idąc dalej, chętnie bym je obejrzał w Moja A4, lub jeszcze bardziej na spocie. Bo Wojtanowicz nie pozwala wsiadać do środka w swoim saloonie.